וידוי

itsikd

New member
נשיקות מאיציק

כואב לשמוע דבר כזה ואני מקווה שהצלקות כבר הגלידו (הפנימיות והחיצוניות) שיהיה לך רק בהצלחה ומי יתן ותזכי מאושרים

מים

New member
וידוי

זה כבר חצי שנה שאני פוגעת. נהנית מהכיבוש, אחרי שהוא בכיס- הסוף. לא מתכוונת מראש. בהתחלה אני גם משכנעת את עצמי שזה יכול להפוך למשהו אמיתי. אח``כ מגיעה הידיעה שהיתה שם מלכתחילה. זה לא זה. פגעתי בהרבה. חלקם עדיין לא התאוששו. חלקם בכו ודיברו על רגשות- איך מתאהבים כ``כ מהר? מעורר קנאה מבחינתי. מחכה לזה שיפיל אותי מהכסא. לא עוד בחור נחמד שמביא לי ורדים. מישהו שונה. רוצה לבקש סליחה מכל החללים שהותרתי מאחור. אנוכית הייתי. ועדיין, איך יודעים אם זה זה אם לא נותנים לבנאדם צ`אנס? אבל ``במהלך הצ`אנס`` הם כבר נלכדים. אני הנשר שנוסק אתם למעלה לתחושת המעוף המופלאה וברגע השיא שומט תחתחיו את הנלכד. ככל שהגביה עוף כך יתרסק יותר כשינחת לקרקע.

libertad

New member
מאין הצורך שלך

להוכיח שאתה רע? אתה חושב שאתה מורד במישהו? זו לא אמא שלך אלא בת הזוג שלך. מעוניין בסקס עם מישהי אחרת? תהיה גבר! תפרד מהנוכחית, תהנה מהחיים. כשיבוא זמנך למחוייבות- תמצא אותה. למי אתה עושה דווקא? לדעתי- לעצמך בלבד. אתה הכנסת את עצמך למסגרת שלא מתאימה לך עכשיו. ואתה כ``כ כבול בכבלים האלה שאתה לא מצליח להשתחרר מהם אלא רק למרוד בהם. וכיון שכך- אתה נהנה מהמרד כילד בן שנתיים שאמר ``לא`` בפעם הראשונה בחייו. אתה לא גונב מהמכולת... אתה משחק ברגשות של אנשים. ואנשים שיקרים ללבך. אז אולי תחווה את גיל ההתבגרות שלך על חשבון עצמך ולא על חשבון אנשים שראויים לקבל יותר ממה שאתה מסוגל לתת להם.

libertad

New member
לשורדת

חיזקי ואמצי! ותני כוח לאחרות שראשן מוחזק מורכן היטב ע``י האדם המכה. על מנת שלא יוכלו להישיר מבטן ולראות כי קיים אור בקצה מנהרת האלימות בה הן מתהלכות. קראתי את שני קטעיך- אכן שרידה מופלאה. וכוח עצום. ליבי אתך. ומה בחייך היום?

libertad

New member
כמעט מסקנה מדויקת

כן חמודה את מושכת אליך סוטים. ואת לא היחידה, כולנו באותה סירה. מידת הפרימיטיביות הגברית במדינה הזו חוצה גבולות מפחידים. יש לנו עסק עם אוראן-גוטאנים במסווה. אין לי ולו חברה אחת בקולקצית החברות הענפה שלי שלא חוותה תקיפה מינית אחת לפחות. והדגש הוא על ה``לפחות``. אישית חוויתי אולי 16-17 הטרדות ותקיפות בחיי. האמת...מי סופר? ואם לשפוט לפי החברות שלי (שם מידת האוביקטיביות שלי גדולה יותר) את לא צריכה להיות יפה או סקסית. להתלבש כך או אחרת. להיות נחמדה או מנוכרת. אין קריטריונים. אין משהו שהיית צריכה לעשות אחרת. בעיה של חינוך? תפיסה? מי יודע. מה שבטוח אנחנו אלה המשלמות את המחיר. אל תחפשי את האשם בך. לא שם הוא מתגורר.

