זה מטוס? זו ציפור?

זה מטוס? זו ציפור?

לא! זה השרשור הלא קשור! נושא השרשור השבוע יהיה .. *מתח*..
פילים ורודים!
1. מה אתם חושבים על פילים ורודים? 2. באייקון הפיל הורוד בתפוז, הפיל פעור עיניים.. מדוע לדעתכם? העלו והסבירו את כל רעיונותיכם. 3. פילים ורודים הם אנומליה משעשעת . האם אתם "בעד" או "נגד" אנומליות?.. מה דעתכם על זה?.. זה מייפה, מגניב ומייחד את הכל, או שזה הורס את הסדר, מחריב, מכוער ומיותר? 4. אני מכיר בחור אשכנזי שמן מאוד. אחרי קצת זמן בשמש הוא נעשה ורוד. הייתם אומרים שהוא פיל ורוד?
שבת שלום וסופ"ש מטורף חברה'!

ravehor

New member
....

מה אתם חושבים על פילים ורודים? הם בסדר.. אני יודע.. אף פעם לא באמת פגשתי אחד, אז... באייקון הפיל הורוד בתפוז, הפיל פעור עיניים.. מדוע לדעתכם? הוא התעורר בזמן שצבעו אותו, נו מה
3. אני נגד. לא יודע זה אף פעם לא משך אותי אני מכיר בחור אשכנזי שמן מאוד. אחרי קצת זמן בשמש הוא נעשה ורוד. הייתם אומרים שהוא פיל ורוד? כן

איזה מן נושא זה? יפוטר המנהל לאלתר! ../images/Emo3.gif

1. מה אתם חושבים על פילים ורודים? הם אחד הדברים יותר מגניבים ש(לא) קיימים בעולם. או שאולי הם כן קיימים? (מי אמר מכניקת הקוואנטים, פירוש קופנהאגן, וכלמני מילים אחרות?
) 2. באייקון הפיל הורוד בתפוז, הפיל פעור עיניים.. מדוע לדעתכם? העלו והסבירו את כל רעיונותיכם. טוב..יכולות להיות כמה סיבות.. א. זה ידוע שלפילים ורודים יש בעיות בעיכול.. הרי המעי ורוד, והוא מוחה מחאה חריפה שגם הפיל בעצמו ורוד! לכן, יש לפיל הורוד עצירות לעתים תכופות. ב. הפיל בדיוק ראה בנאדם והוא מופתע מהחיה המוזרה הזו. ג. הפיל גילה שהוא בתוך תפוז. אפילו הוא המום מהמסקנה המטורפת, שבניגוד לכל השיקולים הפיזקליים של נפחוכד', הצלחנו לכניס פיל לתפוז!! 3. פילים ורודים הם אנומליה משעשעת . האם אתם "בעד" או "נגד" אנומליות?.. מה דעתכם על זה?.. זה מייפה, מגניב ומייחד את הכל, או שזה הורס את הסדר, מחריב, מכוער ומיותר? אני מאוד אוהב מוזרויות, יוצאים מן הכלל.. ברור שיש סדר, ושאסתטיקה וסדר זה משהו מדהים בעולם הפיזיקלי.. אבלחלק ממה שנותן את הייחוד והיופיזה גם האנומליות, המקרים המוזרים האלה.. שאולי גם מחביאים מאחוריהם סדר עמוק יותר, איזו חוקיות והסבר מפתיע עוד יותר :]:] 4. אני מכיר בחור אשכנזי שמן מאוד. אחרי קצת זמן בשמש הוא נעשה ורוד. הייתם אומרים שהוא פיל ורוד? לא הייתי קורא לעצמי פיל ורוד! יש לי עצמות גדולות!

ViolSastrad

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo205.gif../images/Emo205.gif

1. מה אתם חושבים על פילים ורודים? סתם פילים הומואים.. איזה פיל הולך היום עם ורוד?!?! בושה...
2. באייקון הפיל הורוד בתפוז, הפיל פעור עיניים.. מדוע לדעתכם? העלו והסבירו את כל רעיונותיכם. הוא ניסה לפתור את המטריקה הפראצטמולית של קארל פיליפ באך (הבן של...) תוך כדי בהייה בעצם הזנב של מטוס חמקן תוצרת קונסטנטינופול...מרגש משהו...
3. פילים ורודים הם אנומליה משעשעת . האם אתם "בעד" או "נגד" אנומליות?.. מה דעתכם על זה?.. זה מייפה, מגניב ומייחד את הכל, או שזה הורס את הסדר, מחריב, מכוער ומיותר? אין כמו האנומליה של המים...
סתם..זה לא קשור אבל פילים ורודים בנוסף להיותם אנומליה משעשעת הם גם המופיליה מתעתעת...
4. אני מכיר בחור אשכנזי שמן מאוד. אחרי קצת זמן בשמש הוא נעשה ורוד. הייתם אומרים שהוא פיל ורוד? אם זה פיל בחנות חרסינה.. הוא ישבור את כל מה שיהיה שם ואז הוא יהיה ורוד מבושה...
פיל אמיתי הוא פילנטרופ

