זהו קיבלתי מחזור וזה היה מהיר ....

זהו קיבלתי מחזור וזה היה מהיר .... ../images/Emo29.gif

משחשבתי כי היה נידמה לי שהדיכוי מדכא את כל המערכת של המחזור לחודשיים -שלושה אך המחזור הגיע בידיוק בזמן תודה לנועם ולבחורה השניה שאיני זוכרת את שמע צדקתם והמחזור באמת לא פסח עליי......וכנ"ל גם כאבי הטופת שהיו לי כל השבת המכשפה הזאת גרמה לי לחוסר מנוחה .. שבוע טוב לכולן ואני רוצה לשמוע רק בשורות משמחות . |LOVE| |LOVE| |LOVE| |LOVE| יונית החיננית @

נועם אני לא כ"כ מבינה מה קורה ..

כשאני כותבת הודעה חדשה למה היא מופיעה באמצע ואיך אני עונה תודה לכל הבנות שכתבו לי ביום שישי האם אני ניכנסת לחלון של ההוספות או לחלון אחר אשמח לעזרה ותודה על הכל !!!

נועם@בת

New member
בכל הודעה למטה יש שורה

ומופיעות באדום המילים הוספת תגובה . אם את לוחצת למעלה בראש העמוד על הוספת הודעה זה מכניס הודעה חדשה. פשוט תפתחי את ההדועה, תקראי אותה, ותלחצי על הוספת תגובה. שבוע טוב נועם

נועמק´ה עוד שאלה <?

מה ההבדל בין עיגול מלא בצבע תכלת לעיגול ריק למה ששירשרתי יצא לי עיגול ריק ולאחרות ששירשרו יצא עיגול תכלת ?

יפעתי&

New member
יוניתוש מתוקה שלי | לב | | לב |

כל כך כל כך קיויתי בשבילך... (לפחות כמו שאת קיוית...), אין מה לעשות חמדתי, כנראה שהכל משמים וההוא יש לו תוכניות אחרות הבשבילך לעת עתה... אז... אחרי החגים... | בהצלחה | וכמובן נדבר...

תודה יפעתי לראות את התמיכה .. ../images/Emo41.gif

שלך פה בפורום והעידוד המתמיד זה כבר עושה לי שבוע טוב אני מבינה שעכשיו יש לך קצת מנוחה מהקטנים ואת מתרגעת מול המחשב כל הכבוד ומחר ביה"ס סוף סוף בלי שביתות !!

למעלה