ושאלה נוספת

יניבל1

New member
ושאלה נוספת

האם חברי הפה והטלפיים הופיעו אי פעם על אותה במה ביחד ? (אם זה במסגרת הלהקה שנאי לא סבור שזה קרה או אם זה במסגרת אחרת)

mulon1984

New member
כן. פעמיים.

עד כמה שידוע לי, אירוע מרגש שכזה קרה פעמיים. פעם אחת היתה לפני זיליון שנה בערך בירושלים, לדעתי אחרי הדיסק הראשון. יורם בר (ז"ל) כתב על ההופעה הזאת, והוא גם כתב שהיא היתה גרועה :/ בכל מקרה, הבנתי שהמשפחה שלו מחלקת ספר ענקי שמאגד בתוכו את כל הכתבות שהוא פירסם אי פעם (יורם היה כתב מוזיקה מיתולוגי. הספר מאוד מומלץ) ושם תוכל למצוא גם כתבות שלו על הפה ונושאי המגבעת והכל. או שתנסה לבדוק האם הכתבה נמצאת באתר של הפה והטלפיים באגף הביקורות. הופעה נוספת התרחשה לפני שנה וחצי. אסף גברון הוציא ספר (תנין פיגוע) והחליט לעשות את ההשקה בפאב הקוזה נוסטרה בת"א, ולכבד את ההשקה עם הופעה שלו ושל חבריו. בהופעה היו אסף, רם, רוגל אלפר ואוהד פישוף. בעיקרון, ההופעה פורסמה כהופעה של נוודי האוכף. אבל היו שם כל חברי להקת הפה והטלפיים וגם רוגל (שכתב והלחין את "שיר סיום") והם גם ניגנו שירים של הפה... בקיצור, ההופעה הזאת יכולה להתפרש לכמה צורות: יש כאלה שיגידו שזאת הופעה של נוודי האוכף, ויש כאלה שיגידו שזאת הופעה של הפה. כך או כך, היה מעולה! ואוהד ניגן גם על בקבוק. הנה הכתבה שעשו עליה בהעיר: http://www.mouse.co.il/CM.articles_item,405,209,1862,.aspx

לא או כן

New member
יש שתי הופעות מתועדות

אחת בהשקת תנין פיגוע ויש מיני בוטלג עם שלושה שירים. זו אחת ההופעות הכי מרגשות שראיתי, למרות שראיתי אותה מהחלון של הקוזה נוסטרה שהיה מלא עד אפס מקום באותו ערב. הם גם התארחו אצל קוטנר ברדיו פעם ושרו את "ילד לא מתוכנן חלק 2" ו"יהלום" ואת זה משיגים בסולסיק.

mulon1984

New member
הקובץ מקולקל

ניסיתי להורידו, אבל כשהוא ירד אז התברר שהוא חסר ומקולקל.

יניבל1

New member
אה נכון נכון נכון

אני זוכר שבזמנו באמת הורדתי את ההופעה אצל קוטנר , לפני איזה שנה ככה , לא יודע איפה זה בימינו ולמישהו כאן יש את הבוטלג המדובר על קובץ נורמלי? ומה בדבר ההופעה שהנוער עובדניק ההוא דיבר עליה ?

יניבל1

New member
יצא לי לקרוא הלילה על ההופעה של "תנין ענק"

לצערי הרב כשבאתי להיכנס עוד פעם ללינק כדי להעתיק לכם אותו זה כותב לי משום מה ש"אירעה שגיאה" בכל אופן משהו שמאד עניין אותי שם זה שהם דיבנרו על זה שטדי הידוע לכולם משירי הנוודים הוא לא אחר מאשר מיודענו אוהד פישוף , אבל לא הבנתי מה זה אומר בדיוק , מה הקשר בין פישוף לגזבר של התנחלות? ושיש שם איזה דמות שהיא בעצם ג'ו בראל WTF? למישהו יש מושג מה פשר הדברים ההזויים שכתבתי הרגע?

למעלה