ווי לא ידעתי יש פורום

KKANY

New member
ווי לא ידעתי יש פורום

קראתי מלא ספרי זבנג יש לי בבית את זבנג הזהב זבנג13 זבנג 14 דיאט זבנג הראשון יומנים ומלא עיתונים וכל התוכנות מהאתר שלום

KKANY

New member
אנימ כל הזמן קורא זבנג

כשאני הולך לחרבן אני קורא את כל הספרים כמה פעמים מה הפרק שהכי אהבת

נכונכונכונכון!! ../images/Emo6.gif

זבנג! אלה -ה-ספרים לשירותים!!! כל הספרים שלי מרוטים ומסמורטטים מרוב שהם בילו זמן בשירותים, זה פשוט דורש
ויש לי תיאוריה שאני חושב עליה כבר איזה חצי חודש, אבל רק היום בבוקר קיבלתי אישור.

KKANY

New member
זבנג זה.............

הקומיקס האולטימטיבי לחרבון אני כבר מחכה לכל חירבון שיבוא

../images/Emo5.gif לא צריך להגזים

יש דבר כזה "ספר שירותים" וזהיכול להיות כל ספר, מהמעולים שבינים ועד הגרועים (איך מציירים זבנג! גרסה 2.0) המילה חרבון וזבנג! לא הולכים באותו פורום, מצטער. ככה אמא שלי חינכה אותי (אשת חיל
)

KKANY

New member
אבל

אני נהנה הכי הרבה בשירותים לחרבן עם זבנג מה לעשות אבל זה מחמאה שאני אומר שזה ספר טוב לשירותים מה אני לא צודק

KKANY

New member
מה

אני מחרבן וקורא זבנג זה מצביע על איכותו של הקומיקס

אם זה מה שאתה חושב על זבנג

אז למה אתה נכנס מרצונך החופשי לפורום זבנג! ? או שיש לך ביקורת מסוימת להעביר על הקומיקס וקצת קשה לך להוציא אותה?

KKANY

New member
אני אוהב את הקומיקס

אבל אני קורא אותו בשירותים ושום ביקורת קומיקס מאוד יפה יש לי הרבה ספרי זבנג אני מאוד אוהב אבל אני קורא אותו בשירותים ואני נכנס כי אני אוהב לקרוא את זה בשירותים אבל אני אוהב את זה זה לא קשור לשירותים אם אני אומר שזה ספר שירותים זה אומר שזה ספר טוב מאוד כי אני נהנה לקרוא אותו אבל אני קורא רק בשירותים הבנת
אין לי שום דבר נגד זבנג אני מת על הקומיקס ואני כל שנה בשבוע הספפר אני הולך וקונה זבנג חדש (אין לי מנוי) ומה לעשות שאני קורא את הקומיקס בשירותים אבל אני מאוד אוהב את זה

למעלה