זה בטוח קרה לכם 999

GUNMAN 07

New member
אבא שלך

תבדוק אם הוא מקושר לצד האפל

דווקא 666 זה מפחיד יותר,

אתה יודע מספר של השטן , אני מכיר כמה אנשים בודדים שהיו מסרבים בתוקף לעלות לנסוע באוטו הזה!!!

רעם 23

New member
הנה רכב עם מספר הרבה יותר יפה

למה ללכת על 999 כשאפשר ללכת על משהו הרבה יותר סקסי...

Gforce3D

New member
העיקר לזכור, לפני זכוכית לא מפע....

שמצלמים מאחורי זכוכית לא מפעילים פלאש!

ט ו ר ה

New member
זה לא קצת גובל בחולי נפשי ?

ללכת ולצלם ככה מכוניות שיש להם מספר כזה? לא משנה שהייתי ילדה היה לנו בכיתה "אמונה" שברגע שרואים מכונית עם מספר שווה באמצע צריך להביע משאלה. היום כבר ממש בלי בעיה אפשר להביע משאלה, הא?

צילמתי כדי לשתף אתכם !!!

אין פה אף אחד ששם לב כמה מכוניות יש בהם את אותו המספר באמצע ?!!?? אני היחיד עם החוש זכרון המוזר הזה ששם לב לתופעה הזאת ?...

גרמי

New member
אני אוהב אותך קבריו!!

בטח שהרבה אנשים שמים לב לדברים האלה. הם רק מפחדים להודות בפומבי שהם מנתבים היטב את יכולות הזכרון שלהם ל'שטויות' האלה, אבל לא מצליחים לזכור את תאריך היומולדת של החברה, או שצריך לקנות עיתון בדרך הביתה... בשביל האוסף שלך - ראיתי אתמול 307CC חדשה שגם יש לה 999 באמצע. ובשביל הרקורד - אני זוכר את כל מספרי הרישוי של כל המכוניות שהיו במשפחתי ב 25 השנים האחרונות, והיתה תקופה שגם זכרתי את המספרים של כל המכוניות של החברים הטובים שלי. אני מקווה שתמשיך בבניית אוסף ה 999 שלך. יום אחד יידעו להעריך את זה. לי יש פרויקט מצולם שכבר מזמן אני רוצה להוציא לפועל: תמונות של מכוניות עם טאסות-לא-להם. אתה צריך לראות את הפרצוף של אשתי כשאנחנו נוסעים באוטו ואז אני אומר לה "אה, תראי! הנה דייהטסו שרייד עם טאסות של רנו מגאן!"...

be_roo

New member
55-481-85 אוסטין מטרו בצבע בננה

שהיתה של אימי לפני קרוב ל-15 שנה ואחרי זה זכיתי להיות מוסעת בה לבית הספר בידי אחי.

למעלה