זה כאילו ש..

זה כאילו ש..

וואלה שבוע וחצי כבר הרגשתי סבבה.. הרגשתי אחרי זה.. שכבר התגברתי.. למרות שהרבה דברים הזכירו לי אותו.. העברתי את זה לידי.. ופתאום שוב יומיים של דיכאון.. והוא לא שווה את זה.. זה כאילו אני מתעללת בעצמי.. אבל אני פשוט לא מבינה.. איך בנאדם יכול להיות איתך תקופה כל כך אינטנסיבית מבלי להיקשר אליך, ולנתק אותך מחייו.. זה כל כך נורא.. הוא כל כך הכאיב לי, והוא כל כך לא שווה את זה, אז למה אני בוכה?? למה אני מסתכלת בפרופיל שלו במקושרים וכופה על עצמי לראות תתמונות שלו ולראות שהוא מחק את התגובות שכתבתי שם בזמנו ואת התמונה שהוא צילם בשבילי.. למה אני עושה את זה.. זה רק פוגע בי יותר, ומצד שני זו האמת, הבנאדם פשוט לא רוצה אותי. כוס אמא שלו, זה פשוט לא פייר!! למה הוא עשה לי את זה?? הוא היה בדיוק ההפך, בדיוק ההפך!! חשבתי שאני בנאדם שכבר נזהר בקשרים, אבל כנראה שכבר הכל מטעה, הוא היה כל כך מחוייב ואוהב ורומנטי, ופתאום בום עופי לי מהחיים. והוא פאקינג גר לידי וזה עוד יותר קשה.. איך עוברים הלאה מבלי להרגיש חרא??? איך?? הרי אני יודעת שהוא הפסיד.. אבל אני מרגישה שהוא מרגיש מזה חזק עליי.. כאילו.. הוא העיף אותי ואני החלשה, אני הקטנה. למה זה מרגיש ככה.. לא רוצה לשנוא אותו, כי שנאה לא מביאה לשום דבר, אבל אני כל כך קרובה.. למה ההתעסקות בו לא מפסיקה לי??? התחושה הזאת שאני "חייבת להוכיח לו" איכשהוא שהוא הקטן כאן.. הפגיעה הזאת באגו שלי.. נמאס לי מהאגו הזה שיעוף ממני.. למה הוא היה כזה מקסים אליי?? למה הוא העניק לי תחוויות האלה בכלל... נמאס לי כבר מעצמי, ואני פשוט כל כך כועסת עליו.. כל כך.. איזה זבל.. אני לא יכולה יותר מתי זה כבר יעבור, מתי?? :(

the lovely lady

New member
כמו שאמרת

הוא העיף אותך? הוא זה שהפסיד ואת יודעת את זה. כמו שזה נשמע זה לא צריך היה להמשך יותר. הכבוד העצמי שלך לא נפגע זאת לא את שזרקת אותו וניתקת את הקשר ומחקת את התגובות. הוא החליט שהוא מנתק את הקשר איתך בצורה כזאת מגעילה אז ההפסד כולו שלו. יהיה בסדר ואת תמצאי מישהו שמתאים לך הרבה יותר אני בטוחה.

למעלה