זה שיר פרידה

neurotica

New member
זה שיר פרידה

(זו אכן הכותרת הכי קיטשית בייקום, אבל תודו שלפורום שלנו זה הכי מתאים.)

אנשי פורום יקרים, אנשות פורום יקרות,
אחרי שיקולים והתבלטויות רבות החלטתי לפרוש מתפקידי כמנהלת הפורום. אני לא אלאה אתכם בהסברים ותירוצים גם כי לכל מי שמכיר אותי מחוץ לפורום הסיבות כנראה ברורות וגם כי אני לא באמת מרגישה שאני עוזבת.

אני לא מוחקת את תפוז מהמועדפים ואני אמשיך לקרוא ולכתוב בפרדס. וגם את הפורום אני הזה אני לא באמת עוזבת - נכון לעכשיו אני עדיין פה. עדיין לא החלטתי אם אני רוצה/מסוגלת לצפות בעונה הבאה, אבל בהנחה ואחליט להמשיך, אמשיך גם לכתוב בפורום כי אין באמת חלופה. אין לי מקום אחר שבו אני יכולה דון בפרקים, להתפנגרל בעברית, לסכמ"ש, לדרג שירים ובעיקר להתמרמר.

בסה"כ היה לי כיף לדקטטר (כן, זו מילה) את הפורום. נהניתי להביא סדר אל תוך הכאוס, לחפור, לראות דיונים מתפתחים באוירה חיובית שבה גם אם הדעות היו מנוגדות אפשר היה לראות שכיף לשני הצדדים להתנגש ולהתווכח (כן, אור ואנה, אני מדברת עליכן), לחזות במאמצים להחייאת הפורום גם כשהסדרה עשתה כל מאמץ אפשרי להרגו ובכלל היה לי כיף לראות את עצמי בכחול.

אני לא טובה במילים, אבל למזלי לכל סיטואציה יש שיר מתאים ומי כמונו יודע כמה זה נכון, אז:

It well may be
That we will never meet again
In this lifetime
So let me say before we part
So much of me
Is made of what I learned from you
You'll be with me
Like a handprint on my heart
And now whatever way our stories end
I know you have re-written mine
By being my friend...

אוהבת מלא,
מאיה

5ifi

New member
אבל

...

ככה מפתחים בילדים חרדת נטישה (אל תתקני אותי, אנה)

אני לא אפרד ממך, כי אני חיה לך במוח ולא מתכננת ללכת לשום-מקום.
ברוכה השבה לצד שלנו!

y a m i girl

New member
יקירה

דבר ראשון זאת לא פרידה, את לא נפתרת ממני בקלות כזו

ובאמת רציתי להגיד לך תודה על שניהלת את הפורום בצורה הנהדרת שניהלת אותו, באמת שהיה לנו פורום פורח ומלא גם בתקופות יובש וגם כשהסדרה דיכאה אותנו לחלוטין.
היית אחלה של מנהלת, אין הרבה דיקטטורים כמוך
אוהבת טריליון!

gayhighfive

New member
מה.

(זה כבר יותר מדי דברים לחודש אחד. באמת.)

היית מנהלת מדהימה ואהבתי את כל מה שעשית בשביל הפורום. עוד לא ראיתי מנהלת עם כל כך הרבה רעיונות מדהימים וכל כך הרבה רצון להשקיע. אני מאוד מקווה שזה שאת לא מנהלת יותר לא אומר שאת לא תשארי בפורום ולא תבואי למפגשים.

ועכשיו אני הולכת להתכרבל במיטה ולשמוע פור גוד למשך שארית היום ;;

5ifi

New member

אנחנו לא ניתן לא, הודיה, נעשה מפגשים מתחת לבית שלה ונעשה קולות של חתולים

y a m i girl

New member
אני מדמיינת את זה קורהXD

(כן מאיה, תיזהרי חלקינו יודעים איפה את גרה!)

neurotica

New member
קוקי!

