זהו נגמר!!!

im mitzi

New member
זהו נגמר!!!

היום החזרתי את הנעליים, נגמרו המילואים רישמית!!!

malder

New member
כרגע

גיל הפטור עומד על 40, איך בדיוק נשארו לך 23 שנים... היית קצין?

sandradee

New member
אהה

ואני חשבתי שאת נוסעת במיוחד לראות את טל ואמרתי איזה מגעילה אני שאני לא נוסעת לראות את עודד

im mitzi

New member
אההה זה התחיל ככה

ואז אמרו שאני חייבת להם עוד זוג נעליים אבל זה היה מכוון לטל וכן, לכי לראות את עודד!!! זה לא כאילו יש לך משהו לעשות, את משועממת ומדברת על עכברה מצויירת...

sandradee

New member
גם פה?

את מסתלבטת עליי? חחח עודד עושה לי תבואי יש הרבה שינויים אז אמרתי לו שאני יודעת על זה ועל זה הוא עושה לי מה זה את יודעת יותר ממני אולי את יכולה לעדכן אותי? אין לי למה לסוע סה"כ 2 וחצי אנשים שאני מכירה שם אפילו אחד מהבסיס שלי התקשר ואמר שכבר מגעיל שם

im mitzi

New member
תמיד אמרתי שמגעיל במו"ס

מהרגע שרגלי דרכה שם בטירונות ועד ליום שחזרתי לשם עם החיילים שלי לאל"ל. מו"ס זה חור שכולנו יכלנו לוותר עליו. גם הגדוד שלי נראה זוועה כרגע, וזה אחרי שעשיתי ביקור בסופ"ש במחנה ירדן, אחחחח למה הגדוד עבר למה? כולם שם בבעסה, אין לך מושג כמה פלוגות יש שם עכשיו, ועכשיו שטל עוזב כל מי שאני מכירה שם זה את החיילים שלי משתחררים אוטוטו (חוץ מ3 קצינים) ואת ניצן, זהו! מקום עלוב!

im mitzi

New member
תמיד אמרתי שמגעיל במו"ס

מהרגע שרגלי דרכה שם בטירונות ועד ליום שחזרתי לשם עם החיילים שלי לאל"ל. מו"ס זה חור שכולנו יכלנו לוותר עליו. גם הגדוד שלי נראה זוועה כרגע, וזה אחרי שעשיתי ביקור בסופ"ש במחנה ירדן, אחחחח למה הגדוד עבר למה? כולם שם בבעסה, אין לך מושג כמה פלוגות יש שם עכשיו, ועכשיו שטל עוזב כל מי שאני מכירה שם זה את החיילים שלי משתחררים אוטוטו (חוץ מ3 קצינים) ואת ניצן, זהו! מקום עלוב!

malder

New member
בתור אחד

שסה"כ היה במו"ס למס' שעות (ביקורת) אני מבין לליבך... המשפט שאמרו על שיבטה מתאים לא פחות למו"ס.. שיבטה קיימת והעולם לא יודע, העולם קיים ושיבטה לא יודעת...

im mitzi

New member
שששש ערבה עוד תפגע

היא שירתה שם והיא אוהבת את הבסיס הזה... אני מצד שני העברתי את הטירונות והקורס שם ושנאתי כל רגע, בכיתי כשאמרו לי שיש לנו שם אל"ל. תגיד תודה שהיית שם רק כמה שעות, תנסה להיות שם חודשיים להגיד תודה שיצאת משם ואז לחזור לעוד יומיים בלי הכנה מוקדמת.

malder

New member
בעעעע....

כל הבסיסים האלה בדרום עשו לי חלחלה... אני אוהב את המדבר, אבל לא במסגרת צבאית...

sandradee

New member
ערבה נפגעה...

נראה לי הילה מלדר ושריונר עשיתם נגדי אמבוש

im mitzi

New member
מותק תמשיכי לחפש את מיני....

חחחחחחח סתם אבל את יודעת שיש לי סיוטים מהמקום הזה, זה לא אישי, זה פשוט המקום הסיוטי הראשון שהכרתי בצבא...

malder

New member
אני לא עושה אמבוש

על אף אחד, ובטח שלא עליך :) אבל רבעק, איך אפשר לאהוב מקום שכוח אל שקשור לצבא... זה כמו להגיד שאוהבים את אום דרג' או נבי מוסא... שהפודרה מגיעה עד המתניים... :)

sandradee

New member
אתם כן...

אתה יורד על הבסיס שלי שריונר צוחק על השפה שלי (ראה ערך מצחיקולים) ומיצי.... צוחקת על הכל ביחד

שריונר 7

New member
ערבה

חשבתי שסגרנו את הפינה הזאת .... בכל אופן כבר ביקשתי ממך סליחה. אם זה לא מספיק לך - חבל.

למעלה