זה ש--ל-י-ל-י !!!

עידית ד

New member
שיט שיט שיט... אוי יוניתוש ../images/Emo7.gif

כל כך קיוויתי בשבילך אוףףףף כמה כוח אנחנו צריכות מאחלת לך את מה שאני מאחלת לעצמי עידית

יונית. עצוב לי ../images/Emo7.gif

אך מהר מאד תעלימי את המשפט "אני בחופשה ארוכה שבטח לא תסתיים לעולם" תצאי לחופשת החגים, ומהר מאד צריך להתחיל לאגור כוחות. תתחילי טיפול נוסף עם כוחות מחודשים כשתהיי מוכנה, ובעולם הזה. וכשתתחילי טיפול עם כוחות מחודשים, ודי והוא יצליח. בדיבור האישי שלי עם ההוא שלמעלה אני אזכיר אותך.
שתהיה לך בת שלום ומבורך. אוהבת ומחבקת חזק חזק
שרה.

אולה *

New member
יוניתי, קירה.

אני כ"כ מצטערת. מבינה את הכאב העצום כרגע. תחזיקי מעמד.
ממני. אולה.

ענבל **

New member
אוי יוניתי אני כל כך מצטערת ../images/Emo10.gif

כל כך קיוויתי בשבילך ....חיובי. אני מעריצה את האופטימיות שלך, תמשיכי כך...את יודעת הרי כי בקרוב תזכי להיות בהריון, ולהחזיק תינוק בריא. שוחלת לך חיבוק ונשיקה
ענבל

מיטלי*

New member
אוף, בא לי לבכות וזה לא רק בגלל ההו

יוניתי, כל כך קיוויתי, כל כך מגיע לך, את תמיד אופטימית ומעודדת את כולן! אני אתקשר אליך בתחילת השבוע לעודד אותך, מבטיחה!!!!!!! תהיי חזקה, אוהבת, מיכל

יונית חיננית - נשבר הלב ../images/Emo14.gif

יודעת כמה כואב וקשה לך. אני מאחלת שלא יהיו יותר אכזבות בחייך ושיהיו לך ילדים חינניים כמוך.
אוהבת - נילה

חיננית יפה שלי - לכבוד הוא לי ../images/Emo24.gif

(ואת בטח יודעת כבר למה...) עצוב לי איתך נורא - תתאוששי חזק ומהר - אחרי שינוי שמך ה-BABY חייב/ת להגיע....
אוהבת!!!

רוני@30

New member
יונית - אאאאאאוווווווווףףףף !

אני כותבת ומוחקת שוב ושוב את הדברים שרציתי לומר. שום דבר לא נשמע מספיק או מספק. אני מצטערת ועצובה יחד איתך ומאוד מאוד מקווה שאוטוטו הכל יסתדר. רוני

יוניתי יקירתי ../images/Emo7.gif

יקירתי, אין לך מושג כמה אני עצובה לקרוא את הודעתך. זה לא פייר. פשוט לא פייר. אני שולחת לך מכאן עידוד וחיבוק. אם את רוצה לדבר, את יודעת להשיג אותי. מקווה שזה הצער האחרון שתעברי.
זוהרה

למעלה