הקץ לנחמדות

את לא רוצה מישהו נחמד שיביא לך ורדים, שירצה אותך. בכאלה, הרי, אי אפשר להתאהב. צריך שהוא יהיה מרושע, יעשה מניפולציות, ישחק בך ויתעלל ברגשותייך, כדי שתרצי בו, לא? טוב, כנראה שצריך לעבור מספיק רע, כדי להפנים שגם בטוב אפשר להתאהב, וזה אפילו הרבה יותר מתגמל. כשזה יבוא, את תדעי. מקווה בשבילך שלא תתאהבי במישהו מהסוג הנפוץ ההוא. לכאורה, בהם יותר קל להתאהב, אבל הרבה יותר קשה לאסוף את השברים. בסוף (באמת, מתי בא הסוף לזה?) גם מבינים שזאת לא האהבה שעליה כתבנו שירים. ובעצם, לא זאת האהבה. זה לוקח שנים, לפעמים, להבין את זה, או לפגוש באדם שיציג חווייה מתקנת.

מים

New member
לטעות האופטית

לא מחפשת מישהו רע ובלתי מושג. רק שלא יהיה רגיל, אפור, כמו כולם. אתה מבין, תמיד אני זו שמושכת לכוונים לא שגרתיים. תמיד אני זו עם הרעיונות וההרפתקאות. תמיד אני זו שמשחררת אותם קצת מהקבעונות שלהם. והם פתאום מתחילים להכיר את עצמם. בטח שהם נקשרים- להם מעניין. ואני? אני כבר עשיתי את זה כ``כ הרבה. אחרי 10 דקות של שיחה עם מישהו אני יודעת איך להתחיל לפרק אותו מהמעצורים שלו. תמיד הם לא מאמינים שפגישה ראשונה יכולה להיות כ``כ אמיתית, ומשוחררת. הם בטוחים שזה קליק מדהים ולא מבינים שזאת אני. אני מוציאה מהם את האמת כי אני מאמינה בלהיות משוחרר ואמיתי. זאת הסיבה שאני פוגעת. אני מחפשת לקלף מעט את המעטפת כדי לראות מה יש בפנים. וזה לוקח קצת זמן עד שמגיעים פנימה. כדי שמישהו יפיל אותי מהכסא הוא לא צריך להתאכזר אלי. כדי שמישהו יפיל אותי מהכסא הוא צריך לעשות משהו הרבה יותר קשה מזה. הוא צריך להיות עמוק, מקורי, משוחרר ואמיתי. הוא צריך להיות שונה ומעניין. שאולי הוא יפרה אותי ולו במעט.

כולם אפורים כולם

מדברייך עולה, שכולם כל כך משעממים. תגידי, איפה את פוגשת אותם? בסופר? בתור לבנק הדואר? וגם הנימה הזאת, תרגשו אותי, תסעירו אותי. את מחפשת שמשהו ``יקרה לך``, או שמישהו יביא לתוך חייך איזה סערה מתוך עצמו, לא ששוב את ``תעשי לו את זה``. והוא בכלל משעמם כל כך. אולי משהו באופן ההתבוננות שלך מפריע לפגוש את הנכון הזה. אולי זה מצב מסויים של פתיחות, שאינו מניח מראש הנחות לגבי מרבית האנושות, אלא מאפשר לבנאדם להתוודע אל השונה בקצב שהוא יכול. ואולי לשפוט מישהו אחרי 10 דקות, כשהוא נראה לך כבר בקראש טוטאלי, גם זה אופן התבוננות קצת חד צדדי. הרי לקטלג זה הכי קל, ופוטר אותנו מיידית מהצורך להתמודד עם גישות אחרות משלנו. ולא שמעת אותי אומרת אף מילה על התנשאות. יש חיה כזאת? מוגש כחומר למחשבה.

