זוגיות מרחוק.

in bal1

Well-known member
לפני שבוע יצא לי לדבר עם בחור רוסי בעבודה. שאלתי איך הוא הוא חוגג את הפסח וענה לי שהוא יוצא לטייל בכמה ארצות בח"ול ואז פוגש את הבת זוג שלו.
היא גרה בלנינגרד והוא חי בישראל. היא מדי פעם באה לפה והוא לעיתים יותר רחוקות נוסע אליה.נתקלתי בתופעה הזו כבר מספר פעמים.מה דעתכם?
עבדה איתי פעם מישהי שהיא גרה בקריות והוא גר בקריית גת עקב עבודתו.מהר מאד הוא מצא שם מישהי אחרת.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
לפני שבוע יצא לי לדבר עם בחור רוסי בעבודה. שאלתי איך הוא הוא חוגג את הפסח וענה לי שהוא יוצא לטייל בכמה ארצות בח"ול ואז פוגש את הבת זוג שלו.
היא גרה בלנינגרד והוא חי בישראל. היא מדי פעם באה לפה והוא לעיתים יותר רחוקות נוסע אליה.נתקלתי בתופעה הזו כבר מספר פעמים.מה דעתכם?
עבדה איתי פעם מישהי שהיא גרה בקריות והוא גר בקריית גת עקב עבודתו.מהר מאד הוא מצא שם מישהי אחרת.
את מתייחסת לזוגות נשואים או פנויים?
מנקודת מבט שלי כאישה פנוייה זה ממש לא היה מתאים לי,אי אפשר מבחינתי לשמור על קשר כזה מכל הבחינות, רגשית,תקשורת,אמון ,סקס ועוד.(ולטעמי גם לא לגבר/אישה נשואים).אינדבדואלי.

in bal1

Well-known member
הם בזוגיות לא נשואים.
את מתייחסת לזוגות נשואים או פנויים?
מנקודת מבט שלי כאישה פנוייה זה ממש לא היה מתאים לי,אי אפשר מבחינתי לשמור על קשר כזה מכל הבחינות, רגשית,תקשורת,אמון ,סקס ועוד.(ולטעמי גם לא לגבר/אישה נשואים).אינדבדואלי.

doriangray011

Well-known member
זה לא עובד. החיים נמשכים ויש גירויים וצרכים. נחמד בסרטים רומנטים במיוחד סרטי עבר שבהם חיכו למכתב השבועי שיגיע וחלמו חלומות.
במציאות כל אחד מבני הזוג בונה לו חיים אחרים והזמן קצוב.

אישון34

Well-known member
ניהלתי קשר שכזה.

האמת היא שבגדתי והרבה.

אחר כך התברר שגם היא.

האם היה קשר?

כן וקשר משמעותי.

בסיומו של הליך - נפרדנו - והפרידה הייתה שהיא באה לצמיתות.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

כל קשר מכיל משהו אחר.

והקשר הזה עונה על הצרכים שלהם ברגע מסויים.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

השאלה לבחור היא מהם הצרכים שלו בקשר ברגע זה.

כנל השאלה לבחורה.

אישוניאיש.
מתגעגע לקשר.

לא מתפשרת כלל

Well-known member
ניהלתי קשר שכזה.

האמת היא שבגדתי והרבה.

אחר כך התברר שגם היא.

האם היה קשר?

כן וקשר משמעותי.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

כל קשר מכיל משהו אחר.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________

כנל השאלה לבחורה.

אישוניאיש.
מתגעגע לקשר.

ניהלתי קשר שכזה.

האמת היא שבגדתי והרבה.

אחר כך התברר שגם היא.

האם היה קשר?

כן וקשר משמעותי.

כל קשר מכיל משהו אחר.

כנל השאלה לבחורה.

אישוניאיש.
מתגעגע לקשר.
אולי פעם מישהו יסביר לי את צמד המילים קשר ובגדתי. אם יש משהו שלמדתי בכל השנים האלה, זה שקשר כזה הוא בחירה בכל רגע נתון. בכל שניה נתונה. זה היופי שבו. זה ועוד המון דברים שכנראה אין לך בבית שאלה פתיחות וכנות. אלא אם כן אתה יורה לכל עבר וקשר כזה הוא רק בהגדרה שזה גם סבבה אבל לא התרשמתי שאתה כזה

אישון34

Well-known member
אולי פעם מישהו יסביר לי את צמד המילים קשר ובגדתי. אם יש משהו שלמדתי בכל השנים האלה, זה שקשר כזה הוא בחירה בכל רגע נתון. בכל שניה נתונה. זה היופי שבו. זה ועוד המון דברים שכנראה אין לך בבית שאלה פתיחות וכנות. אלא אם כן אתה יורה לכל עבר וקשר כזה הוא רק בהגדרה שזה גם סבבה אבל לא התרשמתי שאתה כזה
זה היה הקשר המרכזי.

מה שהיה מהצד זאת הבגידות, בגידות שתמיד הקפדתי שיפסקו שהיא הייתה צפויה להגיע.

שוחחנו מידי יום כמה פעמים, נפגשנו לא מעט, היא הייתה הבת זוג והאישה של הבית.

... אבל שהיא טסה - הייתי מכיר פה ושם אחרות, שבדרך כלל ידעו על הזמניות שלהן.

אישוניאיש.
מסתבר שבוגד סידרתי.

doriangray011

Well-known member
כתבתי דעת נגד. אבל..
אם נביט ביחסים שכאלו כסוג של נישואין פתוחים. שהקשר יציב ומחזיק מעמד ללא קנאה בגלל מין ויחסים עם אחרים. הרי שלזוג הנ״ל לא אמורה להיות בעיה. במיוחד במאה ה21 שתקשורת היא פשוטה קלה וזמינה.

meidatek

Active member
זה קשה. במיוחד לטווח ארוך.
אם מדובר במערכת למין בלבד זה דווקא אחלה.
למערכת יחסים מחוייבת רצינית זה בעייתי מאד.

יעיש התימני

Active member
נראה לי סידור מעולה.

שי12346

Well-known member
מסכים
לדעתי זה לא עובד
זוגיות טובה זה הרבה מגע קרוב
לחוש, להריח, לטעום, ללטף, לחבק, כל אחד זקוק לזה
לא עובד מרחוק
זאת דעתי

Yakir4179

Well-known member
מימה שאני רואה צריך ספייס כזה גם אם גרים קרוב אפשלו לבוא כל ואפשר פעמיים בשבוע בכדי להתגעגע, אני כיום אם זה לא חברות נפש טובה לא נוסע עותר משעה

נסיך.333

Well-known member
תלוי בזוג עצמו, ישנם כאלה שזה מתאים להם וכאלה שלא
אני אישית מעדיף קרובה, שאוכל לעיתים קרובות ולחבק ולנשק, אפילו ל-10 דקות יחד בלי סקס..

למעלה