זה התוצר של החופשה שלקחתי....

זה התוצר של החופשה שלקחתי....../images/Emo140.gif

בחודש אוגוסט נעלמתי לשבועיים+, בקי ניהלה את הפורום, ברגישות ומקצועיות כהרגלה. איחלתן לי חופשה נעימה ואמרתי תודה. טוב, חינכו אותי להיות מנומסת. אז לפניכן פירות החופשה
שלקחתי במדיקל בהרצליה, "את זו שצריך לסלק לה את הרחם" זו כותרת החופשה. נשמעת חופשה זועמת...

לא זוכרת מתי בכיתי וצחקתי יחד

אני המומה מהנושא, שמעולם לא שמעתי עליו (אני בת 41!) ותודה תודה לך על שהארת את עיני. אני גם המומה מהאומץ וההומור בהם חשפת בפנינו את התהליך הכאוב שעברת. חיזקי ואימצי! אני שולחת לך
גדול.

../images/Emo51.gif

אביטל תודה. חלק מהעצמת נשים הינו הקניית המידע החיוני דרך, מה לעשות, עדשה פמיניסטית/ נשית. חלק נוסף מהעצמת נשים הינו ל"שבור" את קשר השתיקה. לא רק ביחס לאלימות, אלא ביחס לכל דבר. ואז, מה שנותר, זה לצחוק צחוק גדול. שניה לפני הניתוח ביקשתי מהמנתח והמרדים להסתכל לי בעיניים, שהיו חצי מסטוליות, (אבל צריך הרבה יותר בשביל להשתיק אותי) ולחשוב שהם מנתחים את הבת שלהם, שהם אוהבים כל כך.אני חושבת שזה עזר.

אדומה2

New member
יופי של מאמר! ../images/Emo45.gif ../images/Emo45.gif

יופי של כתיבה, יופי של פשטות ויופי של מסר. בתור מטפלת ברפואה סינית, אני יכולה לומר שיש לנו דבר אחד (אם לא יותר) משותף- העברת האחריות על בריאותינו חזרה לעצמנו, במקום להפקיד אותה בידי מטפלים או רופאים זרים שהבריאות ואיכות החיים שלנו הם לא תמיד הדבר העומד בראש סולם העדיפויות שלהם. צאו, קראו, למדו, חקרו, שאלו שאלות, לא להתבייש- ולא נעים מת מזמן. גם חוות דעת שניה היא תמיד דבר חשוב, שלא לדבר על רפואה מונעת.

שכחת את נקודה מספר 8

כשאת אצל רופא, מגיע לך יחס אנושי. לא קשור להיותו סגן האלוהים ו/או להיותו צודק מבחינה רפואית. את אדם הוא נותן שירות. מגיע לך יחס וכבוד מינימאלי

שירית את גדולה

בהעברת מסרים תוך כדי הומור, ידע, וחשיפה עצמית. גם בארבע בבוקר אחרי שנתיים בלי שינה הייתי מזהה אותך ככותבת. יום נפלא לך ולכולן/ם

היתה חוויה לקרוא אבל אני רוצה להגיד

משהו: העברתי את המשהו ל"תגובות למאמר"

ועוד...

גם בדיקת לסרטן צואר הרחם, כל שנה בלי להתחמק... בדיקת חזה אולי לא כל שבוע, אבל ביום מסויים בזמן המחזור או לאחריו. אבל שיהיה עקבי בכל חודש, נגיד היום הראשון של המחזור, כי בכל יום של המחזור השינויים ההורמונליים הם אחרים. בדיקת שיניים...שנתית כדאי להצמיד את זה ליום ההולדת, כי קל יותר לזכור... כי אנחנו עוסקים קצת בתחזוקת הנפש כאן, אבל הגוף שלנו הוא המכונה, שבלעדה .... יש לכן קיצור דרך (מרכאות) למיומנה הזו (מרכאות), כי גם לי יש בטנונית ואני בת 42 .

tlingit

New member
O.M.G ../images/Emo2.gif

הכוחות שלך מדהימים כל פעם מחדש - גם בהתמודדות באותו רגע, גם בחשיפה ובהפיכה לעזרה לאחרות

beky1

New member
ומי שעברה הפריות או

טיפולי פוריות , צריכה להיות עירנית גם כן. כי אנחנו חשופות לסרטן שחלות , צוואר הרחם והשד יודע מה עוד

beky1

New member
../images/Emo35.gif מה זה O.M.G

אני מכירה הרבה קיצורים ובטויים טכנים , אבל לא נתקלתי ב - OMG

אסרטיביות כלפי מנתחים זו מצווה

כמובן בלי הכללות, אבל יש יותר מדי ניתוחים מיותרים.

../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif ../images/Emo103.gif

ואותו רופא אפור היה מתנהג באופן שונה לגבר
ומה שלום מימי

בכתבה הייתי מעודנת../images/Emo68.gif

בכתבה הייתי מעודנת.
השמטתי חלק מהדיאלוג שבו הוא אמר לי "את זו שצריך לסלק לה את הרחם" ותשובתי המקורית היתה "כן, מיד אחרי שנסלק לך את האשכים!". כמו גדולה בלי בושה ואפילו בגאווה. ברצינות, האם אתה מדמיין שמנתח יאמר לגבר "אתה זה שצריך לסלק לו את ה....?". לדעתי, הוא יחטוף אחת משתיים: או אגרוף בפרצוף או שולחן .

למעלה