וואלה קצת הגזימו

שרה נ

New member
וואלה קצת הגזימו ../images/Emo31.gif

אוקי בחרו מנהלת לפורום (אני מקווה שהיא תצליח..) אבל למחוק את כל מה שנועם בנתה ועשתה ?? להפוך את שושי למנהלת הפורום מאז ומעולם קצת מוזר - לא ??!!

מרב.

New member
הי שרה

שושי לא הפכה למנהלת הפורום מאז ומעולם, אין שום כוונה לטשטש או להעלים את כל פועלה של נועם, ואני בטוחה שבמשך הזמן יהיה שיתוף פעולה בין שני הפורומים. גם פורום פוריות ביוא"ל לא התחיל מנועם, היא קבלה עליה את הניהול שלו לאחר כשנה (אם זכרוני אינו מטעה אותי). כל מנהל פורום יוצק את תכניו, אופיו, צורת ניהולו- והופך אותו למשהו שונה משהיה קודם, ונפלא בעיני ששני פורומים שמטרתם היא אחת ינוהלו במקביל ויתנו במה לבנות השונות לבטא, לפרוק, לתרום- מקום קטן להניח בו את הכאבים והמחשבות. נועם תמשיך את פועלה הנהדר כאן, שושי תתחיל את דרכה בפורום בוואלה- ואני בטוחה שרבות מאיתנו יגלשו בשני הפורומים, כי לצערינו- אנחנו עדיין כאן. אז עד שנהרה, שתהיה לכולנו שנה טובה וגלישה נהדרת- מרב

מרב.

New member
אני מציצה שם כל הזמן

כי אני מאוד גאה בשושי ומאוד מאושרת בשבילה. ואני מצטערת, אבל לא מסכימה עם איתך. ובכל מקרה, אני חושבת שמן הראוי לתת לה את הזמן להוכיח את עצמה. עוד לא יבש הדיו מעל השיר העולז שכתבה- כדאי לנצור את המילים הלא מפרגנות עד שתתישב היטב על כסאה החדש, ותיטיב את הכתר האדום על ראשה. הרי לפחות כמה ימי חסד מגיעים לה, בשל הדרך הארוכה שהלכה איתנו- ועוד תלך, בתפקידה החדש. יש לה לתת ולתרום, ולטפח את המקום שלה בדרכה המיוחדת שלה, וזאת בלי לגרוע מילימטר מנועם, שאת הדרך שלה אני מוקירה ואוהבת. אופי, כבוד וסגנון אישי ניכר גם בסגנון הניהול- ואת זה יש לשתיהן למכביר. מרב

שרה נ

New member
אני לשניה לא מקנטרת על שושי

להיפך מההכרות שלי אותה, אני חושבת שהיא תנהל את הפורום בצורה מוצלחת וטובה
רק מפריע לי הזלזול המופגן של וואלה שאפילו לא הודה במילה אחת לנועם
מן הראוי היה לברך את נועם על הסיום ולברך את שושי על נטילת השרביט מה שעשו וואלה הוא שדי פוגע בכל התהליך

מרב.

New member
בזה אני מסכימה מאוד ../images/Emo40.gif

אבל בצורה שבה העניינים הסתיימו (והאמת- כמו שהתנהלו מההתחלה), לא היה שום טעם לצפות למילת תודה מהם. העיקר שאנחנו כאן כבר, מרב

ברכות לשושי על קבלת הניהול ../images/Emo48.gif

שרה, אני דווקא מברכת על בחירתה של שושי, אחת מאיתנו, לניהול הפורום ב - WALLA. חשבתי, בימים האחרונים, מי תנהל את הפורום, ואמרתי לעצמי שיהיה זה אך מוזר אם "ינחיתו" מנהלת מבחוץ. אני שמחה לראות צעד אחד של חוכמה מצדם של WALLA על בחירתם בשושי כמנהלת. כמו שכתבה מרב, כל מנהל מכניס את התוכן האישי שלו. אני סומכת על שושי שתדע לעשות את מלאכתה נאמנה. כמו כן, אני מסכימה עם מרב, שרבות מאיתנו ידלגו בין שני הפורומים (זה מה שאני עושה, בכל אופן, למרות הכעס שלי על WALLA), וכולם יצאו מרווחים. בואי נהייה חיוביים, ונאחל לשושי הצלחה עם ה-BABY החדש, בתקווה שזה הווירטואלי יביא ל - BABY ממשי. הרי זו המטרה של כולנו, לא? אז מה זה משנה באיזה פורום אנחנו? שיגיעו האנרגיות החיוביות ותבאנה איתן בשורות טובות. סיגל

נועם@בת

New member
מצטרפת לברכות באהבה מכל ה ../images/Emo23.gif

לשושי ולתלתל שלה, ללוי ולמאי שרובץ שם לרגליו. שהעיסוק הזה יעביר לך את הזמן, ויאפשר לכולנו לקבל ממך את כל הטוב שבך. אני שמחה לראות שאת מקבלת את הפורום, ועכשיו יש לנו סירה גדולה עם שני חדרים. מקווה לראות אותך כאן בפרדס, ומקווה להראות שם בוואלה. }{ נועם ~שחברה שלך עכשיו יותר מתמיד
~

נועם@בת

New member
סליחה ../images/Emo35.gif |? | ../images/Emo35.gif

מי בדיוק מחק את כל מה שעשיתי? כל מה שרשמתי בפורום בוואלה נמצא שם, פרט למכתב הפתיחה שלי שביקשתי משושי שימחקו, כי אני כבר לא מנהלת. ואת מי וואלה צריכים לבקש רשות כדי להפוך את שושי למנהלת? והכי חשוב? זאת הודעה כל כך חשובה שבשבילה צריך לבזבז הודעה ראשית
שושי היא לא מנהלת הפורום מאז ומעולם, אלא מנהלת הפורום מהיום, אחרי שאני נזרקתי משם קצת לפני שעזבתי מרצוני. הודעות מהסוג שכתבת לא מוסיפות לאף אחד, לא לפורום, לא לאוירה ובטח לא לשושי שעושה עכשיו צעדים ראשונים בתפקיד לא קל, ומי כמוך יודע כמה תמיכה צריך מנהל פורום חדש- וההודעה שלך היא ממ שלא משהו תומך
אני מאוד מקוה שמריבות וואלה-תפוז לא ימצאו מקום בפורום שלנו, וגם לא בפורום של וואלה. הפורומים נועדו לתמיכה ולא להתנגחויות. נועם ~שמתנצלת על הטון הנוזף (מחר ביצפר)~

שרה נ

New member
הבעיה כמו שכתבתי לא בשושי אלא

במערכת שם.. שפשוט לא יודעת לפרגן
הרי אותך העיפו עוד לפני שממש עזבת.. הרבה פורמים שפרחו והמנהלים שלהם עזבו נפתחו מחדש כאילו לא היה פורום לפני כן אין לי שום טענה נגד שושי ולהיפך בתקווה שהיא תצליח מהר במשימה החשובה אני פשוט כעסתי על מה שעשתה לך המערכת..

למעלה