ועוד אחת...

יעל360

New member
ועוד אחת...

אם לפעמים קצת נמאס ורוצים להיות לבד, זה נורמלי?

תלויי

אם את מרגישה כאילו אתם שנה יחד מהבחינה של מיצוי הקשר אז לא.. אם מבחינת איך שאתם מכירים ובוטחים אחד בשני אז זה מעולה ואני מברכת אותך... וזה רק טבעי לפעמים לרצות להיות לבד אני במקומך לא היתי מתרגשת מזה...

נעמייה

New member
בטח נורמאלי

כל אחד זקוק ללבד שלו. יש כאלה שזקוקים לו יותר ויש כאלה שפחות, אבל כולנו צריכים אותו. קחי לך את הלבד שלך, במינון שמתאים לך, ותהני ממנו.

בודאי שזה נורמלי

יש אנשים שאוהבים להיות אחד בתחת של השני, ויש כאלה שחשוב להם החופש והזמן עם עצמם. כל אחד יש לו את המינון שלו. אם מישהו צריך את החופש שלו ואת הזמן לבד, בן הזוג חייב לכבד את זה. אם לא - היחסים לא יילכו לכיוון טוב.

ברור יעל...

תשמעי יעל, אין לך מה לדאוג, זה לגיטימי ונורמלי לגמרי להרגיש צורך להיות לבד לפעמים. אחרי הכל אנחנו בסה"כ בני אדם עם רגשות ולפעמים אנחנו מוצפים בכל-כך הרבה דברים שאנחנו פשוט לא יכולים יותר וחייבים להתרחק מהכל ואז, בעצם, אנחנו רוצים להיות לבד. מימי

גלקי

New member
בעניין הלבדבדות

ברור שלכל אחד מגיע המרחב שלו, ולא צריך ל-ק-ח-ת אותו, זה צריך פשוט להיות שם. אבל בתור נפגעת "הלבד", שהוביל ל"לבד לנצח", אני מציעה לבדוק מקרוב למה רוצים להיות לבד, ומה בדיוק מעיק.

arielfe

New member
תכל'ס

בטח שזה לגיטימי. אבל משהו פה מסריח. זאת שאלה טריויאלית. את רוצה אשכרה לומר שיש לך ספק אם זה לגיטימי לרצות להיות לבד לפעמים? נראה לך שיש מצב הגיוני שלא? זה כמו לשאול עם זה לגיטימי ללכת לישון. זה הכי טבעי שיש. השאלה שלי: את צריכה לבדיות עם עצמך? או לבדיות מהסוג של בילוי זמן איכות עם ידידים שלך?

ליאן.

New member
אפילו חובה זמן לבד..

אבל כמה זמן? יומיים או חודש? וזה גם תלוי - כמה זמן בזמן בממוצע מבלים יחד במהלך השבוע.

joshh

New member
אממממ.... איך הגעתם לזה ?

לבד ממה ? זאת השאלה שצריך לשאול קודם ... ואחר כך , למה ? " , מתי זה קורה ? " , כמה זמן אתם ביחד ? איך הגעתם למסכנות האלו ולמה ? היא שאלה שאלה מאוד מאוד טריוולית .

dikla58

New member
לבד ???

שחבר שלי ביקש להיות "קצת" לבד , כנראה שהוא נהנה מזה יותר מידי ואז הוא לא חזר יותר .... וזה כואב לי עד היום.

למעלה