ושרק תהיו בריאים

ושרק תהיו בריאים

מצאתי לי באמת זמן להיות חולה
בחופש ...
אם כבר חולים אז לפחות בין לבין חופשות החגים :))
הרגשתי את הגרון כבר ערב קודם, בבוקר התעוררתי עם 38.5 חום, היה לי ברור שזה דלקת גרון ואני צריכה אנטיביוטיקה,
קפצתי לעבודה רק בשביל לראות רופא, קיבלתי אנטיביוטיקה במינון של סוסים (הדבר הזה מפיל אפילו צ'יפופואים גדולים).
היו לי כמה ימים שהסתכמו בהכנת כוס תה ושינה אינסופית, בשילוב עם יורש העצר שבילה חמשוש אצל אבא שלו, התחושה של הלבד מתעצמת ברגעים שחולים, מרגישים את זה יופי.
אל דאגה, אם אני כבר כותבת כאן אז המצב קצת יותר טוב :))

ובעניין אחר (ואולי לא לגמרי אחר) המלצה על סדרה מעולה "איכילוב"', ראיתי כבר את הפרק הראשון ב- vod, מומלץ ביותר, למי שלא יכול לראות דם אולי עדיף שלא בעצם ....
לכל השאר, מבט מזווית קצת אחרת על אנשים יוצאי דופן שלהציל חיים זה עניין שבשגרה אצלם.

בברכת מועדים לשמחה ובריאות לכולם

b e c k y

New member
שום, בצל

החלמה מהירה מותק. שיברחו ממך כל החיידקים מהר וישאירו מקום רק לדברים טובים.

- תזכורת (למרות שאת בטוח בידיים טובות), מי שלוקח אנטיביוטיקה, צריך להשלים גם פרוביוטיקה.

jakuper

New member
איכילוב?

מכל שמות בתי חולים היו חייבים לבחור דווקא בשם של בית חולים שהורג הכי הרבה?
הורג בגלל חוסר אכפתיות של אנשיו.
קצת מטובמטם לפי דעתי.

אהה, בקשר למה שכתבתי למעלה - איני יכול, באמת, להוכיח שאיכילוב ורג הכי הרבה, אך אני יכול להוכיח שאיכילוב הורג את מי שהיה אפשר לרפות. הכל בגלל חוסר אכפתיות של הרופאים ואחיות.

אני אתייחס לזה

כאל עוד אחת מהתגובות החמוצות שלך (לפי איך שאתה הגדרת את זה, לא אני).
לא יודעת אם יצא לך לראות את הכתבה היום בחדשות סוף השבוע בערוץ 2 על הסדרה ועל אחד הרופאים שם,
במידה ולא, מומלץ לך לאתר את הכתבה, שווה צפייה!!!
אתה יכול גם על הדרך לקרוא קצת כאן ...
אני מכירה מספיק רופאים ורופאות בשביל לדעת שהם עושים עבודת קודש 24/7, כן גם בבית החולים איכילוב.

jakuper

New member
לצערי גם אני מכיר הרבה רופאים

ורופאות, ואף מ\קשור בצורה כלשהיא לרפואה כדי להבין שהם באמת נותנים 24/7, אך

אך הגדול -
שהם באים לעבודה שהפסיקו להאוב אותה. זו מלאכה שלהם. הם עייפים מדדי כדי לעבוד עם הנשימה.
זה שהפ הרגו את אחי, זה שהם החמירו מצב של עוד כמה אנשים שאני מכיר - כל זה לא כי הם לא יודעים להיות רופאים טובים, אלא כי הם עייפים מדי והאיכפתיות שלהם כלפי החולים די מטה.
אבל כמובן, זו רק התרשמות. הרי מי שכותב עליהם כותב על כמות השעות שהם משקיעים. אף אחד לא כותב על אלו שהיו יכולים לחיות לו הם היו מתייחסים אליהם עם יותר אמפטיה.
למה באמת יש חומצתיות במיליי? מוזר, לא? מה כבר הם עשו חוץ מלהרוג במשפחתי? מה הסיבה לא לאוהב אותם?

אבל עזבי, מי סופר את עבידותיי. הרי הם מסכנים שעובדים קשה ולא משלימים להם מספיק. על זה צריך להיות עצובים. לא על שום דבר אחר...

צר לי לשמוע על אחיך

לא נכנסת אתך לדיון בנושא מעבר לזה.
שלא תדע עוד צער לעולם.

gafnuna10

New member
החלמה מהירה מתולתלת

ואם בעניין סדרות ב VOD עסקינן
אז אני בעניין של "השיר שלנו 1"
נינט בתקופת העוברות שלה, וחנה לסלואו הקורעת מצחוק
רדוד לגמרי ומהנה לגמרי

jakuper

New member
הומור בערוץ 22? באמת קורע מצחוק

להאמין שיש שם משהו מצחיק

אמר מישהו חכם לפני ואני מצטטת אותו:
שטויות זו דרכה של האינטליגנציה להירגע
תהני :))

יערית

New member

בריאות ומהר בובה. אכן כשחולים התחושות מתעצמות,
אבל זה זמני, לבד הוא משהו זמני והעיקר הבריאות.

jakuper

New member
זה ממש אדיר:

לבד - זה משהו זמני

איזה משפט!

לבד - זה משהו זמני

סליחה, לא יכולתי להתעפק מלחזור עליו. משפט גדול. כדאי לזכור אותו. לזכור תמיד. משפט כזה בהחלט יכול להקל את החיים ברגעים מסויימים שגוונם מאפור ומטה. ואפילו בזמנים יותר בהירים המשפט הזה טוב (-:

למעלה