זה או זה

OOOO0

New member
ברור ש"צחוק מהעבודה"

"לילה בכיף" זה תת רמה. "שבוע סוף" הגרסה הישנה או החדשה?

S™eX

New member
החדשה

למרות שגם היא לא משהו... אגב,שמעת שהולכים להוריד אותה? טל פרידמן או אסי כהן?

OOOO0

New member
אסי כהן

כן, שמעתי שמועות כאלה...עצוב לי בשביל שליין שעורך אותה ואחראי לשינוי הפורמט שלה..... טל פרידמן או אייל קיציס?

S™eX

New member
טל פרידמן

כן,אבל התוכנית באמת לא כל כך מצחיקה (לא באשמתו של שליין כמובן,שינוי הפורמט עשה לתוכנית רק טוב) והיא גם נורא יקרה. מה שמעלה את השאלה:למה ב"רשת" בחרו לשדר את "טקס מלכת היופי" וה"קדם אירוויזיון" על המשבצת של "מצב האומה" ולא על "שבוע סוף",זה לא הגיוני מבחינה כלכלית. אורנה ב"ארץ נהדרת" או ב"מצב האומה"?

OOOO0

New member
ב"מצב האומה"

כן, את צודקת. זה באמת הרבה יותר הגיוני כלכלית לוותר על תוכנית יקרה יותר. הם כנראה פשוט קבעו את התאריכים לטקסים האלה הרבה זמן מראש, לפני שבכלל שודרה התוכנית הראשונה של "שבוע סוף" כשעוד ציפו לרייטינג הרבה יותר גבוה. אם הם היו יודעים או קובעים מאוחר יותר אולי הקדם אירוויזיון היה משודר השבוע ביום שלישי. טקס מלכת היופי בכל מקרה היה משודר ביום שני, כי המטומטמים ב"רשת" באמת חשבו שיום האישה זה היום הכי מתאים לשדר בו את תחרות מלכת היופי ולא קלטו את האירוניה שבדבר. שני כהן ב"שבוע סוף" או ב"ארץ נהדרת"?

S™eX

New member
בארץ נהדרת

בכל מקרה,אני מתגעגעת ל"מצב האומה".-( אין לי מה לראות בטלוויזיה! גורי פאנליסט או עושה דמויות?

OOOO0

New member
גורי פאנליסט

כן, גם לי אין כלכך מה לראות...קשה בלי "מצב האומה" שבועיים רצוף..... אורנה בנאי בתפקידים דרמטיים או קומיים?

S™eX

New member
בתפקידים קומיים

גורי בתפקידים דרמטיים או קומיים?

למעלה