ולאחר העדרות ארוכה...

ולאחר העדרות ארוכה...

אחרי הקטע עם גניבת הסיסמאות לא הצלחתי להתחבר כי היוזר יושב על כתובת אי מייל שלא זכרתי את הסיסמא שלה.
בכל מקרה כל חובבות וחובבי שאנייה טווין שימו לב לזה...

טוב , ננסה מהמחשב.

כי קודם ניסיתי דרך האפליקציה הסלולרית.

blah blah story

New member

היית בהופעה? איך היה?
מעניין כמה היא הצליחה לשחזר את ההופעה של ווגאס...

אגב, היא אמרה שהיא מתכנת לעזוב את וגאס

ולחזור לעשות סיבובי הופעות רגילים.
היא אמרה שוגאס גרמה לה לאבד קשר עם מעריצים רבים מדי וזה לא מוצא חן בעיניה.

LeAnnDylan

Well-known member
שווה!!

נו, ספר חוויות מהמופעים.
איזה מהם הכי אהבת?
לא ידעתי שריבה מופיעה עכשיו. היא די התאדתה מהעולם...
&nbsp

חוויות... וואוו איפה להתחיל?

להשיג כרטיסים להופעות האלו זה לדעתי חתיכת סיפור מלחמה. טיקטמאסר שיש להם כמעט מונופול בלתי מוכרז במכירת כרטיסים באיצטדיונים הם חבורת ברונים שודדים חולרות. אבל עם קצת רצון ומאמץ הצלחתי להשיג כרטיסים גם לפול ברנד וגם לריבה איתם. הכרטיסים של שנייאה נמכרו תוך שלושים שניות. חלקם הגדול לספסרים. קנינו כרטיסים מזוג מקולורדו שתכננו ללכת אבל בסוף ביטלו את החופשה שלהם. שורה שביעית באמצע!
ההופעה של שנאייה הייתה יצור כלאיים מוזר. הרבה שואו וגאסי

נשלח באמצע...

הרבה בחלפת תלבושות ורקדני רקע ולעלות לבמה על גבי סוס לבושה במדי מאונטיז על רקע 'הו קנדה'.
מצד שני הייתה הופעת רוק קלאסית עם אינטראקציה עם הקהל ותאורה וזיקוקים וקטעי וידאו ברקע.
הדברים הבאמת מיוחדים היו העובדה שאחותה הצעירה שלא הופיעה איתה לפחות עשרים שנה הייתה על הבמה ונתנה קולות רקע מעולים וכל הקטע שלה להעלות אנשים ראנדומליים לבמה ולעשות מדורה ולשיר שירים מסביב למדורה.

ריבה מקנטייר או השפן של אנרג'ייזר

כי באמת שקשה לי להחליט. הופעה מחשמלת משולבת בקטעי מעבר בסגנון 'אלו הם חייך' עם סיפורי רקע על איך ועל ידי מי ולמה נכתבו השירים שלה ומה דעתה עליהם. אחד השוסים הגדולים היה כל הקטע על חיי המשפחה של הבן שלה עם (נדמה לי?) קלי קלארקסון ועל התוכניות המשותפות שלהן להקליט שירים יחד ואז היא עשתה קאבר לשיר של קךארקסון. חמען האמת ריבה טובה בשלוש דרגות מהמקור לדעתי.
פול ברנד הופיע במגרש הביתי שלו. הוא נולד וגדל בקלגרי. זו הייתה הופעה מאוד מרגשת ומלאת אמוציות
הוא מתקשר נהדר עם הקהל ויש לו שירים מעולים להופעות באולמות ספורט.
הוא גם נתן את ההופעה הכי מינימליסטית מבחינת הפקה. להקה תאורה והרבה כישרון. הופעת החימום שלו כריסטי אל גם הייתה מעולה. החתימה על הכרטיס זה שלה. היאעמדה בחוץ אחרי ההופעה ונפגשה עם מעריצים והצטלמה וחתמה.

LeAnnDylan

Well-known member
כריסטי אל או לינדזי אל?

על כריסטי אל לא שמעתי מעולם אבל לינדזי אל היא זמרת חדשה שהופיעה אתמול באופרי וממה שיצא לי לשמוע היא ממש טובה.
יש מצב שזו היא -

LeAnnDylan

Well-known member
טוב, נשמע שנהנית

איך היו המושבים אגב במופעים של ריבה ופול?
ראו טוב? יושבים בהופעות כאלה? נראה לי מבאס ללכת להופעה ולשבת. אני אוהבת לעמוד ולרקוד.
למרות שלפי מה שאתה מתאר ההופעה של פול לא מתאימה לזה אבל בשל שאניה וריבה לא נראה לי שכיף לשבת...

מושבי רצפה כמו לשנאייה וברנד

תמיד מסתיימים בעמידה חצי הופעה או יותר. יוצא הדופן היחיד אולי היה הופעה של ליאונרד כהן שבה ראיתי שאנשים למטה לא עמדו.
היינו על הרגליים כל ההופעות שהיינו למטה.
דווקא בהופעה של ריבה מקנטייר הלכנו על מקומות זולים ויחסית רחוקים וישבנו רוב ההופעה. עדיין אפשר היה לראות אותה יחסית בסדר גם בלי להסתכל על המסך.
הנה תמונה מההופעה.
ושלא תטעי לא היה קל לשבת. הופעה מאוד אנרגטית וסוחפת.

טוב נראה לי שלתפוז יש באג

זו פעם שלישית שלא עולה הקובץ תמונה דרך האפליקציה הסלולרית.
תאלצו לחכות שאגיע למחשב כדי להעלות אותה.

Guncrazy

New member
הלכת להופעה של לוק?

למה היה זכור לי שאתה לא מהחובבים שלו?
אולי טעיתי.
איך היה להתחכך בקהל עם אלפי ילדות קטנות?
בטוח חוויה מהנה

נהפוכו אני חובב די מושבע של המוזיקה שלו

יש לי חברת במועדון המעריצים שלו עוד מימי Tailgates and Tanlines ודיסק חתום של Summer Vacation Here to Party שנסעתי בשבילו שעתיים וחיכיתי בתור עוד קצת כדי להשיג.
התבלבלת קצת...

Guncrazy

New member
אז כנראה שבאמת התבלבלתי

לטענתי יאמר שבאמת לא היית כאן הרבה זמן

נו אז ספר, איך הוא בלייב?

נראה כמו איצטדיון חצי ריק אצל ריבה

זה כי צילמת מוקדם מאוד או שפשוט לא היה מלא?

למעלה