וונדהויז'ן! שרשור חדש🧙‍♂️🧛‍♂️🧞‍♀️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תגובה ל @Lion_Heart
אז נגד כל הסיכויים, ולמרות שלא היה לזה שום רמז, איכשהו אני רוצה לפנטז שמוג'ו איכשהו קשור להכל...
אני בספק גדול אם עוד מישהו מכיר את הדמות. אני בעצמי בקושי ממש יודע עליו משהו.
אבל כן, זה בעיקרון מתאים. אבל אני חושב שזה סיכוי די אפסי.
ראיתי את זה פעם ראשונה עכשיו
חמוד מאוד ויכול להיות רעיון מצוין לעתיד
טוב ראיתי את פרק , עכשיו אני באותה סירה כמוכם. ואני מתה על הסדרה!
יאיי!!!!
יאללה אוסווין! ביחד
אז @nerdkey treky , @אוסווין , @מילי08
אתם הולכים באמת לעשות את צפיה משותפת?
האם גם @keren or5 תצטרף?
זה יהיה ממש נחמד (ואני אולי לפעמים אצטרף)
אני לא רואה אפשרות סבירה שאני באמת אתחיל את וונדהויז'ין בקרוב למרות שרציתי, אבל אולי הסרטים יעודדו אותי לקראת הסדרות הנוספות שיעלו
אחרי שתראי את הסרטים את בטח תרצי ואז עדיין נשמח לדבר איתך על זה.
:-] אני קוראת את כל השרשורים, לפחות בריפרוף, כי מעצבן אותי שיש לי בולד בשרשור ואני חייבת לדעת שלא פספסתי משהו.. :-] אבל אני לא קוראת ספוילרים. טוב, בעצם קצת. לא יותר מידי. כשיש לי יותר זמן פנוי.
גם לי יש את העניין הזה עם הבולד.
והדבר הכי מעצבן זה שלפעמים יש אנשים שמגיבים בצורה הלא נכונה ואז הבולד לא נעלם כשנכנסים להודעה.
אלא אם כן מצאת דרך לפתור את זה?
אתן מזכירות לי את הפעם הראשונה שהצלחתי לשכנע את ניק להצטרף לפייסבוק, בהתחלה הוא עשה מאמצים כבירים לקרוא כל פוסט ותגובה מתוך אינספור השרשורים החדשים שנפתחים כל הזמן 😄 עד שהוא איבד עניין כי הוא הבין שכולם שם רוצחים ואנסים 🤷‍♂️ ואז הוא חזר לקרוא פה כל תגובה.
יש גם קבוצות נורמליות בפייסבוק שזה לא טירוף כמו הקבוצה שאתה הכנסת אותי אליה.
אבל גם בהן לא כיף כי הפורמט של האתר הוא זבל בשביל דיונים. זה טוב בשביל מישהו לעשות פוסט ואז לקבל תגובות קצרות.
*חוץ מזה לא אמרתי שכולם בפייסבוק הם רוצחים ואנסים. אמרתי שהם גזענים, סקסיסטים והומופובים. אולי לא כולם, אבל אלו שכן מאוד מעצבנים.
@didalf במלא השרשור הזה נגמר אז מה זה משנה
את מצטרפת אלי לנוהל הקבוע של סיום שרשורי וונדהויזן?
למה רק עדי?

אבל אני... יש לי שריטה קטנה בלב..
מוזר, לי יש ציפור קטנה בלב
אבל זה בסדר כי בניתי לה בית בנשמה שלי

nerdkey treky

Active member
יש גם קבוצות נורמליות בפייסבוק שזה לא טירוף כמו הקבוצה שאתה הכנסת אותי אליה.
אבל גם בהן לא כיף כי הפורמט של האתר הוא זבל בשביל דיונים. זה טוב בשביל מישהו לעשות פוסט ואז לקבל תגובות קצרות.
*חוץ מזה לא אמרתי שכולם בפייסבוק הם רוצחים ואנסים. אמרתי שהם גזענים, סקסיסטים והומופובים. אולי לא כולם, אבל אלו שכן מאוד מעצבנים.
אני מקצין בכוונה כי התגובה שלך די מוגזמת. הפורמט מצוין לדיונים, עובדה שזה מה שכל העולם עושה. הבעיה היא שאנשים שכחו להתדיין שם. אתם דווקא מוכיחים שלא משנה כמה הפורמט לא נוח, אם יש לכם\ן מספיק כוונה אז תעשו הכל, עובדה שאתם נכנסים לפוסט עם 5 עמודים ומתחילים לעבור עמוד עמוד ולקרוא הכל, אפילו שזה ממש מ-מ-ש לא נוח, כי אתם מאוד אוהבים את הפורום הזה.
דווקא טאמבלר נראה לי כמו סיוט של החיים, פורמט לא ברור בעליל.
והבולד? מה נסגר איתכם\ן, אני שכחתי מזה כבר שנים. זה לא שיש את כל התגובות מתחת לפוסט הראשון וההדגשה באה לידי ביטוי, פה אני אפילו לא שם לב מה קראתי ומה לא. אני בקושי טורח לקרוא 60 אחוז מההודעות.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתן מזכירות לי את הפעם הראשונה שהצלחתי לשכנע את ניק להצטרף לפייסבוק, בהתחלה הוא עשה מאמצים כבירים לקרוא כל פוסט ותגובה מתוך אינספור השרשורים החדשים שנפתחים כל הזמן 😄 עד שהוא איבד עניין כי הוא הבין שכולם שם רוצחים ואנסים 🤷‍♂️ ואז הוא חזר לקרוא פה כל תגובה.
וזה מה שחשוב.
למה זה חשוב?
שניק יקרא הכל פה? כי הוא צריך לקרוא הכל.
בפייסבוק זה לא חשוב שהוא יקרא הכל כי אני לא שם|זורו|
בתקופה שניסיתי את פייסבוק אני עדיין לא החסרתי שום פוסט בתפוז.
כמובן שזה היה בתקופה היפה של תפוז הישן שהיה קל יותר לעבור על הכל מהר.
דווקא עכשיו אני חוטא קצת בלא להספיק לקרוא הכל כי שרשורי השאלונים כל כך ארוכים שאני ממש מחפף.
וזה באמת נוראי.

