ועכשיו אני נדהם.

לגבי הריח אני יכולה להבין אותו

אני תמיד הייתי אומרת מראש שיש לי קושי עם ריחות חזקים. לא הייתי מבקשת לבוא בלי בושם, אבל אם מישהו מגיע לפגישה איתי (אחרי שהבהרתי את עניין הרגישות) אחרי שהתקלח בבושם - זו בהחלט בעיה.

מזל שהדייט הראשון שלי עם האיש היה אחרי 16 שעות של טיסה, כך שמראש לא היה סיכוי לעננת בושם

אני בטוחה שאסתי לאודר מאושרת בקברה

מסכימה לגבי דרישות מקדימות שהן מופרכות וכלל לא רלוונטיות למהות ההכרות,
אבל מצד שני לעיתים דרישות מקדימות הן טובות בשביל להבין שלשניכם אין טעם בכלל לבזבז זמן ולהפגש, תסתכלי על זה מהכיוון הזה,
אם מראש יש דברים מסויימים שאצלו זה חוק בל יעבור ואצלך זה אותו דבר רק מהכיוון השני, אז מיותר בכלל להיפגש ועדיף לשקוע בספר טוב.

ismeralda100

New member
LOL .....למרות שלגבי החתולה -אני לא הייתי

אומרת את זה לפני הדייט (-כי אם זה לא יילך אז מה זה מעניין אותך?...) אבל אני אלרגית לחתולים....זה מסנן טוב אולי לדייט שלישי....

ismeralda100

New member
על זה לא חשבתי - בהחלט שאלתי מה כזה מפריע?...

האו אמר ששרשרת במיוחד

סגריות זה מגעיל אותי

הסגריות רק תרוץ, האוטו המאעפן שלך נתן לה תחושה דאונגרייד אז היא חתכה.

אותי זה מצחיק

BazukaGirl31

New member
ההודעה הזו ממחישה לי עד כמה סבלנותי לפורומים

שברירית בימים אלו.

פעם גם אני הייתי צינית מגניבה באינטרנט (היי, לפעמים אני עדיין כזו), היום אני חושבת שזה קצת ילדותי.

קראתי לך בעתידות

כתוב שבזוקה הדחויה תהייה מבוקשת מאד באינטרנט וכולם ירצו אותה ויחבקו ויזדינו איתה

אותי זה מצחיק

drorbar19

New member
אני מאחל לך

שהשיקול בזוגיות הבאה שלך יהיה סוג הרכב שלך.

ולי יש דיהטסו שרייד משנות ה90 (יד שנייה מאחי) עם מנוע חדש (ולא חוקי), מערכת מתלים משופרת ואבזור מדהים.
הרכב הכי חסכוני שאי פעם יצא לי לראות. וגם ביתי כזה ונוח. אני בטוח שלא הרכב (שיש בו לפחות 3 עצי ריח ומערכת עם 6 רמקולים) ביאס אותה.

b e c k y

New member
אהה...

גם לבן 19 של הגנן שלי מסכנין יש כזה אוטו. אולי אתם אחים?

drorbar19

New member
לא נראה לי

תראי,
לפני שהתגרשתי היה לי ג'יפ גדול ויקר שלקח מלא דלק.
והרכב הקטן שכב שנים אצל אח שלי בגינה והחליד.

במסגרת הגרושין נאלצתי למכור את הג'יפ (ועוד כמה דברים) וחשבתי לקחת רכב בליסינג כמו כולם. אבל אז הבנתי שליסינג = 3000 ש"ח במזומן כמעט כל חודש.

לקחתי את האוטו הקטן מאחי, הכנסתי אותו לסדנת שיפוצים שעלתה יותר ממה שהוא היה שווה (יש לו מנוע בן שנתיים בלבד, וכמעט כל המערכות שלו כמו בלמים, מיזוג, מתלים וחשמל, הן חדשות), ועכשיו יש לי רכב אספנות מדהים וחמוד, שצורך דלק כמו אופנוע, אף אחד לא רוצה לגנוב אותו, נורא קל למצוא לו חנייה בתוך העיר, המיסים עליו מצחיקים ואפשר להקיף איתו את העולם פעמיים בלי שום תקלה.
לא שווה?

jakuper

New member
דרור, כנראה ששכחת ש-

שחסכונות גברים נראית לנשים כקמצנות - כלומר משהו טיפשי, לא הגיוני ומשהו שצריך להתרחק ממנו (אחרת מה יקרה עם זוג הנעליים ה-43 והתיק ה-436?)

