זה רק אצלי או ש...

TheImpactBoy

New member
זה רק אצלי או ש...

כשאתם משמיעים נייטוויש ליד קהל רחב, אתם מגלים שיש להם אלפי מעריצים בארץ? אתם לא מבינים כמה כאלו יש בבסיס שלי. כולם כזה, "היי, זאת לא הסולנית של נייטוויש? אה! זה נייטוויש!! וואי אחי איזה שירים מטורפים.. לא ידעתי שיש עוד שמכירים אותם בארץ" אני: "בטח בטח... יש המון תהיה בטוח."

גם אצלי..

בדיוק היום גיליתי שיש הרבה אנשים שאוהבים את נייטוויש בארץ..מלבד העובדה שגיליתי את הפורום הזה(וכך גילית שמישהו מכיר את נייטוויש בארץ) הייתי היום בטאוור רקורדס כי חיפשתי דיסק מסויים לחברה שלי שרציתי לקנות לה אותו ליום הולדת ואז שאלתי על הדיסק ואמרו לי שאין אותו ואז חברה שלי סתם שאלה את המוכר אם יש דיסקים של נייטוויש והוהא אמר שהוא שמע את השם הזה הרבה פעמים ואז הנחתי שהרבה אנשים שאלו אותו על נייטוויש..אכן מרתק..טוב לדעת שיש אנשים בארץ שאוהבים אותם...

כן../images/Emo9.gif

אבל היה להם שם רק ווישמאסטר,שכבר יש לי,ואני רציתי את וואנס
טוב,לפחות היה להם נייטוויש.. חברה שלי אמרה למוכר שהיא מקווה שיהיה להם את הדיסק החדש כדי שהיא תוכל לקנות

לא הייתי בטאוור רקורדס בת"א..

ובטח לא יצא לי להיות בת"א בזמן הקרוב..איזה באסה

גם רעיון....

אבל האמת היא שאני מעדיפה לקנות בעצמי ולא דרך האינטרנט.. אבל אם לא תהיה ברירה אז אני אזמין..חחח

יש את וואנס ברוב חנויות הדיסקים

או לפחות אלו שאני הייתי בהן... העניין הוא המחיר, אני מניחה. להזמין מהאינטרנט יעלה יותר כי יש גם משלוח, אלא אם זה מחיר ממש ממש טוב. בכל מקרה, בהצלחה בחיפושים.

חחח תודה../images/Emo9.gif

אני אמשיך לחפש בתקווה שאצליח למצוא בחניות,כי כמו שאמרת הבעיה עם האינרנט זה גם המחיר של המשלוח
.. החנויות שהיית בהן הן בטח לא באיזור הקריות וחיפה נכון?חחח

למעלה