ויזה לבן זוג זר (נשואים רישמיים בויאטנם)

מצב
הנושא נעול.

alonit2525

New member

יהושוע שלום,
אני נישאתי נישואים רישמיים בויאטנם, אישתי כרגע בויאטנם.
השגרירות בויאטנם שלחה את תעודת הנישואין שלנו למשרד הפנים בישראל לבקשת שינוי סטטוס,
במקביל ביקשנו ויזת תייר עבור אישתי,
התשובה לבקשה שהתקבלה במסמך הייתה כי הבקשה הועברה למשרד לרשות האוכלוסין וההגירה בישראל. וכי אני כמזמין מתבקש להגיע עם המסמך לרשות האוכלוסין וההגירה להסדרת כניסה לישראל.
ניגשתי למשרד האוכלוסין להגשת בקשה להזמנת בן זוג נשוי, נקבע לי תור לעוד כשלושה חודשים.
למעשה שכחתי להגיש את המסמך מהשגרירות לבקשת ויזת,
שאלותיי הן:
1. האם יש הסתברות לקבלת אשרת כניסה זמנית אם אגש עם מסמך השגרירות להסדרת הכניסה. ומכאן אישתי תגיע לארץ לפני התור שנקבע וכאן כמובן נשלים את התהליך של הגשת מסמכים?
2. בדרישה יש בקשה למצב אישי נוכחי וקודם,
יש בידיי את תעודת הנישואין ותעודת גירושין קודמת מאושרת ומאומתת ע"י השגרירות בויאטנם.
ע"פ בדיקה שעשינו אין דבר כזה רישום סטטוס עדכני, הסטטוס האחרון הוא הסטטוס, לדוגמא אצלנו תעודת הנישואין. מה שהוסבר הוא שהסטטוס האחרון הוא נשאר זהה עד לשינוי חדש.
האם מוכר לך העניין למצב סטטוס נוכחי בויאטנם או שמה כדאי לפנות לשגרירות ויאטנם בארץ לבירור?
3. לאישתי יש בת בגיל 8 חודשים שאנו מעוניינים להביאה רק לאחר פרק זמן של 5 חודשים שהייה ולאחר התאקלמות אישתי בארץ,
השאלה אם אין בזה בעייה כל שהיא להביא את הילדה מאוחר יותר?

הערה: כל המסמכים הנדרשים נמצאים, מאומתים ומאושרים ע"י השגרירות בויאטנם.

עוד שאלות קטנות לעניין המסמכים הנדרשים:
1. האם דרישת הדרכון של אישתי וביתה במסמכים, הכוונה לצילום דרכון?
2. יש בידיי תמונות משותפות רבות ששיתפתי בפייסבוק, באפליקציית מסרים וכמובן במכשיר הנייד שלי, וכמובן שהיום ניתן לראות במכשיר הנייד בכל תמונה ותמונה היכן הן צולמו.
השאלה היא, איך ניתן ורצוי להגיש ולמסור את התמונות המעידות על הקשר?
3. האם אפשר להציג תנועות בכרטיס אשראי לעניין הקשר שלנו בויאטנם שכמובן גם נתמך ע"י התמונות והמיקום שלהם.
4. יש בידיי המלצות לגרושתי לעניין הקשר בשפה הויאטנמית ע"י: אמא, אח, דודה, חברה, ידיד,
האם כמות זו מספקת? האם נדרש תרגום לאנגלית?
תודה מראש

