זה הזמן להיזכר בקטעים מטורפים עם האחים!

זה הזמן להיזכר בקטעים מטורפים עם האחים!

משום מה הראש שלי ריק ואני לא זוכרת כלום, אחרת הייתי מספרת משהו ואולי זוכה בכרטיס לסרט. מה שכן, נזכרתי בכמה דברים שלא ממש מטורפים אבל נחמדים: כשהייתי בצבא בין היתר תפקדתי כמפקדת קורס בבה"ד, ואחת החניכות שלי הייתה אחותה של רמ"דית בכירה בבה"ד שלגמרי במקרה הייתה המפקדת של אחי שהיה אז בשירות מילואים, זה היה משעשע. קטע משעשע אחר: בערך באותה תקופה הייתי בקטע של צ'טים, סבלתי מנדודי שינה ובלילות הייתי מצ'וטטת. לילה אחד דיברתי עם בחור חביב, מבוגר ממני בכמה שנים, דיברנו על מה שאני עושה בצבא, מה שהוא עשה בצבא (עשה משהו דומה מאוד) ופתאום נפל לי האסימון שהוא שירת באותו בסיס של אחי באותה תקופה. שאלתי עוד כמה שאלות כדי לוודא (הוא חשש שאני מביטחון שדה בעקבות השאלות...) ואז שאלתי אותו אם הוא מכיר את... והוא אמר שהוא חבר מאוד טוב שלו ומה לי ולו. קצת מתחתי אותו עד שהוא אמר ש"הוא בICQ כרגע, למסור לו משהו?" ואני לא הבנתי איך הוא יהיה בICQ אם הוא ישן, ואז קלטתי שזה בגלל שאני הייתי על המחשב שלו... בבוקר אמרתי לאח שלי שיש לו ד"ש מיוני והוא ישר הבין שפגשתי אותו בצ'ט.

צירופי מקרים זה דבר נחמד ../images/Emo13.gif

האמת שלנו אין ממש קטעים מטורפים אבל יש כל מיני צירופי מקרים. למשל, כשעבדתי בבית קפה שנה שעברה באחד מימי השישי בדיוק בשעת הלחץ נכנסו זוג שהתברר כזוג חברים של אחותי ובעלה והאישה זיהתה אותי כי אני דומה לאחותי (לפחות ככה טוענים). זה היה די מצחיק ונחמד
.

למעלה