זה עדיין פורום "עקרות בית נואשות"?

charmed25

New member
זה עדיין פורום "עקרות בית נואשות"?

כי עושה רושם שזה פורום כללי.

Shiri from the block

Active member
עדיין עדיין, פשוט הסדרה בפגרה כרגע ורובנו צופים בפרקי ארה"ב ולא בפרקי הארץ, אז מחכים שהסדרה תשוב כדי שנוכל להמשיך להתלונן עליה

How I Disappear

New member
בואו נדבר על ריבנג'

~את האמת אני קורא סמוי פה אבל בא לי להתפרץ לחייכם בסערה
~ אז קודם כל רק שתדעו שבגללכם התחלתי לראות ריבנג' וזו סדרה ממש יפה .. ונכון שזה לא פורום ריבנג' אבל כרגע עקרות בית נואשרות בפגרה אניוואי
אז מה דעתכם על הסדרה עד כה ? גם אתם שונאים את טיילר, החבר המעצבן של דניאל שעוד לא הבנתי אם הוא כן הומו או לא (היו לי חשדות שהוא רוצה להפריד בין דניאל לאמילי~אמנדה~ת'ורן בגלל שהוא חושק בדניאל
) ? גם אתם פשוט מתתתים על הבית של נולן ? והאם ידעתם שהבית הזה הופיע גם ב90210 (הסדרה החדשה, לא הסדרה של שנות ה90) ? ובגלל שהוא כלכך יפה אני אשכרה הלכתי להציץ בגוגל סטריט וויו והבית הזה נמצא בכלל בלוס אנג'לס אז כל כך קשר בין הבית לבין ההמפטונס מקרי בהחלט
ודבר אחרון, גם אתם חושבים שויקטוריה דרמתית יתר על המידה ? המבטים שלה תמיד כאלה דרמתיים

How I Disappear

New member
עוד 2 עובדות משעשעות

1. השמות של אמילי ואשלי (המארגנת אירועים הזאת של ויקטוריה) במציאות הם אמילי ואשלי (בהתאמה)
2. השם משפחה של אמילי ת'ורן (אמנדה) במציאות הוא VanCamp, מזכיר לכם שם משפחה של מישהו אחר ?

Itay Simons

New member
ריבנג'

זהו, אם אתה אוהב ריבנג' אז אני דורש שתישאר
אמממ הסדרה מעולה! טיילר מאוס
ואני די בטוח שהוא מת לחמוד את דניאל
(טוב, לא מאשים אותו...
) והאמת בכל סצינה עם ויקטוריה אני תוהה לרגע אם אני לא צופה בצעירים חסרי מנוח בטעות
אבל אני אוהב אותה בכללי

Itay Simons

New member
וסתם שתדע-

אני חושב שיש כאן יותר אנשים שאוהבים את ריבנג' מאנשים שאוהבים את דספרט, אז טכנית זה כבר די פורום ריבנג' באופן לא רשמי

How I Disappear

New member

גם אני אוהב את ויקטוריה ... למרות כל הגחמות שלה
אתה גם רוצה לחמוד את דניאל ?

למעלה