תפסיקו לעשות לי רגשי! חח
אני לא הולכת לשום מקום וגם אם יקרה ואעזוב את הפורום יש לנו עוד מליון דרכי התקשרות. וכמובן שאגיע למפגשים! למרות שיפי בכל זאת מוזמנת לבוא לשבת מתחת לחלון שלי לעשות קולות של חתול. אני אפילו אוריד לך קערת מים.

Ayelet 363

New member
היית מנהלת ממש נפלאה

אני יודעת שזה לא אמור להרגיש לי כ- the end of an era, אבל זה מרגיש כך, וברצינות בכיתי כשראיתי את ההדועה הזו שלך קודם.

תודה רבה על הניהול שלך!

neurotica

New member
תודה

די נו, תפסיקו לבכות, זה לא יום עצוב! תראי, אפילו הפינגווינים מחייכים.

AccioMoon

New member
אוי זה עצוב

אניזוכרת שהודעת לנו במפגש שתהיי המנהלת
.
(זוכרת את הימים בהם תכננו תכניות זדוניות במסרים? בערך).

אניוווווווווווי, זהבאמת מרגיש קצת כמו סוף של עידן וזה עצוב שלא יהיה מי שיצעק עלינו לכתוב דברים בפורום. היית ממש ממש מעולה, והתקופה שניהלת כנראההייתה התקופה הכי מהנה בפורום (למרות שאלו היו עונות נוראיות, אז
). אבל אני יודעת שאת לא הולכת לשום מקום ו..שנמשיך להיות הפורום האדיר שאנחנו. אז זה.

תודה על הכללל!

neurotica

New member
אז הלכתי לחפור במסרים

ולקח לי נצח למצוא את השיחה שאת מדברת עליה כי הכינוי שלך שונה ואני סתומה אבל וואי זה היה מצחיק!

זה ממש מצחיק שכולכן מפרגנות לדיקטטורה כשאני הרגשתי שכולכן פה בכלל בכפייה שלי.
אבל בסה"כ גם לי היה ממש כיף ו-שוב- אני לא הולכת לשום מקום! I will go down with this ship וזה.

aesu

New member
אבל מי יתן לי אדום עכשיו?

סיריוסלי, קצת התחשבות באחרים.

ועכשיו באמת, זה נורא עצוב לי לראות אותך עוזבת, במיוחד בגלל שאת ניהלת בכל זמני בפורום, וגם כשהייתי סמויה אני זוכרת רק אותך כמנהלת.
בלעדיך אני חוששת שנדרדר... לדמוקרטיה. אני אפילו לא מסוגלת להגיד את זה מרוב שזה נורא.
אני יודעת שהיו לך סיבות מוצדקות לפרישה, ובגלל זה אין לך עכשיו מכתב בעל שלושה דפים במייל ולו מצורפים גיפים מייבבים.

תמיד תישארי כחולה בלב! (ובראש.)

|מאיה|

neurotica

New member
לא יודעת לגבי אדום

אבל אני יודעת מי יכול לתת לך כחול.

והו, לא, רק לא דמוקרטיה. THE HORROR.
סתם, בחיים לא יקרה. אולי אנרכיה.

|שקד|

shaharory

New member
מאיה!

את דיקטטורית וסוחטת מצפונים מעולה ואין כמוך
. הסמיילי/ האשטאג |מאיה|/ #מאיה תמיד יהיה רלוונטי ויהדהד לי בראש כל פעם שאני אעשה דברים שמצריכים שימוש בו בכוס האדומה ליחיד.
חוץ מזה, אני בכל זאת גאה בך שעמדת בעקרונות שלך ועשית מה שהיה צריך להיעשות, כל הכבוד!

מצורף גמל למזכרת.

neurotica

New member
גמל!!

חח אני רואה שאת חזק בכתב סתרים. מעניין אם מישהו מבחוץ יצליח לפענח את המשפט הזה.

למעלה