זה חוקי?!

אמִיר

New member
זה חוקי?!

בדף שקיבלנו באחד הקורסים כתוב: " כל הפרעה למהלך תקין של הרצאה ותרגול, כולל איחורים, רעש והכנסת אוכל ושתייה לחדר, יגררו הורדה בציון הקורס (עד 10 נקודות) לפי שיקולו הבלעדי של המרצה. לא יינתנו אזהרות." - האם חוקי לעשות דבר כזה? אגב, לא היה לנו עדיין שיעור, זה דף שפורסם באינטרנט- השיעור רק מחר

אמִיר

New member
הפקולטה להנדסה בת"א

זה כנראה בהתאם לתקנות הפקולטה (לא שמתי לב שהיה כתוב שם)..אבל עדיין, מוזר

PooKiPsiT

New member
../images/Emo6.gif

תסלח לי כן?
אבל המרצים בעצמם לא שמים על החוק הזה הכנסת אוכל ושתיה לחדר?! כן בטח, חצי מהם עושים את זה בעצמם. גם אם החוק הזה קיים הוא כנראה לא מעניין אף אחד (או שאף אחד לא מודע לקיומו, וטוב שכך). למען האמת זה יהיה מוזר אם תהיה הרצאה שלא יהיה בה רעש או איזה איחור של מישהו.

PooKiPsiT

New member
דרך אגב, זאת הייתה תגובה כללית

בקשר לזה שבאמת קיבלתם את זה בכתב באיזה שהוא קורס אני רק יכולה להגיד "
"

אמִיר

New member
התקנים אלקטרונים

עם מנחם נתן.. לכם לא היה אותו? ופוקיפסיט, את לא לומדת איתו עכשיו? היום היה איתו שיעור, והוא חזר שוב על הדברים האלה- ולמען האמת היה גם דיי שקט..

Senzafine

New member
דווקא היה ... הוא לא זכור לי

מאלו שהקפידו כל כך על ... משמעת(?) ...

PooKiPsiT

New member
כן

גם לנו הוא אמר את זה. אני רוצה לראות אם באמת ירד למישהו ציון על איחור או משהו כזה. הקשט אגב לא נראה לי קשור כל כך לזה. יש במרצה הזה משהו קצת מאיים. הוא נורא רציני. אני לא אוהבת מרצים כאלה... אבל אין ברירה. הוא מלמד את כולם. נ.ב היית בשיעור גם אתמול וגם היום שאתה יודע מה היה?
עוד נ.ב זה פוקיפסית (נקבה של פוקיפסי)

אמִיר

New member
גם שיעור אחד

היה יותר מדי..בהחלט בנאדם מאוד מאיים.. אתמול רק הסתכלתי באתר ונבהלתי, זה הכל
ומצטער על הטעות פוקיפסית, אבל אף פעם לא שמעתי על פוקיפסים (פוקיפסי ברבים), מה זה?

למעלה