זהו שיר פרידה

בּוּלִי

New member
לכל סוף יש התחלה חדשה... ../images/Emo163.gif

פיייייייייייייייווווו!!! חשבתי שאתה נוטש לגמרי את הפורום... אם תחליט שזו רק הפסקה מניהול, כולנו נישמח לקבל אותך שוב בתור מנהל!!! (לא שיש לי בעיה עם ניר ומתן.. חסה וחליל)

LikeMe

New member
לאאאאאאאאאאאאאא ../images/Emo10.gif ../images/Emo60.gif

אני פשוט לא מאמינה שאתה עוזב
ממש לא
.. שתבין, נכנסתי עכשיו לפורום
ופתאום
לקלוט
את הכינוי שלך לא
בכחולללל
אוף.. אני אתגעגע
והכי חבל לי שאתה הולך..
בעע
בכלאופן
לא
הייתי פה כללל הזמן שהפורום היה קיים..
אבל לפי מה שאני
ראיתי
בנית לך פה פורום לתפארת
פשוט...מושלם כאן
האווירה הטובה שיש כאן
נוצרה במיוחד בזכותך
בהצלחה בהמשך והכל..
מקווה עוד לשמוע ממך
רותם
..

ערן...../images/Emo4.gif

אין לי כ"כ הרבה מה לומר... לא יודעת את הסיפור שמאחורי המעשה, אני בטוחה שהיו לך סיבות אם הגעת להחלטה הזאת.... אבל עדיין...עצוב לי קצת... מקווה שזה באמת הדבר הטוב בשבילך כרגע... והייתי שמחה אם תחזור לתפקיד שיחכה לך... וערן...תודה... - נגה...

ערן, חבל...

שיהיה לך בהצלחה בהמשך, שתצליח להפיק מההחלטה הזאת את המירב מזל שאתה נשאר בכל זאת, לא רוצה לדמיין מה היה קורה אם לא... בכל מקרה חבל, אבל אני מכבד ת'החלטה ש'ך...

ז י ג ז ג

New member
שונא פרדות ../images/Emo7.gif

וברצינות. אמנם לא הייתי גולש מן המניין, אבל מהגיחות שלי פה וש בשנה וחצי האחרונות התרשמתי מהניהול. חבל שהחלטת לעזוב, אני דווקא חושב שזו טעות. שא ברכה, ותודה על הכל. זיג

רק הבהרה

הרבה אמרו לי שהיתאכזבו ממני אבל שלא תבינו אותי לא נכון הסיבה לעזיבה היא לא הפורום אלה אני אין יותר זמן להשקיע מה שאני משקיע אין תמורה וככה גם הרצון להשקיע פוחת (יחסי גומלין) אני חושש שבאיזה שהוא שלב מה שניסיתי לתרום תפס גלים והפך לנחשול של הרס ואני לא רוצה את זה חושב שהכי טוב לפורום זה הפרישה ולא ביגללו או ביגלל הדיונים שפה וכו...

מממ4

New member
דרך צלחה

אני דיי חדש פה ולא הכרתי את פעליך פה, אני מבין שהחלטתך סופית, אז כל שנותר לי לאחל הוא בהצלחה ותקפוץ מידי פעם...

אתה את שלך עשית..

אם זה להביא את הפורום הזה מכלום לפורום חי שיש בו אנשים אם זה לחסום אנשים, להפריד בין ריבים, להתערב בחסימות. מדי שבוע עשית לנו פעם את העדכון השבוע וגרמת לנו לצחוק מפינת הצחוק שגם אתה עשית, על כל זה (ואני מקווה שלא שכחתי משהו) תודה.

TakTik

New member
חזרתי כנראה מאוחר מדי ../images/Emo10.gif

אז לצערי פשוט אין לי כח להתחיל לרשום אפילו תמצית של המינימום של מה שערן עשה לפורום הזה,וגם אז זה לא יהיה מספיק. מה שרואים על פני השטח זה הקצה של הקרחון. אני לא רוצה להתחיל פה נאום,כי אני לא מאמין ולא רוצה להאמין שערן נפרד ממנו כגולש,אלא רק כמנהל. האיש שבנה את הפורום שוב ושוב ושוב והרים אותו לרגעו הטובים ביותר,תודה לך ערן על המון השקעה שלפעמים עובדת ולפעמים לא. לצערי כרגע הניהול מופקד רק אצל ניר,ואני מקווה שעוד כחודשיים שלושה אני יהיה יותר חכם לגבי האפשרויות שלי להיות באופן קבוע בפורום. כל מה שנותר לי זה להזכיר לערן בעצב,לשנות את החתימה
. סופה של תקופה.

2תאל

New member
ערן../images/Emo24.gif

עצוב לי להגיד את זה
אבל אני מקווה שאתה שלם עם ההחלטה שלך.. תודה שהרמת פה את הפורום, דאגת לו בכל הזמנים (הטובים והפחות טובים).. אני מקווה שאני לא צריכה לרשום פה הודעת פרידה..ושהפרישה שלך היא "רק" מהניהול ולא מהפורום.. בהצלחה

חבל, אני מקווה ש...

לא הייתי הקש ששבר את גב הגמל. כל מה שצריך להגיד אמרו כבר. תודה על הניהול של הפורום

Double DU

New member
אני מוכרח לציין שאני בהלם../images/Emo12.gif

חבל שאתה פורש כי היית מנהל פורום מצוין,אבל אם זאת ההרגשה שלך ואתה שלם עם ההחלטה שלך,אז כל מה שיש לומר לך זה בהצלחה בהמשך הדרך ואני מקווה שתמשיך להיות גולש פעיל בפורום.

למעלה