זהו זה עוד 3 ימים הלידה של ה

מצב
הנושא נעול.

שיר5520

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gifבהצלחה!../images/Emo57.gif

סופסוף יסתיים פרק ב' - של ההריון הלא קל שהיה לי. פרק א' היה 6 שנים שבהם היו 18 הפריות מבחנה ( מהפריה 6 נולד בני עם ה- PDD ). ומיום רביעי בשעה זו יתחיל פרק ג' - שימשיך כל החיים של גידול ה
. מאחר ולא אוכל כנראה לעדכן ולהתעדכן בחודשים הקרובים כי נכון לעכשיו אין לי מחשב בבית, אז שיהיו לידות קלות עד כמה שאפשר לכל ההריוניות המתקדמות; המשך הריון קל עד כמה שאפשר להריוניות שבתחילת הדרך; ומכל ה
במהרה הכי מהר שאפשר לאלו שעדיין "עובדות" על זה. שיהיה רק טוב לכולכם. נשתמע
בהצלחה!

הייתי הבוקר באיכילוב בבדיקות שלפני

סופסוף יסתיים פרק ב' - של ההריון הלא קל שהיה לי. פרק א' היה 6 שנים שבהם היו 18 הפריות מבחנה ( מהפריה 6 נולד בני עם ה- PDD ). ומיום רביעי בשעה זו יתחיל פרק ג' - שימשיך כל החיים של גידול ה
. מאחר ולא אוכל כנראה לעדכן ולהתעדכן בחודשים הקרובים כי נכון לעכשיו אין לי מחשב בבית, אז שיהיו לידות קלות עד כמה שאפשר לכל ההריוניות המתקדמות; המשך הריון קל עד כמה שאפשר להריוניות שבתחילת הדרך; ומכל ה
במהרה הכי מהר שאפשר לאלו שעדיין "עובדות" על זה. שיהיה רק טוב לכולכם. נשתמע
ניתוח קיסרי. ה
נשארה במצג רוחבי ולא הצליחה להסתובב וכנראה שבגלל זה כל כך כואב לי. המשמעות היא שגם בגלל זה צריך ניתוח קיסרי. אני עם דמעות בעיניים מהתרגשות ולא מאמינה שלאחר מאמץ עד צאת הנשמה אהיה מחר סופסוף עם תינוקת בידיים.
לכם על הפירגון והאכפתיות. שיהיה המון
לכולכם בכל השלבים שאתם נמצאים ושבקרוב כולכם תצליחו במשימה המשותפת לכל חברי הפורום.

המון המון ../images/Emo51.gif לכל אחד ואחת שכתבו

ניתוח קיסרי. ה
נשארה במצג רוחבי ולא הצליחה להסתובב וכנראה שבגלל זה כל כך כואב לי. המשמעות היא שגם בגלל זה צריך ניתוח קיסרי. אני עם דמעות בעיניים מהתרגשות ולא מאמינה שלאחר מאמץ עד צאת הנשמה אהיה מחר סופסוף עם תינוקת בידיים.
לכם על הפירגון והאכפתיות. שיהיה המון
לכולכם בכל השלבים שאתם נמצאים ושבקרוב כולכם תצליחו במשימה המשותפת לכל חברי הפורום.
המון המון
לכל אחד ואחת שכתבו
ופירגנו. אני רצה הביתה ולכן לא אוכל להודות לכל אחד באופן פרטי ולכן עלי להסתפק ב
קולקטיבית. אני משערת שמישהי תעדכן אתכם בשמי מתישהו לאחר הלידה.

ronitili

New member
מאחלת המון הצלחה אושר ושימחה../images/Emo70.gif../images/Emo23.gif

המון המון
לכל אחד ואחת שכתבו
ופירגנו. אני רצה הביתה ולכן לא אוכל להודות לכל אחד באופן פרטי ולכן עלי להסתפק ב
קולקטיבית. אני משערת שמישהי תעדכן אתכם בשמי מתישהו לאחר הלידה.
מאחלת המון הצלחה אושר ושימחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה