וזה מה שגיליתי בשיטוטי באתרי הקניות

ניצנץ1

New member
וזה מה שגיליתי בשיטוטי באתרי הקניות

של הרשת.. זוכרות את הבולים של דונה קטו, אלה שעשינו מהם העברה עם פולימר נוזלי? אז באתר שלה (קייטו פוליקליי) היא מוכרת דף שלם כזה ב 6 דולר.. לא זול, אבל יש שם אולי 30 בולים להעברה.. אז אולי אפילו זול למדי.. ויש גם את דפי הטקסטורה המדהימים שלה, איתם עבדנו בסדנה.. וכמובן את המכשיר המסמן את הגודל לקראת החיתוך.. וחימר פולימרי שלה שהוא ב 50 אחוז יותר זול מפימו או פרמו ונמכר גם בגושים ממש גדולים.. באתרים אחרים ראיתי גם סט שלם של האבקות המיוחדות לחימר פולימרי, מין סט של צנצנות קטנות בכל הצבעים.. רק שמחיר היה בשמיים.. וגם סט שלם של דיו פינטה, זה שכותבים עליו בהמון פרוייקטים מחו"ל.. בקיצור: או שאני שודדת בנק או שאני ממשיכה לחלום על כל הדברים הנפלאים האלה שניתן להזמינם מחו"ל, אבל מנהל הבנק שלי לא מרשה לי.. בלשון המעטה.. מה שכן הזמנתי (דווקא למטרה של עיצוב אלבומים וכרטיסי ברכה ) זה מלאי רציני של חותמות איכותיות במחיר של " מכירה מזדחלת".. באתר של חותמות הייתה מכירה שמתחילה מ 20 אחוז הנחה וכל יום נוספים עוד 10 אחוזי הנחה עד שמגיעים להנחה של 70 אחוז.. כשהנחה הגיעה ל 40- נשברתי והזמנתי את מה שרציתי (חלקם יעזרו גם לעבודה עם חימר פולימרי).. ואז היום, יום אחרי, ועוד 10 אחוז הנחה נוספים- וכבר אין שום פריט ממה שבחרתי.. אז נשברתי בזמן.. וכעת אני הולכת לשבור את כרטיס האשראי שלי..

למעלה