ועוד כדור לקחת..

JustSomeone00

New member
ועוד כדור לקחת..

היית כבר ככה, הבטחת שזה כבר לא יקרה.. התמונה הקודמת , כן זאת שהייתה לפני עשר שנים כבר , ובכן היא עדיין שם אצלי בראש, אני זוכרת אותה בתיאור מדוייק.. המצב שלך לא פשוט, החיים שלך לא קלים אבל אני לא סיבה מספיק טובה? אני שנלחמתי בשבילך מאז ומתמיד, אני שהקרבתי את עצמי, אני שעמדתי מולו כשהוא היה מרים ידיים, אני שהייתי אומרת שאני אשאר איתך תמיד.. ואתמול חזרתי ואת מעולפת, כדורים על הרצפה.. מגמגמת לי שלא להזמין אמבולנס וטוענת שאני נגדך.. את יודעת מה עשית בכלל? את חושבת שתקומי בבוקר תכיני לאכול והכל ימשיך כרגיל?? לא אצלי לפחות.. שנים אני מתמודדת עם התמונה הקודמת ועכשיו שוב, עוד תמונה כזאת בראש .. את יודעת מה? את אגואיסטית, נמאס לי להתחשב רק בך, נדמה לי שקצת החלפנו תפקידים, את זאת שצריכה להגן עליי, העולם בחוץ מספיק מפחיד, אז החומת מגן היחידה שנשארה לי גם אותה את שוברת? המציאות שלך לא תשתנה אלא אם כן את תביני שאת חייבת שינוי.. אבל את אף פעם לא לומדת, את רק מנסה לברוח מהכל.. בכדור הבא רק תדאגי שאני לא יראה את התמונה הזאת.

שלום שלום

היי יקירה,
הרבה זמן לא שמענו ממך ודווקא לאחרונה חשבתי עליך ותהיתי מה שלומך ואיך את מרגישה. אני מצטערת לשמוע שהקשר עם אמא ממשיך להיות קשה, מורכב ומסובך.
זה באמת לא מגיע לך.
היא מנסה לברוח, ואת כזו גיבורה - את לא בורחת, את מנסה להתמודד.
בינתיים את גדלה ומתפתחת, אבל כנראה שאמא זו אמא גם כשגדלים.
מה קורה בחיים שלך חוץ מזה?
התגעגענו אליך כאן.
רותם

למעלה