זה עדיין פורום "עקרות בית נואשות"?

adii1201

New member
חוצמזה תפסיקי לשאול שאלות

ופשוט תשבי לראות. זה כולה 45 דקות. אם לא תאהבי (מה שלא נראה לי שייקרה) אל תמשיכי לראות. זה נורא פשוט!

james p

New member
"עדי וכולם" מאוד נשפכו מ"אחים ואחיות"

שאת ראית ולא נפלת. אז איך זה??? לא יודע. עניין של טעם וריח. ושימי לב לתגובה שלי לנילס בנושא שאולי תחדד לך את זה.

adii1201

New member
אני גם לא נשפכתי

בעונות הראשונות כן, אח"כ זה נורא הדרדר לדעתי. אני חושבת שחבל שהיא נגמרה אבל לא נשפכתי
אבל בכל מקרה אתה צודק, זה אכן עניין של טעם וריח, ולכן אמרתי לה שפשוט תשב לראות פרק אחד וזהו!

james p

New member
אכן! טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים!

שתראה פרק או שניים או שבעים...

אפשר לפשט ככה כל סדרה..

ולקחת משהו טוב ולקרוא לו בינוני כי כבר היינו בסרט הזה. בכל סדרה כבר היינו בסרט הזה. אי אפשר להמציא דברים שלא קיימים. המפתח להצלחה של סדרה - זה כיצד היא היא מציגה את הדברים, איכות הטקסטים, המשחק, השחקנים, העלילה. כל זה, בשילוב הרמוני יוצרים סדרה מעולה כמו ריבנג'. דספרט היתה כזאת בערך עד העונה הרביעית ומשם הפכה לאופרת סבון מאוסה, מפהקת, לא מעניינת שמתעללת בצופים ובקאסט שלה!

james p

New member
אז זהו שריבנג' הייתה כפי שאתה מתאר אותה

אם היא הייתה משודרת בעשור הקודם. מאז עברו המון סדרות בפריימטיים עם כל מיני מוטיבים דומים וזה הפך את ריבנג' ל"עוד סדרה". יש בה דברים סימפטיים. אני ממש לא טוען שהיא גרועה היא בהחלט עשויה להיות גיילטי פלז'ר לא רע כשמשעמם. אני נתתי את נשמתי לעקרות למרות כל מה שהיה אבל זה היה בגלל שהתאבתי בה כשאני עדיים בעידן התמימות שלי. היום הקילומטראז' הטלוויזיוני שלי כבר גדול יותר ואני מצפה הרבה יותר מיוצר שמגיש פיילוט לרשת כמו ABC לעונת שידור של 2012.

א ר י ק ל

New member
אהההה בעקבות המלצתך ראיתי גם !

וזה מקסים. אני חולה על המלכה ויקטוריה. ריץ' ביץ' רולז.

CharmedRulez

New member
זאת סדרה מצויינת. עשויה מעולה.

ויקטוריה דרמתית מדי אבל היא קובץ טון מעניין לסדרה ובכל זאת משתלבת בצורה מושלמת בנוף. לגבי הבית - הוא גם היה באחים ואחיות ומילי הצטלמה בו אז
טיילר בלתי נסבל. גם השחקן גם הדמות. הוא זונה ממין זכר והוא יעשה הכל כדי להתקדם, אני לא מאמין שהנטייה המינית חשובה לדמות. אתם חושים שתהיה עוד עונה? כרגע זה מאוד מאוד בעייתי כי נראה שכל הדמויות מגיעות לקצה.

אאל"ט זה הבית שהיה בעונה 2

שכולם "נדחפו" לבית של הבוס של קווין והילדים של שרה שברו את הואזה היקרה (נראה לי שזה הבית הזה).

How I Disappear

New member
אני בטוח שהתסריטאים ימצאו קווי עלילה

חדשים כדי לפתח עוד עונה וניראה לי זה די תלוי בריטיינג של הסדרה. אם הוא יהיה גבוה, בטוח יעשו עוד עונה ...

james p

New member
עקרות בית נואשות היא הקו המחבר בין

המון אנשים שונים ומוזרים בגילאים שונים ומרקעים שמצאו שיחה משותפת מעניינת באיזה פורום בתפוז.

Shiri from the block

Active member
עד שיש מי שאוהב את הסדרה אתם מרחיקים אותו
תחזור charmed25 תחזורררררררר אני צופה נאמנה!!

למעלה