זאת בטח לא הפעם הראשונה שאומרים ,אב

tshornym

New member
זאת בטח לא הפעם הראשונה שאומרים ,אב

יא ! פורום של אורלנדו . קודם כל , כל הכבוד על ההשקעה ! לפי מספר הדפים בפורום כנראה שלא התחלנו רק שנה חדשה אלא גם פורום חדש ומקסים . הגעתי כהרגלי לתפוז והנה זה פלא פורום לאורלנדו .עכשיו יש עוד בנות שאפשר להתווכח איתן על "מי בת הזוג הבאמת מתאימה לאורלנדו" ועוד מיני שטויות . השקעתן מבחינת התמונות ולי יש לפחות עוד עשרים להוסיף , אז שווה לחכות . חוץ מזה - שנה טובה ומקסימה ועם התחלה כזאת אין מצב שהשנה תהיה רעה ! נ.ב. לבינתיים אני משערת שאני הכי מבוגרת פה? (אני בת עשרים ושלוש עוד חודשיים) אז קדימה עדכנו אותי . חג שמייח ולהתראות !

netaK

New member
את התמונה בלינק אי אפשר לראות

לא יודעת למה, אבל היא במקרה בלונדינית ומקסימה? כי אם כן זאת החברה של אורלנדו, או לפחות ככה אומרים, קיית בוסוורת', היה אפשר לראות אותה בסדרה "אמריקנים צעירים" ששודרה פה, היא שיחקה את בלה המקסימה והיא פשוט בחורה יפייפיה

netaK

New member
אההה זאת לא קייט....../images/Emo6.gif

זאת קיירה נייטלי, אליזבת' בשודדי הקאריביים

ואחרונה...

יש עוד מלא תמונות אבל אני מתה מעייפות ואלה תמונות שחוזרות על עצמן אז... לילה-בוקר טוב...

הנה כמה תמונות של אורלנדו עם קיית'

למרות שאני לא בדיוק *אוהבת* אותה לדעתי היא ממש יפה והשבוע היא התארחה בתוכנית של ג'יי לנו והיא טיפה פוסטמית(חחח) אבל אי אפשר ממש לדעת כי ג'יי ניסה (כרגיל) להביך אותה כמה שאפשר, וגם שון וויליאם סקוט(
) שהתארח שם גם כן, הסיח את דעתה... קיצור, הנה היא

buffgirl

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

יש לה תמונות הרבה יותר יפות. היא נראית לי כמו פרינססה הוליוודית מצוייה, לפחות זה הלוק והפרצוף שלה.

g a g a

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif ../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif ../images/Emo14.gif../images/Emo7.gif

אני מקווה שהיא יודעת עד כמה היא ברת מזל... בחורים כמו אורלנדו לא מוצאים כל יום
He is one in a Million

למעלה