זה רק אצלי או ש...

ממ בערך...

טוב, נתחיל מזה שכל ה"פריקים" בבצפר מן הסתם מכירים ושומעים אותם... קצת הלם עבורי כשהכרתי אותם בהתחלה (בכל זאת, אלה אנשים שרוצים להיות פריקים, אז הם מתחילים מהמיינסטרים וזה). אבל זה די הגיוני בתכלס, נייטוויש עברו למיינסטרים. :/ מלבד האנשים שבאמת מחפשים את המוזיקה הזאת, אז נייטוויש לא כל כך מוכרים באיזור שלי. אנשים שהצלחתי להחדיר להם קצת שכל אהבו מאוד:) בכלל, הכרתי אותם לילד מהכיתה שלי שממש אוהב מוזיקה קלאסית ופסנתר והוא אהב מאוד. :]

CoralP

New member
בהפסקה אחת ../images/Emo187.gif

שמעתי מוזיקה באמפי וחברה שלי באה ושמעה איתי וממש אהבה! D: היא שמעה את over the hills and far away

הו, וברוכה הבאה לך../images/Emo24.gif

[כי לא ראיתי את הניק שלך כאן לפני] תציגי את עצמך

CoralP

New member
אוקע ^^ ../images/Emo187.gif

אני קורל, בת 14 וקצת מירושלים :) ומכורה לאנימה
^^; *שומרת את הפורום במועדפים*

LadySilkworm

New member
האמת..

שלא יצא לי להשמיע נייטוויש לאנשים, אולי כי אני שומעת רק באוזניות ובמחשב. אני לא מכירה אישית בבצפר שלי אנשים שמכירים נייטוויש חוץ ממני ומחברה שלי ומעוד ילד שאוהב מטאל, אבל אני בטוחה שיש עוד בבצפר שמכירים אותם. :) מה שכן, מלא בישראבלוג מכירים אותם P:

יש מצב...

עוד לא יצא לי לנסות...דווקא כשהשמעתי לידיד לי הוא אמר ש"זה מטאל, אז זה חרא":S... ומוזר, דווקא יש לו טעם טוב במוזיקה.

box 5

New member
אוי אוי אוי

זה כלכך מרגיז אותי שאנשים אומרים את זה! כל החברים שלי ככה... חוץ מאולי 2-3... ידיד נכנס לחדר כששמעתי מיידן... 'אבל זה לא מטאל נכון?' 'למה לא?' 'כי זה לא כזה...*חושב*' 'כזה צרחות?' 'כן...' ארג זה מרגיז שאנשים שלא מכירים חושבים שמטאל זה רק גראולים :S ולא... לא יצא לי להיתקל ביותר מדיי אנשים שאוהבים נייטוויש... כאן בכלל לא... אבל זאת לא ממש חוכמה =\

LadySilkworm

New member
כן X:

אמרתי לילד מהכיתה שלי שאני אוהבת מטאל [כי הוא שאל], והוא אמר שזה ממש רעש. בלעכס, זה לא.

למעלה