מים

New member
טעות אופטית

את טועה שנית. א. אני לא שופטת אף אחד אחרי 10 דקות שיחה. אם כך היה הדבר לא הייתי מחכה כמה שבועות עד לפרידה. רק אמרתי שאני יודעת לפרק אנשים מעכבות ומעצורים. ב. איני חושבת שלמקום המפגש יש בהכרח קשר לטיב האדם שאת פוגשת. פגשתי אנשים מדהימים בתור לבנק וגם בסופר. אולי הקבעון הוא דווקא שלך בעניין הזה. ג. אני לא מתנשאת. ההפך הוא הנכון. כאשר אני שוללת אפשרות לזוגיות עם אדם איני שוללת את האדם שהוא. רוב הבחורים שיצאתי אתם היו נהדרים. הם פשוט לא התאימו לי. על כך בדיוק אני מדברת- התאמה. סיר סיר והמכסה שלו. מה שתארתי לא היה בקורת כי אם תיאור של המכסה שאני מבקשת למצוא. כנראה שהצבתי מטרה רחוקה מידי. אולי לפי גרסתך הייתי פשוט צריכה למצוא ``בחור נחמד`` לצייר לי אושר מפלסטיק ולחיות לצידו. ואולי המציאות מדברת בעצמה. אנשים משוחררים ושונים פחות נגישים. רובנו תוצר של חברה והגלגל החברתי הרומס אותנו לקבעונות, נורמות ותבניות חשיבה והתנהגות כנראה מנצח את הרוב.

libertad

New member
כמעט באותה סירה

לסבתא האחרונה ששרדה לי, הצלחתי חלקית להסביר שהיום זה אחרת. לאלה שאינם, אם הם שם למעלה אני בטוחה שהם מבינים. החשוב ביותר היה המשפט שאמרה לי אימי כשהברזתי מהחתונה של עצמי. ``עשית בשכל, את לא בשלה``. והמשפט, שריגש אותי כמעט עד דמעות כיוון שהיא ראתה אותי באמת ולא דרך ה``אמהות דורשת הנכדים`` שלה, מלווה אותי בכל פעם שעולה השאלה שוב בפורום משפחתי מורחב. את חיה בשביל עצמך. וטוב שכך. לא אגואיסטי כי אם נכון.

libertad

New member
כמעט באותה סירה

לסבתא האחרונה ששרדה לי, הצלחתי חלקית להסביר שהיום זה אחרת. לאלה שאינם, אם הם שם למעלה אני בטוחה שהם מבינים. החשוב ביותר היה המשפט שאמרה לי אימי כשהברזתי מהחתונה של עצמי. ``עשית בשכל, את לא בשלה``. והמשפט, שריגש אותי כמעט עד דמעות כיוון שהיא ראתה אותי באמת ולא דרך ה``אמהות דורשת הנכדים`` שלה, מלווה אותי בכל פעם שעולה השאלה שוב בפורום משפחתי מורחב. את חיה בשביל עצמך. וטוב שכך. לא אגואיסטי כי אם נכון.

libertad

New member
כמעט באותה סירה

לסבתא האחרונה ששרדה לי, הצלחתי חלקית להסביר שהיום זה אחרת. לאלה שאינם, אם הם שם למעלה אני בטוחה שהם מבינים. החשוב ביותר היה המשפט שאמרה לי אימי כשהברזתי מהחתונה של עצמי. ``עשית בשכל, את לא בשלה``. והמשפט, שריגש אותי כמעט עד דמעות, כיוון שהיא ראתה אותי באמת ולא דרך ה``אמהות דורשת הנכדים`` שלה, מלווה אותי בכל פעם שעולה השאלה שוב בפורום משפחתי מורחב. את חיה בשביל עצמך. וטוב שכך. לא אגואיסטי כי אם נכון.

למעלה