זהו יש תאריך...

חקלאית

New member
זהו יש תאריך...

נפל הפור והוחלט {כמובן לא על ידי} ניתוח קיסרי ב10.10 התל השומר רצוי בשעות הבוקר אחרת אשתגע מפחד..... כמובן הדבר הראשון שקיבלתי הוא פיק ברכיים אבל כולי תקוה שנצליח להתמודד עם כל הפחדים ,החששות,הסקרנות,מרחקי הנסיעה של כל המשפוחה,החקלאות והבת הגדולה שכבר מחכה להרבה ימי חופש מבית הספר {שאלה יש אפשרות לשהית לילה ליד היולדת אחרי ניתוח בתל השומר} מקוה שהכל יתנהל על מי מנוחות לכולן..... חקלאית

תות111

New member
../images/Emo50.gif

שיהיה בשעה טובה. מחכה לשמוע חוויות וטיפים...

uliss

New member
המון המון כוחות לתאריך הגורלי הזה|מ

שהכל יעבור בשלום. ותביאי הביתה מתנה יפיפיה לבתך , בעלך וכמוון לעצמך

רישריש

New member
שיהיה בשעה טובה ../images/Emo140.gif

שתיהיה לידה קלה ! סחטיין על התאריך ! ממש תאריך 10 !

קט קט

New member
ואו...

המון המון בהצלחות. בטוח שיהיה בסדר, וכולנו נחזיק לך אצבעות!
קט קט

וואו, זה בהחלט קרוב

אבל זה הרגע שכולנו מחכות לו, לא? התאריך נשמע פשוט 10! המון בהצלחה,

הוביטית

New member
הרבה בהצלחה ושיעבור בקלות

לגבי לינה, אני יודעת שיש מלונית. אבל יתכן שאת מתכוונת ללינה בחדר ליד היולדת, אם כן אני לא יודעת. תעדכני ....

טילי2

New member
מזל טוב על התאריך זה תאריך מצוין

כי חל בו יום הולדתי. האם דור ינתח אותך? למה את צריכה שמישהו יהיה לידך בלילה לאחר הניתוח? בצילצול פעמון האחות ישר מתיצבת ואת הנשים שלאחר הניתוח מכניסים ל-24 שעות ראשונות לחדר הסמוך לתחנת האחיות. שיהיה בשעה טובה

חקלאית

New member
טילי,אני "קצת" מפונקת...

ואולי לא קצת.....רצוי בשביל השקט הנפשי שלי שמישהו מוכר ישהה על ידי...כך גם היה כשאושפזתי עם היפר קשה ובלילות הראשונים מישהו מהמשפחה שהה לידי ואין ספק שזה הקל על האחיות במחלקה. מקוה שהכל יסתדר ואכן דור ינתח.....ועוד סוד קטן התאריך הנ"ל הוא יום ההולדת של...הרופא..... תודה על האיחולים חקלאית

טילי2

New member
חקלאית, אני לא מאמינה, ../images/Emo163.gif

אני הייתי בטיפול אצל הרופא המשותף שלנו 4 שנים. הוא "עשה" את שני ההריונות שלי וליווה אותם במסירות רבה ואף ילד אותי בהריון הראשון ואני לא ידעתי שנולדנו באותו יום. לא יאומן כי יסופר. מאחלת לך שוב, לידה קלה והחלמה מהירה. תשתפי כמה פעמים ביום את התפרים עם מים וסבון(כמה שיותר פעמים)זה יעזור לך להחלמה.

רונה 33

New member
יש לנו אותו תאריך !

גם את מתאשפזת היום? אם כן את יכולה להתקשר אלי, אני אהיה שם היום ב 14:30 יהיה נחמד לקשקש, זה נראה לי כמו יום בקו"ם כזה, מלא בדיקות ובעיקר המתנות.הנה המספר 978025-051 ביי ובהצלחה!

למעלה