יהושע פקס

New member
הזמנת בת זוג אזרחית וייטנאם לישראל

יהושוע שלום,
אני נישאתי נישואים רישמיים בויאטנם, אישתי כרגע בויאטנם.
השגרירות בויאטנם שלחה את תעודת הנישואין שלנו למשרד הפנים בישראל לבקשת שינוי סטטוס,
במקביל ביקשנו ויזת תייר עבור אישתי,
התשובה לבקשה שהתקבלה במסמך הייתה כי הבקשה הועברה למשרד לרשות האוכלוסין וההגירה בישראל. וכי אני כמזמין מתבקש להגיע עם המסמך לרשות האוכלוסין וההגירה להסדרת כניסה לישראל.
ניגשתי למשרד האוכלוסין להגשת בקשה להזמנת בן זוג נשוי, נקבע לי תור לעוד כשלושה חודשים.
למעשה שכחתי להגיש את המסמך מהשגרירות לבקשת ויזת,
שאלותיי הן:
1. האם יש הסתברות לקבלת אשרת כניסה זמנית אם אגש עם מסמך השגרירות להסדרת הכניסה. ומכאן אישתי תגיע לארץ לפני התור שנקבע וכאן כמובן נשלים את התהליך של הגשת מסמכים?
2. בדרישה יש בקשה למצב אישי נוכחי וקודם,
יש בידיי את תעודת הנישואין ותעודת גירושין קודמת מאושרת ומאומתת ע"י השגרירות בויאטנם.
ע"פ בדיקה שעשינו אין דבר כזה רישום סטטוס עדכני, הסטטוס האחרון הוא הסטטוס, לדוגמא אצלנו תעודת הנישואין. מה שהוסבר הוא שהסטטוס האחרון הוא נשאר זהה עד לשינוי חדש.
האם מוכר לך העניין למצב סטטוס נוכחי בויאטנם או שמה כדאי לפנות לשגרירות ויאטנם בארץ לבירור?
3. לאישתי יש בת בגיל 8 חודשים שאנו מעוניינים להביאה רק לאחר פרק זמן של 5 חודשים שהייה ולאחר התאקלמות אישתי בארץ,
השאלה אם אין בזה בעייה כל שהיא להביא את הילדה מאוחר יותר?

הערה: כל המסמכים הנדרשים נמצאים, מאומתים ומאושרים ע"י השגרירות בויאטנם.

עוד שאלות קטנות לעניין המסמכים הנדרשים:
1. האם דרישת הדרכון של אישתי וביתה במסמכים, הכוונה לצילום דרכון?
2. יש בידיי תמונות משותפות רבות ששיתפתי בפייסבוק, באפליקציית מסרים וכמובן במכשיר הנייד שלי, וכמובן שהיום ניתן לראות במכשיר הנייד בכל תמונה ותמונה היכן הן צולמו.
השאלה היא, איך ניתן ורצוי להגיש ולמסור את התמונות המעידות על הקשר?
3. האם אפשר להציג תנועות בכרטיס אשראי לעניין הקשר שלנו בויאטנם שכמובן גם נתמך ע"י התמונות והמיקום שלהם.
4. יש בידיי המלצות לגרושתי לעניין הקשר בשפה הויאטנמית ע"י: אמא, אח, דודה, חברה, ידיד,
האם כמות זו מספקת? האם נדרש תרגום לאנגלית?
תודה מראש
הזמנת בת זוג אזרחית וייטנאם לישראל
שלום רב,

משרדנו בעל ניסיון רב בתחום הזמנת בני / בנות זוג אזרחים זרים לישראל לאחר נישואים אם אזרח ישראלי. מספר פעמים גם פעלנו מול הקונסולייה הישראלית בוייטנאם בעניינים שונים. במענה על השאלות שלך בדרך כלל לא משרד הפנים לא מאשר לאשתך כניסה כתיירת טרם בדירת כנות הקשר על בסיס המסמכים. לעיתים גם דורשים ריאיון סימולטני בישראל ובחו"ל. לעניין מסמך המעיד על סטאטוס אישי טרם הנישואים כל מדינה מנהלת את רשיומיה בצורה שונה, אם אין כזה מסמך בוייטנאם בדרך כלל משרד הפנים מקבל תצהיר של המוזמנת. לגבי בת של אשתך מקשר קודם חשוב להצהיר על הנושא כבר כעת, אפשר יהיה להזמינה בהמשך, אבל חשוב להוכיח משמורת בלעדית וככל שממתינים יש יותר קשיים.

כל הוכחות לקשר צריך להדפיס ולהגיש פיזית. סיוע כספי בהחלט מעיד על קשר אמיתי וכנה. מכתבי המלצה רצוי האנגלית או עברית, או תרגום נוטריוני.

אני רואה כי יש לך שאלות רבות. נשמח לשוחח איתך ואולי כדאי לקבוע גם פגישה פנים אל פנים כדי להשיב על כל השאלות.

בברכה ובהצלחה,

יהושע

מצב
הנושא נעול.
למעלה