ז'אאאלוווםםם...

dreamerman

New member
ז'אאאלוווםםם...

קודם כל.. כל הכבוד על רעיון האתר.. באמת אחד הטובים... מה שהביא אותי להיכנס לכאן הוא שישבתי בבית חסר אונים עם הגיטרה... מלחין ומלחין ומלחין.... ואין לי שום מלל להדביק על המוזיקה... חיפשתי מקום בו אנשים יוכלו לעזור לי ומצאתי.. (בתקווה) :) אני מנגן כבר שלוש ומשו שנים על גיטרה.. שומע בעיקר METAL... מתעמק בפרוגרסיב.. מוסיקה היא החיים!! מחכה לעזרה שלכם...

A N I g M A

New member
ברוך הבא../images/Emo9.gif

אולי תספר לנו קצת על עצמך? גם לי אין מלל! כבר כמה זמן שאני לא מצליחה לכתוב כמו שצריך:/ אולי נעשה כולנו סדנת אמן?

mmmbam

New member
שלום שלום גם לך! :]

אז מה בעצם אתה מחפש? מישהו שיכתוב בשבילך? מישהו שיכתוב יחד איתך? וספר קצת על עצמך יא איש

dreamerman

New member
על עצמי...

קוראים לי חן, אני בן 17 מיישוב שנקרא מיתר... (ליד באר שבע) אני מנגן על גיטרה, מתעסק במוסיקה כל החיים כמעט... שומע בעיקר מטאל ורוק... ה-להקה בשבילי היא DREAM THEATER... ולכל אלו שלא מכירים זה באמת אחד הפיספוסים.. גם אם לא אוהבים את הסגנון מומלץ מאוד להכיר את הלהקה כדי להבין טיפה יותר במוסיקה.. :) אני מלחין קטעים מסוגים שונים ומגוונים שונים.. אני מחפש אנשים שיכתבו בשבילי.. פשוט אחד הקטעים היותר קשים בשבילי זה להביע את עצמי בכתב.. אני אשמח לאללה אם מישהו יוכל לעזור לי.. ואני אשמח עוד יותר להיות חלק מהפורום הזה...

mmmbam

New member
אז נעים להכיר :)

אני מעיין, בת 14, כותבת. אם מעניין אותך - שלח מסר.

גמאני! גמאני! *נדחפת*

קוראים לי אלה ואני בת 12. אה, ושזה לא יטעה אתכם. אני לא סובלת מחוסר שפיות, אני דווקא נהנת ממנה. אני גרה ברמת הגולן, אבל לא הלכתי למקלט.

hagarshtar

New member
אז הנה אתה חלק מהפורום../images/Emo118.gif

ברוך הבא. אני הגר. אני כותבת,אבל לא בטוחה אם אני יוכל לעזור לך,תלוי.

dreamerman

New member
תודה

על התגובות... ליישוב באמת קוראים מיתר.. כמו בגיטרה.. :) נעים מאוד מעיין, נעים מאוד הגר.. אני אשמח לקרוא חומרים שלכן..

Beyond The Pale

New member
אולי לא תאמין לי, אבל

אני מכירה 2 אנשים שלמים ממיתר! נראה לי שחוץ מאנשים שגרים שם וקרוביהם, אני אחד האנשים הבודדים שמכירים את המקום. ואם אתה בקטע של פרוג, נסה לשמוע Pain of Salvation. ברוך הבא
ליהי.

sok777

New member
2 אנשים שלמים? ואו!!

אני מכיר רק 2 רבעים של אנשים.

dreamerman

New member
פשששש...

2 אנשים זה באמת מכובד... מכיר את Pain of Salvation הרבה המליצו לי עליה... לא יצא לי להתעמק בה כמו שהייתי רוצה... תגידי את מי את מכירה.. אני מכיר כמעט כל אדם ואדם במיתר.. לא שזה כזה הישג...

dreamerman

New member
לא, לא בצופים...

חחח.. בנוער העובד והלומד... המתחרים... דבר אליי... את מי אתה מכיר?

sok777

New member
שלום!

אני סער. בן 15. אני כותב מלל אבל אני יותר בקטע של הלחנה. www.stage.co.il/a/saaravraven כנס לדף יוצר

למעלה