זהו, שוב אכזבה

טביקאט

New member
זה יקרה גם אצלך!

צריך רק להאמין- ולאזור כוחות! (וזה בעצם החלק הכי קשה) מאחלת לך בשורות טובות לשנה החדשה, ושההריון שיבוא עוד מעט יהיה, גם הוא, לפי הספר! טביקאט

באבו

New member
דינדה יקרה...../images/Emo10.gif

הוי דינדה.. הלוואי וזה היה קל,, הייתי באותו מצב שלך בדיוק לפני כמה ימים.. הייתי שבורה, הרגשתי בגובה 1 ס"מ... אבל, צ´יק צ´ק קמתי - הרי מחזור חדש זה אומר זקיקים חדשים, ביוץ חדש, זרע חדש (סקס חדש
) ו - תקווה חדשה... אז אחרי שתגמרי להתעצבן, ולהתרגז, ותעשי את זה כמה שאת יכולה - קומי עם כוחות חדשים - עוד פעם אחת ודי!!! בעז"ה, זה יצליח! אגב, גם אצלי הכל בסדר, ביוץ - כל ביצית כמו בת יענה! זרע - לא מבייש פר הרבעה משובח.. וזה לא הולך!! פשוט לא הולך.. כאילו הביצית והזרע רבו באיזה שלב, וצריך רק לפייס בניהם, המפונקים האלה.. דינדוש, זה שהכל בסדר - זו נחמה גדולה... הסיכויים גדולים, וזה רק ענין של זמן מאד קצר וקצוב.. שיהיה לך המון בהצלחה, יקירה!

דינדה אני רואה שהחודש .... ../images/Emo7.gif

זהו לא החודש שלנו כ"כ הרבה שלילים וכ"כ הרבה אכזבות מאחלת לך הצלחה בפעם הבאה והמוצלחת יותר .. קבלי חיבוק יונית

דינדוש אהובה ../images/Emo24.gif

אני כל כך עצובה בשבילך את נשמעת תמיד כזו אופטימית ועליזה ....רציתי שיצליח לך הפעם אולי תצטרפי אליי לפגרה תנוחי תרגעי תעזבי את ההורמונים המעצבנים ואןלי אולי גם תיקלטי.....בכל מקרה אני מחזיקה לך אצבעות בכל מה שתחליטי לעשות... שולחת לך נשיקות רטובות(איכס)וגם מתוקות (ממממיאמי יאמי).. ממני הכחלכלת

love joy

New member
אין כמוני מבינה ,

עצוב לשמוע, ובמקרה הזה צרת רבים נחמת טיפשים. מי יתן ובעוד 9 חודשים נחבק ביחד את הילדים בחדר הלידה.
LOVE JOY

למעלה