אני שונא פיזיקה אבל אוהב את הפורום

במיוחד בגלל הסקרים המעניינים האלה : 1. מה אתם חושבים על פילים ורודים? האמת חייה מאוד מעניינת, במיוחד כי היא ורודה. הסיבה שהם ורודים היא כי התאילנדים מנסים למצוא אטרקציות חדשות עבורן ישראלים יבואו לבקר ואיך לא בלי פילים ורודים! 2. באייקון הפיל הורוד בתפוז, הפיל פעור עיניים.. מדוע לדעתכם? העלו והסבירו את כל רעיונותיכם. האמת רצו להגיד שהוא פעור, כי הוא מתלהב שהוא פז"מניק על כל שאר הפילים. אך מכיוון שקשה לתאר זאת דרך התוכנה הגרפית, תפוז החליטו שהוא יהיה פעור עיניים. בכל מקרה, הפיל הורוד ידוע בחוצפתו לפז"מניקים שבשבט, ואף לפעמים מרוח להם כאפות פז"מ (באמת!?). הפיל הורוד הוא דיי ערסי, וזה גם למה אתם רואים לאחרונה הרבה ערסים שהולכים עם חולצות ורודות עם כפתורים. כן, רק בגלל זה! תאמינו או לא. 3. פילים ורודים הם אנומליה משעשעת . האם אתם "בעד" או "נגד" אנומליות?.. מה דעתכם על זה?.. זה מייפה, מגניב ומייחד את הכל, או שזה הורס את הסדר, מחריב, מכוער ומיותר? אין תגובה, אבל יש לי קונספירציה שלמה הבנויה על הפילים הורודים. קוראים לה, קונספירציית הפילים הורודים עם העיניים הפעורות שנמצאים בתפוז. 4. אני מכיר בחור אשכנזי שמן מאוד. אחרי קצת זמן בשמש הוא נעשה ורוד. הייתם אומרים שהוא פיל ורוד? זה תלוי, נקח קבוצת התכונות שהפיל הורוד מקיים. אם קבוצה זאת שווה לקבוצת התכונות של הבחור האשכנזי הנ"ל, אז ללא ספק יש לנו כאן פיל ורוד. כמה יפה, כמה מרגש. רגע, פיל ורוד זה רלציה טרנזטיבית או רפלקסטיבית? לא משנה...

soofgania

New member
לא..זה הכדורים הלא נכונים שלקחת../images/Emo3.gif

מי היה מאמין שאני אכנס לפורום ללימודי פיזיקה ועוד אגיב שם
מצאתי ת'שרשור המתאים לי
1. מה אתם חושבים על פילים ורודים?אני לא גזענית,כל עדה והצבע שלה
2. באייקון הפיל הורוד בתפוז, הפיל פעור עיניים.. מדוע לדעתכם? העלו והסבירו את כל רעיונותיכם. ניראה לי שזה גלגול קודם של שימי תבורי
3. פילים ורודים הם אנומליה משעשעת . האם אתם "בעד" או "נגד" אנומליות?.. מה דעתכם על זה?.. זה מייפה, מגניב ומייחד את הכל, או שזה הורס את הסדר, מחריב, מכוער ומיותר? אני מאוד אוהבת מוזרויות, יוצאים מן הכלל.. ברור שיש סדר, ושאסתטיקה וסדר זה משהו מדהים בעולם הפיזיקלי.. אבלחלק ממה שנותן את הייחוד והיופיזה גם האנומליות, המקרים המוזרים האלה.. שאולי גם מחביאים מאחוריהם סדר עמוק יותר, איזו חוקיות והסבר מפתיע עוד יותר :]:] עכשיו תסביר לי מה אמרתי
4. אני מכיר בחור אשכנזי שמן מאוד. אחרי קצת זמן בשמש הוא נעשה ורוד. הייתם אומרים שהוא פיל ורוד? אני מכירה בחורה אשכנזיה שהיינו מבריזות ביחד מהביצפר והולכות לים נוכחתי לדעת שאשכנזים שזופים =עגבניה אדומה
..לא ורודה
ובגלל שהיא לנגרית הייתי אומרת שהיא ג'ירפה אדומה

למעלה