זה או זה...

StellarWind

New member
קיפי!

ואני מתכוון לקיפי המקורי, זה שנעלם בנסיבות מסתוריות והוחלף בשיבוט מזעזע שלא נראה בכלל כמוהו במסגרת החלפת הפורמט של רחוב סומסום לסרט ערבי. >>; גם את אלמו וגם את העוף הפאתטי הצהוב הזה שחושב שהוא צ'וקובו אבל הוא לא צריך לתלות בכיכר העיר למען יראו ויראו. ואם כבר מדברים על ג'ים הנסון - Labyrinth או The Dark Crystal? (אם מישהו בכלל ראה כאן את The Dark Crystal זאת אומרת. XD)

Digi Lista

New member
לא מכירה את שניהם.

אז קודם כול אשמח למידע לידע הכללי וחוץ מיזה שזה קצת מקשה עליי לבחור כרגע. הגדרה מדוייקת-השיבוט המזעזע בסרט הערבי. אלמו לא ממש מופיע בגרסה הישראלית,אני מכירה אותו בעיקר מצעצועים שיש לילדה שאני שומרת עליה לפעמים (יש לה בובת אלמו מגניבה כזאת שרוקדת ושרה כמה שירים כול פעם שלוחצים על חלק אחר בגוף שלה),יש קשר בין אלמו לכרובי?הם דיי דומים,מלבד הצבע... ומה עם קרמיט הצפרדע ומר סופר? הם מחייבים דיון משל עצמם...גד וגילעד צאו לדרך(בסדר מיליהו,גם לך בטח יש מה לתרום אז יאללה)

0Pandemonium0

New member
האמת שאין לי. מעולם לא ראיתי רחוב סומסום

או החבובות, או דברים כאלה. באדיקות, זאת אומרת.

Digi Lista

New member
מזל שזה לא נאמר בריאיון לרגל צאת הספר שלך....

תזכור מה שאני אומרת-בקרוב כשיצא ספר השירים שלך ותהיה סלב(חסר לך שתשכח אותנו
) יחקרו אותך על הילדות (או שלא,אבל אל תהרוס לי את הנאום) ואז עלולים לבחון אותך בשאלות הרות גורל בנושאים עמוקים כמו "השפעת 'רחוב סומסום' על חיי הצעירים לאורך כול ה30(?) שנה" (גד בטח ימצא שאלה מדוייקת יותר
) ואז אתה עלול להיתקע ולעשות פאדיחות שלא יסלחו לך עליהן במהרה ועל זה נאמר תשלים מהר פערים ולעולם אל תשכח את מוישלה אופניק
לגביי 'החבובות' את הסדרה הזאת גם אני בקושי ראיתי,אולי 5 קטעים מפרקים שונים ואיזה פרק אחד שלם שלא הבנתי ממנו אף מילה כי הייתי קטנה ולא ידעתי לקרוא כתוביות...

0Pandemonium0

New member
זה לא ספר שירים, אבל יש צדק בדברייך.

אני כנראה אדבר על השפעתם של הקומדי סטור, זהו זה והחמישייה הקאמרית, בכל זאת. הספר ייצא במהלך 2010. תקני אותו, ולא אשכח אותך. זה פטנט חדש כזה.

Digi Lista

New member
משום מה זכרתי שזה ספר שירים...

אז איזה ספר זה?...זכרתי גם שאמרת שההוצאה היא "רסיסי נהרה" או משהו כזה,כנראה שאני מזדקנת... אתה משווה את ז'וז'ו חלסטרה והבאבא בובה למוישל'ה אופניק וקיפי?...

0Pandemonium0

New member
לא, אבל עליהם גדלתי אני חושב.../images/Emo3.gif

זה אוסף של תשעה סיפורים שכתבתי, וההוצאה היא רסיס נהרה. יש להם עוד ספרים, את יודעת. תחפשי. ^^

למעלה