וכקונטרה לשרשור הקודם...

yupy9

New member
וכקונטרה לשרשור הקודם...

מה לא לעשות על מנת לשמר זוגיות טובה... (כל אחד מנסיונו האישי...), דוקא זה לדעתי ממש מעניין ויכול להועיל...

yupy9

New member
אין "קונים"?! ../images/Emo6.gif

טוב אז אני אתחיל מנסיוני הצנוע... - לנסות תמיד לשמור על טון הדיברו שלא יהיה מזלזל/ציני וכדומה... גם אם משהו מפריע קטן כגדול - לומר את זה יפה ולא לרטון בטון מגעיל כגון - "נו עוד פעם עשית כך וכך..." "אמרתי לך שכך וכך"... בעיקר בעבודה שלי מול אנשים (בעיקר זוגות) זה מדהים לראות איך מתיישב איתי לפגישה לפעמים זוג נחמד ואוהב ופתאום נפלטות להן כל מני תגובות לא יפות מבטלות ומזלזות - רק כי בן הזוג אינו מסכים עם הדיעה האחרת... נורא חשוב לדעתי למזער ולשאוף להמנע מזה...

אני קונה ../images/Emo6.gif

לא ליזום שיחות בסגנון של: "מה אתה חושב עליה, כוסית נכון?"
מתכון בטוח לצרות.
לא לשאול: "אני שמנה?"

yupy9

New member
מממ...לא מסכימה איתך...

תמיד כשאני מאירה את תשומת ליבו למישהי שהיא מקסימה בעיני - תמיד אבל תמיד אין הסכמה! ממש ממש אין לנו אותו טעם...!
דוקא מסוג השיחות שאני מאוד אוהבת - כי יש נשים שהן פשות יפהפיות (וממש אין גברים כאלה)... ואני באה מתחום של עיצוב ויופי - תמיד מעניין אותי וכייף לי לראות דברים/אנשים יפים...
ולא, לא שואלת אם אני שמנה (כי לצערי אני יודעת את התשובה
) - וגם פה הוא תמיד אומר שאני מגזימה בדיעה החמורה שאני חורצת על עצמי...

Miss פטל

New member
../images/Emo45.gif מסכימה איתך!!

גם אני אוהבת לשאול אותו על בחורות יפות, מה הוא חושב עליהן, וגם, אף פעם אין הסכמה!!!
והנושא הזה אצלנו אף פעם עוד לא הוביל לריב.

open space

New member
נכון, צריך לשמור על פייר פליי

גם בריב. זה חשוב מאוד, לא לשבור את הכלים. לא לשלוף פתאום באמצע מריבה משהו אחר, שלא קשור לריב ושסתם שמרת בבטן, משהו שבא כדי לפגוע. לא להעליב אחד את השני בצורה כזאת שיהיה קשה להשלים אחר כך. בקיצור - צריך לדעת לריב. אבל זה משתפר עם הזמן, כמו הסקס

ShirShir

New member
אצלנו, כמעט תמיד, יש הסכמה!!!!../images/Emo6.gif

כנראה שיש לנו את אותו הטעם

טלצ

New member
לא לעשות

לא לעשות סקס עם גברים אחרים סתם סתם בצחוק...... מה לא לעשות: לא לקנא לא לשלוט לא להילחם על המילה האחרונה

ShirShir

New member
יו באמת? אותי עוד לא הצליחו../images/Emo6.gif

אבל אני אוהבת אתגרים

seeyou

New member
../images/Emo108.gif-על מנת לשמר זוגיות טובה לא

להגרר על ידי בן הזוג לריב! לא לענות,באותו רגע שהשני מקבל "סעיף".. זה לא אומר להסכים עם עמדתו...לתת לו-לצעד השני - "להתקרר"... Large quantities of listening, not talking, is the best known antidote for marriage quarrels. יוסי

s h i r k u s h

New member
מה לא לעשות?

לא לריב על כל דבר, לפעמים צריך לדעת להבליג ולהעביר הלאה.
לא לעשות "ברוגז", אפשר לדבר ולהסביר, יכול להיות שהייתה אי הבנה אז חבל לריב על אי הבנה קטנה.
לא לשאול שאלות שלא רוצים באמת תשובות עליהם

גילוש17

New member
שלא יהיה משהו שלא תוכלו לדבר עליו

אם יש משהו שמפריע לכם בעניין הקשר שלכם (משהו מהותי, לא חצ'קון
) - לדבר. ולא לנטור טינה.

למעלה