זה ש--ל-י-ל-י !!!

זה ש--ל-י-ל-י !!! ../images/Emo7.gif

זהו השבועיים הנוראיים חלפו והינה קיבלתי היום בשורה עוד יותר נוראית .. שהטיפול לא יצליח החודש !לא יודעת כמה היתה הבטא כי לא שאלתי הרבה כששמעתי את השלילי זה הציף אותי במין עצבות נוראה בכל זאת הייתי אופטימית עד הרגע האחרון ..... זהו עכשיו אני בחופשה ארוכה שבטח לא תסתיים לעולם .. מאחלת לכל הבנות שבדרך המון הצלחה מחזיקה לכן אצבעות אוהבת את כולכן יונית הוספתי חיננית להעלאת המורל ..

עמית@

New member
יונית,

ההרגשה הזו של לשמוע את ה"לצערי זה שלילי" אוטומטית זורקת אותך לכזה חור שחור ומכאיב, כל כך מוכר. אבל יוניתי, את היית בהריון, את מסוגלת לקלוט ולהשריש. זה יקרה ובקרוב.
עמית

אויש , יוניתי ../images/Emo7.gif

איזה באסה. זה לא פייר. זה פשוט לא פייר. עצוב לי נורא בשבילך אני יודעת שאין מלים שיקלו אפילו במעט את הכאב הזה שולחת לך חיבוק ענק
ומקווה שזה השלילי האחרון.
כוכי

הרמוניה

New member
אוי חמודה ../images/Emo24.gif

מצטערת ובוכה איתך.... אין ספק שהגיע לך להצליח הפעם תחזיקי מעמד ותראי שזה עוד יקרה הרמוניה

אוי יוניתי ../images/Emo7.gif

עכשיו אפשר גם לחבק חזק כאן
ואפילו הרבה כאלה
כדי לנסות להפיג את הכאב. נכון שעכשיו ההפסקה נראית כאילו לא תסתיים לעולם, והכל עצוב וכואב, אבל יוניתי, זה יצליח, רק עוד קצת כוח בידיים להמשיך לחתור ואת תגיעי לחוף מבטחים. בינתיים שולחת עוד
מרב

מרב.

New member
אוי יונית-

את וודאי כל כך שבורה ועצובה. כמה עבר עלייך בחודשיים האחרונים, ריכוז גדול של אירועים עצובים ומטלטלים, שאין לי ספק מה עמוק הוא הייאוש והיגון. אז כן, קחי לך הפסקה, כי את זקוקה לה, וההפסקה הזו לא תתמשך כל כך הרבה. קחי את הזמן להירגע, לנוח, לחשוב, לאגור כוחות ןלגייס תקווה, לחפש עבודה ולהנות מהחופש (עכשיו כשהחופש הגדול נגמר...), ולעשות הרבה דברים שאת אוהבת לעשות. וההריון עוד יגיע, אל תדאגי. הוא היה פעם אחת, בפעם הבאה ישאר לתשעה חודשים.
גדול יוניקה, מרב

אפרת**

New member
../images/Emo7.gif

מה אני אומר...באמת עצוב נורא. וגם מעצבן נורא. מחכים מחכים, וכלום. אוףףףף....

יעל@

New member
אוי יונית ../images/Emo7.gif

אני כל כך מבינה את האכזבה. מקווה שתהני מהחופשה זה חשוב גם לגוף וגם לנפש. חיבוק גדול, יעל

יפעתי&

New member
יוניתוש מתוקה ../images/Emo24.gif

מה אומר שלא אמרתי כבר?????? ואולי אולי אולי כל עכבה לטובה? ואחרי החגים יסתדר הכל???? הלוואי הלוואי הלוואי... מחזיקה לך אצבעות ולא מרשה לך לאבד את האופטימיות יקירתי...

נועם@בת

New member
../images/Emo24.gif יונית מתוקה שלי ../images/Emo14.gif

בוכה איתך חמודה שלי. יום של שליליים כאן היום, אבל ישל נו כתף קולקטיבית ענקית, וחיבוק שמספיק לכולן. זה היה כל כך קרוב וכל כך מתאים שתצליחו הפעם, שממש לא מובן איך יצא שלילי. אבל כנראה שההגיון שלנו ושל הבריאה שונה מעט
יונית חיננית שלי, קבלי חיבוק ענק
ונשיקה גדולה. כשתדליקי נרות, אל תשכחי לבקש בכוונה גדולה זרע חי וקימא. וכשתחבקי את הילד הזה שיבוא, תדעי שהיה שווה.
נועם

שחר חדש

New member
יונית החיננית, עצוב לשמוע

יונית, ההרגשה הזו כל כך מוכרת לי (ולהרבה מאיתנו): הציפייה מורטת העצבים, התקווה שמתגנבת לה פתאום, הייאוש שדוחק אותה וחוזר חלילה. והכי נורא זה לקבל את התוצאות. זה הרגע הכי מפחיד (שאני אקח אותם, שבעלי ייקח אותם? אולי לא ניקח אותם? הרי ממילא נקבל שלילי). זה כל כך מתיש, שבחלק מהמקרים אני כבר לא הולכת לבדוק בכלל... שהמכשפה האדומה תחליט בשבילי... מחזקת אותך, ומאחלת לך בטא חיובית מאוד שמקפצת בקצב כפול ומבטיח. אולי זה מתעכב כדי לבוא כמו שצריך, את יודעת. בהצלחה.

שושי @:-)

New member
אויש ילדה, כ"כ מעצבן ../images/Emo24.gif

מכל הלב אבל מכולו אני מאחלת לך שהחופשה המאולצת תגמר מהר ושבמהירות הבזק תמצאי את עצמך שוב בהריון
שושי

עינתפ

New member
שולחת לך חיבוקי גדול ../images/Emo24.gif .

וים של
ות. בוכה יחד איתך. עינת

דל

New member
יונית כל כך הצטערתי לשמוע ../images/Emo7.gif

מקוה שרוחך לא טיפול עוד ותאזרי כח בחופשה לפעם הבאה כולנו איתך

לימור1

New member
יונית מתוקה

איך אפשר לנחם? הלב נשבר אחרי כל ניסיון בלתי מוצלח. אבל כמו שאני מכירה אותך, עוד כמה ימים את מתאוששת ואחרי החגים חוזרת לסיבוב נוסף, עד שתצליחי. מחזיקה לך אצבעות לפעם הבאה.

טלי2

New member
מצטערת יונית ../images/Emo10.gif

ויחד עם הכאב הנורא ותחושת היאוש אולי דווקא עכשיו כשההרגשה היא בתחתית ואת יוצאת לחופשה אולי מכאן תבוא העליה והחופשה והמנוחה יביאו רגיעה ואולי גם הפתעה טובה

יונית יקרה שלי ../images/Emo24.gif

מאוד התעצבתי לקרוא על השלילי שלך. אני מרגישה את העיפות במילים שלך. יונית יקרה, קחי לך קצת פסק זמן. עברת הרבה טלטלות בזמן האחרון. החגים בפתח, וזו הזדמנות נהדרת לתת לגוף ולנפש לנוח ולהרגע מכל הסערות שעברו עליהם. קחי את הזמן שלך, יקירה, תפני זמן רק לעצמך ולבעלך ותהני קצת. אחרי החגים, תחזרי לחתור בכל הכוח! שולחת לך את תמיכתי הרבה, סיגל

למעלה