ושאלה משלי - איזה חומרי נקיון

גם אני../images/Emo13.gif

ואני בכלל מכורה לריח של מרככי כביסה, אני יכולה לעמוד הרבה זמן ליד המחלקה הזו ולהריח בקבוק בקבוק בלי יוצא מין הכלל הדבר השני שאני אוהבת זה חומר שטיפה לריצפה, גם פה אני צריכה משהו שיהיה לו ריח שישאר

בנות ...../images/Emo124.gif

הכי טוב זה בדין צהוב ...וזה סופי

bell2002

New member
נכון, סוד סופט הכחול מנצח

וגם נקה הכחול. איזה נוזל לשטיפת רצפות אתן אוהבות? אני אוהבת את פןליויקס של הסנו - זה בריח ציפור גן עדן אבל הבעיה איתו שהוא מחליק נורא, אז אני משתמשת בו פחות. שוטפת לרוב בנוזל כללי של אג'קס.

בורקס

New member
אפרופו כביסה - אין לי מייבש,

ולכן נוהגת לייבש את הכביסה ע"ג מתקן שעומד בחדר האמבטיה. הבעיה היא שעם סיום הייבוש, הכביסה קשיחה... האם יש חומר כלשהו שניתן להוסיף אל המכונה בעת השטיפה, כדי לרכך את הבגדים? באיזה שלב של השטיפה? ואחרון-חביב, מהו החומר המומלץ? תודה רבה

בורקס...

דבר ראשון את משתמשת במרכך כביסה ??? אם לא אז דבר ראשון זה לקנות את המרכך של בדין ורק את הצהוב ... הריח שלו סוף הדרך ..ושלא יקפצו עליי כל אוהבי המרכך הכחול ...אין אין כמו הבדין הצהוב
.... ויש לי עוד שאלה ..למה המתקן האמבטיה ..אין תליה בחוץ ?

סגולית

New member
סופט סוד הורוד..סוףףףףףף הדרך!!

וכביסה הכי טוב לתלות בחוץ..ככה היא לא תופסת לחות..

גלעד#

New member
אני חייב להתערב

למרות שאני גבר, זה לא עושה אותי עקרת בית פחות מוצלח או שמא עקר בית. מרכך כביסה זה הדבר הכי נורא למכונת הכביסה שלכם. החומר השומני סותם את כל הפיללטרים האפשריים ואם לא מנקים את הפתחים לעיתים מאוד תכופות עלולות להיווצר סתימות. מרכך כביסה לא ממש מרכך אלא יותר מבשם. אני נוהג להשתמש בזה במרכך כביסה כחול שכתוב עליו אל-קמט (שטויות במיץ עגבניות, הכביסה יוצאת מקומטת כמו לפני השימוש בו). אני שם מעט מרכך ולא בכל כביסה, ורק בעיקר כשמדובר במצעים, כדי לתת ריח. כביסה יוצאת קשה רק אם מייבשים אותה בשמש. לכן, הכי טוב לתלות כביסה בשעות אחר הצהריים המאוחרת ולהוריד אותה בבוקר לפני שהשמש חזקה. מייבש זה דבר מיותר בארצנו החמה, והוא אולי רק טוב למי שאוהב את הבגדים שלו נורא רכים (בעיקר יש לו יתרון למגבות). אולי מבחינה כלכלית כבר עדיף לקנות כל הזמן מגבות מאשר להשתמש במייבש.

בורקס

New member
אוקיי- אז מעט אינפו':

אני לא מתגוררת בארץ, כך ש'בדין' כחול או צהוב לא אוכל לקנות. כך גם לגבי התליה - המתקן נמצא באמבטיה כיוון שזו האופציה היחידה, בינתיים. בעניין המרכך - באיזה שלב מוסיפים את המרכך אל הכביסה? והאם (כמו שטוען גלעד#) יש עניין לא להשתמש בזה בכל שטיפה? תודה לכם

נתחיל מזה שחומרי נקיון אצלי ../images/Emo31.gif

ואם כבר לבחור אחד אז זה מטליות לחות לניקוי סנו-ג'ט שמצליחות להוריד כל כתם מכל מקום. במהלך השבוע אני לא שוטפת את הרצפה מלכלוכים. אני פשוט עוברת עם מטלית כזאת איפה שיש כתם, גם אם כבר נדבק ורק בסופשבוע שוטפת. אני שונאת לנקות!!!!!

למעלה