Lhuna3

Well-known member
והדבר הכי מעצבן זה שלפעמים יש אנשים שמגיבים בצורה הלא נכונה ואז הבולד לא נעלם כשנכנסים להודעה.
לוחצים על "סמן את הפורום כנקרא".
אוהבת את השיר הזה!

Lhuna3

Well-known member
איך עושים את מעשה הכשפים הזה???
חחח
בעמוד הראשי של הפורום, בצד שמאל למעלה מעל כל ההודעות (במובייל הם באמצע), יש שני כפתורים, אחד "סמן כנקרא" ואחד "צפה".
אם את לוחצת על "סמן כנקרא" ואז מאשרת, יורד לך הבולד מכל השרשורים שהם כרגע בבולד.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חחח
בעמוד הראשי של הפורום, בצד שמאל למעלה מעל כל ההודעות (במובייל הם באמצע), יש שני כפתורים, אחד "סמן כנקרא" ואחד "צפה".
אם את לוחצת על "סמן כנקרא" ואז מאשרת, יורד לך הבולד מכל השרשורים שהם כרגע בבולד.
הולי שיט את מכשפה
וזה באמת עבד לי

(תודה והכל אבל לפי חוקי החברה צריך עכשיו לשרוף אותך)

didalf

Well-known member
זה מטריף אותי;-(

למה רק עדי?
|מאוהב|

איך עושים את מעשה הכשפים הזה???
יש שרשורים שאני קוראת הודעות ועדיין מסומנות לי כבולד
או טריק לעניים שהוא לכתוב הודעה ולמחוק אותה|חבול|:-D

Lhuna3

Well-known member
הולי שיט את מכשפה
וזה באמת עבד לי

(תודה והכל אבל לפי חוקי החברה צריך עכשיו לשרוף אותך)
:-D
חשבתי שכולם מכירים. אבל אני לגמרי לא מבינה איך חייתם בלי זה עד עכשיו. כל הזמן נשארו לכם המון שרשורים בבולד????????
:-D די!!

Aranel Nenharma

Well-known member
חחח
את מלכה

טוני החתול

Well-known member
מנהל

טוני החתול

Well-known member
מנהל

didalf

Well-known member

מילי08

Well-known member
נכון מאוד
הנה בשרשור הקודם של וונדהויזן התחיל דיון מאוד מעניין על סבסטיאן סטן
והיית מפספסת את כל זה
בדיוק!
שמחה שאת חולקת איתי את אותו הטירוף:-D
כן... שריטה קלה
אתם הולכים באמת לעשות את צפיה משותפת?
זאת התוכנית
אחרי שתראי את הסרטים את בטח תרצי ואז עדיין נשמח לדבר איתך על זה.
אני עדיין רוצה, פשוט זמן ועניינים וכאלה מונעים ממני להתבטל כרצוני
כן, זה מרגיז.
בסוף נצליח לחנך את כולם (ואז תפוז ייסגר :-/ )
איכשהו האנשים בפייסבוק באמת מעיקים ברמה אחרת.
מוזר, לי יש ציפור קטנה בלב
|מאוהב|
זה מעולה! תודה על זה |מאוהב|
והבולד? מה נסגר איתכם\ן, אני שכחתי מזה כבר שנים. זה לא שיש את כל התגובות מתחת לפוסט הראשון וההדגשה באה לידי ביטוי, פה אני אפילו לא שם לב מה קראתי ומה לא. אני בקושי טורח לקרוא 60 אחוז מההודעות.
אתה רומז שיש לנו בעיה?
כי לא נראה לי שמישהו כאן יתווכח איתך :-D
אתה לא תצליח לשכנע אותי שפייסבוק נוח, כי הוא לא, וגם לא אמין. ואז מה אם כולם עושים את זה. נקרא - תופעת העדר...
דווקא עכשיו אני חוטא קצת בלא להספיק לקרוא הכל כי שרשורי השאלונים כל כך ארוכים שאני ממש מחפף.
:-0:-0:-0
וזה המנהל שלנו!
אתה צריך לעמוד בפינה ולחשוב על עונש (חיפשתי תמונה או גיף של דיוויד טננט עומד בפינה בסטייג'ד. לא מצאתי :-/)
לוחצים על "סמן את הפורום כנקרא".
אבל אש זה מבטל לי שרשורים שעוד לא קראתי...
:-0 :-D
אני אזכיר שזה שרשור על וונדהויז'ן
אה, זה לא אוף?
אני סתם מסיטה את הדיון כדי שגם אתם לא תמשיכו בצפייה ותחכו לי עד ימות המשיח

למעלה