ושרק תהיו בריאים

jakuper

New member
לא לגמרי מסכים איתך -

הבעיה של אקמול שהוא לא זכר. (עם כל מה שמשתמע מכך)

בדד1

New member
כשזה חרוז

הכל יכול לזוז (אפילו ז')

אגב
אתה אומר כדור אקמול או גלולת אקמול?

jakuper

New member
- לחלק הראשון של תשובתך. ו-

ובקשר לחלק השני - כדור או גלולה -- ברגע הראשון רציתי להתבדח בקשר לזה, אך תפסתי את עצמי שאני לא כל כך מבין למה אתה שואל את זה. אז בינתיים אתאפק מלענות בבדחנות, רק ברצינות - למה זה משנה?

בדד1

New member
אני הייתי בעניני אבשלום קור

אמרת שאקמול זה לא זכר בשום מקרה
(מישהו היום ריגשי?)

jakuper

New member
התכוונת לעברית

אתה צודק, כמובן.
פשוט באותו רגע שחשבתי, משום מה חשבתי על גרמנית, שבה יש גם מין שהוא לא זכר ולא נקבה. אז שייכתי את אקמות למין השלישי (ודרך אגב, ראיתי שרבים בחרו את המין השלישי בתור מינם (-:)
ולמה בכלל חשבתי על גרמנית - כאן אשם ראשי: עברו במוחי מחשבות בערך כאלי: אקמו, או אולי עדיף אספירין. אבל אם אספירין, אז ברור שחייבים של בייר (Bayer), ואיפה זה בייר אם לא מדינה בגרמניה? מוזרות דרכים של המוח שיכול להכין בין רגע שרשרת קישורים מאהבה לשינאה והכל יראה הגיוני ביותר. כך הגעתי מאקמול למין שהוא לא זכר

עם החום שלי

נורופן בדרך כלל משפיע עלי יותר
אקמול זה לחיידקים הקטנים :))
תודה יקירי

gafnuna10

New member
לי יש דלקת באוזן

ואם במחלות עסקינן, אז אני, מתולתלת יקרה , כל כך מטומטמת שממש בושה לספר אבל בכל זאת (הרי מכפ'ת לי אפח'ד פה לא באמת מכיר אותי...

אז אני, מרוב ששיחקתי לעצמי באוזן ואחרי שסיימתי את חפירות הכרמל בתוך אוזן שלי, עשיתי לעצמי שם דלקת כואבת כואבת כואבת
כל החג אני עם ציפוצים באזניים טיפות אוזניים אנטיביוטיות וכדורי אופטלגין
ואין אפילו אם מי להאשים, רק את הטמטום שלי שמחטט באוזן כאילו זה האורגזמה היחידה שיש לי בחיים

מזל שיש מרתון השיר שלנו, להשכיח טיפה את הכאב ובעיקר את הטימטום

jakuper

New member
אה, כךכה זה נקרא? (-: כי אז אני מה זה

מטומטם - רק עם האוזן אני חושב שעשיתי לעצמי צרות דומות יותר מכמה פעמים. ובקשר לשטויות אחרות - לא אלאהה אותכםם ברשימה ארוכה שלי של דברים שנעשו בתקווה שהכל יהיה בסדר, למרות הנסיון הקודם שלא תומך בתקווה כזו (-:

הבעיה (או המזל) שיחד עם הדלקת, עוזב אותנו גם הזכרון על "חכמותינו", כך שעד הפעם הבאה אנו בלי בעיה מצליחים לשכוח על ה"טמטום". עד הפעם הבאה...

אני מצביע בעד הבריאות לכל החולים.
וגם לאלו שבערך חולים.
ואפילו בריאות לבריאים, שישמרו אותה קרוב לגוף.
ושמוח יתפקד כמה שפחות בזמן שהגוף חולה. כך עדיף לכולם XD

gafnuna10

New member
לא תמיד

לי יש אלרגיה מסוכנת לאקמול
ולכל משפחת ה Paracetamol
תופעה נדירה, ולא מהסוג החיובי

ממולדה9

New member
החלמה מהירה!

יש מיליון וירוסים שמסתובבים עכשיו, מקווה בשבילך שזה לא ההוא שתפס אותי (יומיים מחלה ואז שבוע תשישות מוחלטת).

התשישות מגיעה ביחד עם המחלה

שילוב של אנגינה ושפעת
בעעעעעעעעעע
אבל השיא מאחורי
תודה!

המון בריאות מתולתלת

לא לשכוח הרבה תה ומנוחה זו התקופה של כל הוירוסים ופריחות האביב

למעלה