איש יקר, אני לא אחלתי לך דבר

אני דוקא מאחל לך שהמטריפה הזו תחזור אליך על ארבע ותעשה איתה קוויקי מהיר כמו שאתה יודע

ואיך שהיא תדלק עליך תגיד לה שאתה שונא אבל ממש שונא נשים עם קעקוע דולפין על הכתף ותבריז לה.

נרגעת?

אותי זה מצחיק

Rtitan

New member
היי!!

נראה לך?

פרט! פרט: מה המנוע? איזו מפת הזרקה יש לו ומה השיפורים במתלים??
אי אפשר לזרוק כאן רמזים כאלו ללא פרוט ראוי לשמו!

לא ואתם הגברים......

דווקא אותי כל הסיטואציה הייתה מאוד מלחיצה, הכל נראה טוב מידי ומהר מידי..
טוב שזה קרה לפני שבאמת התחיל... מי יודע מה עוד היה מתגלה.

jakuper

New member
את צודקת לגמרי. אולי זו

לא הייתה היא, הלא הוא?
הרי כל הרמזים (שתייה כמו גבר, רכב עוקר עיניים (רגע, אולי זה לא נכון וצריך להיות נוקר? או שזה מנקר? או שהכוונה לרכב שמרגיז את כל הזכרים בסביבה?) ועוד משהו (אני עצלן מדי כל כך מוקדם בבוקר לקרוא שוב את כל התכונות הידיאליות של הבחור(ה) )

ואולי זו דווקא הייתה מרגלת רוסייה שרצתה לדלות ממך מידע בקשר לשיפורים אפשריים בדייטסו שנת 1990?
מרגלת, שברגע ראתה את פנים אמכונית (וצילמה אותם בלי שתשים לב) איבדה כל עיניין בך.

או אולי זו חייזרית שנמשכה אליך כי ... - די, כאן נגמר הדמיון שלי לבוקר זה. אתה רשאי להשים לבד את 857 האפשרויות הנוספות

(ושוב, לא לצחוק עליך באנו, אלא לעודד דרך הצחוק)

drorbar19

New member
פאב הבית

היה סופ"ש סוער במיוחד..

אחרי הכשלון של יום שישי, יצאתי עם מישהי אחרת אתמול (תמיד אומרים שאחרי שנפלת מסוס אז צריך לרכב מיד מחדש..), ושוב הלכנו לאותו פאב.
אני רוצה לספר שמדובר בפאב קטן ונידח, לא תמצאו אותו בעכבר העיר, יש בו מקום אולי ל 20 איש..
הוא נמצא במרתף ברחוב צדדי, עם מוזיקה של שנות ה 90 (קיור, פיקסיז, משינה וכאלה), מאוד חשוך ומאוד מאוד כיפי. עם השנים אתה מכיר פרצופים, אומר "שלום שלום" וגם כשאתה קופץ לשם לבד אחרי העבודה ב 6 בערב, יש עם מי לדבר מעל לטוסט וכוס ערק אשכוליות.
שנים שאני הולך אליו.

ואתמול, כמנהגי אני שוב שם עם בחורה נחמדה יחסית (כנראה שרומן גדול לא ייצא משם, אבל אין לדעת), והפתעה... האקסית שלי מופיעה לה שם עם דייט. (לא גרושתי, אלא אחת שיצאתי איתה מס' חודשים עד לפני כחצי שנה).
עכשיו היא לא גרה באזור, ולא הכירה את המקום לפני שלקחתי אותה אליו. והיא יודעת שכמעט תמיד אני שם (לפחות 3 פעמים בשבוע, ובטח בסופ"ש).
והיא באה להגיד שלום, והציגה לפנינו את הדביל, ודאגה להתנשק איתו כאילו הם לבד בבר וירדה איתו לרבע שעה לחדר המיזמוזים שלמטה (יש קומה מתחת לפאב מין חדרון קטן עם ספות וחושך ומוזיקה שלכולם ברור מה עושים בו)
ועשתה דוקא.

האם לדעתכם לא צריך להיות הסכם כזה שאם לאחד מבני הזוג יש פאב או בית קפה קבוע, אז השני צריך להמנע מללכת לשם אחרי פרידה?
(לפחות לשנה)

אתה קודם כל

תביא את הכתובת של פאב הבית שלך
אחר כך אשקול על לענות לך לשאר השאלות
בתמורה
מבטיחה להביא לך את פאב הבית שלי שהוא נשמע לא פחות שווה משלך

אולי פשוט תגלה לנו איפה אתה אוסף את כל

הגרופיות שלך... שנלמד (שווה ללמוד מהפורום אמרנו, לא?).

למעלה