זה התוצר של החופשה שלקחתי....

Grelom

New member
חבל פשוט חבל .

חבל שאנשים בגיל שלך לא משאירים את השנינות האינפנטילית שלהם מחוץ לדלת כשהם נכנסים לרופא . אבא של חברה טובה שלי נפטר דווקא -בגלל- שהטיפול שקיבל היה מתון ולא "דראסטי" מספיק . עכשיו יש תביעה , וראש המחלקה האנקולוגית אמר משהו בסיגנון של "אנשים מסרבים לקבל טיפול מונע אם הוא כרוך בניתוח , ואף נמנעים מלגשת לרופאים שידועים כרופאים שממליצים על סוג זה של מניעה" . רוצה לדעת סטטיסטיקות וסיכונים ? רופא הוא לא המורה שלך לביולוגיה , ואת לא חייבת לקבל כל מה שהוא אומר , או להעליב אותו . הוא לא אלוהים , אבל רחוק מלהיות ילד עם תואר במדעי הדשא . .ותשובתי המקורית היתה "כן, מיד אחרי שנסלק לך את האשכים!" וואי , ממש הראית לו . לכי תעשי סטנדאפ .

tofit

New member
תרשי לי לקחת את הסיפור לכיוון קצת

שונה ובכל זאת דומה. הריון ולידה. כמה בולשיט הגניקולוגים מאכילים אותך בדרך, והשיא מגיע בחדר הלידה עצמו. אם יש תחום עיסוק שאני שונאת אלו הם הרופאים. הם כל כך בעלי אינטרסים לחברות התרופות, לקופות החולים והשד יודע למי עוד, שהם שכחו בכלל שהתפקיד שלהם הוא לעזור לנו ואר לסבך לנו את החיים. לכן המוטו שלי בחיים זה לקרוא, לדעת, להבין את הגוף, להיות ערה לשינויים, ולהגיע לרופא כשיש בידי מספיק אינפורמציה. ובאותו אופןלהגיע לחדר הלידה. עם המון ידע וכח ואסרטיביות כן, גם כשנורא כואב.ככה נמנעים מסיבוכים, זירוזים ולידות מכשירניות. לפעמים באמת נדמה לי שעבורם אנחנו לא יותר מגוש בשר שאפשר בכיף לבצע בו ניסויים קליניים פולשניים. רפואה שלמה והמון בריאות בעתיד.

למעלה