ועוד כמה דברים שנמצאים בגבעתיים

עץ ועצה

New member
ועוד כמה דברים שנמצאים בגבעתיים

מיקרוגל (אתגרית, צריך למשפחה ההיא שרצתה טוסטר?) אופני כושר ארונית למטבח שמתאימה להניח עליה כיריים כוננית קטנה שני מדפים טלפון במסר אצלי חוצמזה מכונת התפירה תלך לריטה בשביל אלמנה מת"א, הכיריים לSARVA ושאר הדברים שכתבתי עליהם לנירה דרך הרצליה מתישהו בקרוב. מועדון בית אלון בגבעתיים ממשיך לאסוף בגדים,מצעים,מגבות וכו'. יש שם אישה אחת מאוד מיוחדת שמנצחת על העניין ואוספת המון בעצמה, היא הבטיחה למיין הכל ביום רביעי ולתת לי רשימה מפורטת. צפו לעידכונים. אגב, אולי כדאי לארגן לה מכתב תודה?

אוי, באת לי משמיים

אשמח לבוא ולקחת את אופני הכושר עבור האם הצעירה מת"א, ארונית למטבח וכן מדף אחד או שניים אם אפשר.

תודה, אבל הם צריכים יותר משהו

לחימום ואפייה (ולא תנור גדול). מיקרוגל אמנם מחמם, אבל פחות עוזר במאפים וכד'.

ritosh

New member
עץ ועצה../images/Emo70.gif

יש אפשרות לשינוע של מ.התפירה להרצליה??

עץ ועצה

New member
להרצליה?

לא קצת מצחיק להעביר מגבעתיים לת"א דרך הרצליה? אני אמנם אגיע להרצליה מתישהו בשבועיים הקרובים אבל הרכב הוא לא שלי ולא היתי רוצה להכניס לתוכו דבר גדול כמו מכונת תפירה. אולי האשה מת"א תוכל לקחת בעצמה? אפילו במונית, זו נסיעה של גג רבע שעה. מה דעתך?

עץ ועצה

New member
כבר הבטחתי לבחור ממודיעין

עוד לפני שנכנסתי לקרוא את הפורום. הוא יעדכן אותי אם נשאר משהו שהם לא לוקחים ואם הם יחליטו לוותר על המיקרוגל-הוא שלך

אשמח לקבל את כל הדברים

שפירטת עבור משפחה ממודיעין (שאמברון מרכזת ואני מעכשיו עוזרת לה כי היא עמוסה). אין להם דבר בדירה מלבד שקי שינה. כל דבר שיש עשוי לסייע להם. מאוד אשמח אם המבקשים הראשונים יוותרו הפעם לטובת המשפחה. תודה מיכל

tamidb

New member
שלום מיכלית

ידוע לי שבמודיעין יש אגודת עזרה לזולת אולי כדאי לברר אצלם יש להם גם ריהוט, כך בעית ההובלה תפתר

תודה תמי, יש לך אולי טלפון

שלהם? מה לגבי הדברים שפרסמת? יש דורש? או שאפשר להעביר למשפחה ממודיעין?

עץ ועצה

New member
כבר דיברנו

והעברתי לו את הטלפון של זו ושל עוד 2 תורמים מגבעתיים. תודה

גליתrt

New member
זקוקה לכוננית קטנה...

שתשמש כמעמד לטלויזיה - האם לדעתך היא תתאים? אם כן אני מעוניינת בה למשפחה שבטיפולי.

למעלה