זהו קדימה אכלתם אותה

מנהלים: יש פה הסתה חריפה!

אם מישהו מתומכי הליכוד היה קורא לאיש שמאל אפס, זבל ושאר קללות זה כבר היה הופך לידיעה ראשית, תתעוררו כאן. ותודה לך שחשפת את האמת על המפלגה המושחתת שמשלמת לך, תודה שחשפת את האמת על הנבגבי, הירשזון, רמון, אפללו ושאר הגנבים שלכם. תתבייש לך.

MIIKLE

New member
רגע למה אתה לא מבליג כמו שהבלגתם מול הערבים

מצד אחד אתה מבליג ונושך שפתיים מול הערבים שדורכים עליך ומצד שני אתה תוקף את היהודים אחיך אתה בטוח שאתה שפוי מאחר שאתה בעד קדימה כולכם צריכים ללכת לפסיכיאטר כדי להבדק מדוע יש בכם יצר שנאה עצמית והרס עצמי חזק כל כך.

MIIKLE

New member
היום זה יום הדין של קדימה פוסט ציוני שכמוך

היום נעלה הנהגה לאומית ויהודית במקום ציפי ליבני התבוסתנית ושלום עכשיו שנתנו לקסאמים לנחות על תושבי הדרום 3 שנים בלי לעשות כלום היום נעיף את התבוסתנים שמעדיפים את טובת הערבים על טובתינו. דרך אגב למה אתה תוקף אותי אתם הרי טובים בספיגה ובהבלגה אז תבליגו

בדנתמ

New member
לא יודע מאיפה הבאת את זה...

אבל האיי קיו המוערך של איינשטיין הוא סביב ה180-200. עשו לדעתי בזמנו הערכת אייקיו גם לכלמיני ח"כים. אין מצב שלביבי יש אייקיו 180. הוא מעל הממוצע. בזה אני די בטוח. אבל לא עד כדי כך. מכל שכבת גיל בארץ, יש כעשרה אנשים בעלי אייקיו של 150 ומעלה אם אני לא טועה. אני מעריך שביבי אינטליגנט, אבל לא נמנה עם העשיריה הזאת. אבל לעניין שלשמו שמת את התמונה הזאת (גם אם היא סתם מונפצת)... גם אני חושב שנוכח המפה הפוליטית הנוכחית בארץ, בחירה בליכוד היא הבחירה הנכונה... מקווה שהמדגם פספס הפעם בענק...

MIIKLE

New member
כל קול לקדימה זה קול לליכוד כנסו ותבינו למה..

אולי לא שמתם לב אבל רשימת קדימה היא רשימה של אופורטוניסטים ומחפשי ג'ובים שהולכים אחרי מי שיתן להם ג'ובים.אידאולוגיה אצלם נמדדת בשטרות ונמכרת לכל המרבה במחיר.עכשיו גוש הימין לפי כל הסקרים גדול בהרבה מגוש השמאל ועקב כך לא משנה כמה ליבני תקשקש ותעליב את האינטיליגנציה קואליציה היא לא יכולה להקים ולכן מפלגתה נידונה לאבדון.החכי"ם של קדימה הם לא כאלה שמסוגלים לשבת באופוזיציה בלי ג'ובים בעקבות זאת הם ינטשו את היד שהפסיקה להאכיל אותם וילכו אחרי מי שיעניק להם כהונות של שרים סגני שרים וראשי ועדות ואל תשכחו רוב הרשימה של קדימה מורכבת מאנשי ליכוד לשעבר,חבירה לליכוד תהיה טבעית עבורם .מלבד זאת הסיכוי היחיד והתיאורטי של ליבני להקים ממשלה זה עם ליברמן שיסחט אותה בקביעות כמו לימון לעשות את רצונו (נתעלם מזה שהסיכוי שמספר 2 בישראל ביתנו הוא עוזי לנדאו יסכים לכך הוא כמו הסיכוי שהוא יתאסלם).דווקא לנתניהו יהיה אפשרות להקים קואליציה ללא ליברמן אם יצרף את מפלגת העבודה.כך שבכל מצב תקבלו את נתניהו כראש ממשלה או את ליברמן כשר בטחון אבל לא משנה מה יקרה איש ימין יכוון את הקואליציה עכשיו הדילמה לאיש השמאל היא להצביע לקדימה שעוד שנייה חלקים ממנה מתפרקים וחוברים לליכוד או הצבעה אידאולוגית למפלגת שמאל מובהקת עכשיו מה לעשות זאת הדילמה שלכם
אני לא איש שמאל...

למעלה