זוגיות

זוגיות

שלום גלי שמעתי עלייך המון דברים טובים מידיד שלי שהיה אצלך בטיפול והמליץ לי להכנס לפורום שלך יש לי שאלה בקשר לזוגיות אני בת 32 ועדיין לא מצאתי את בן זוגי אני לא רואה את עצמי כבררנית, בכלל לא ואני לא מחפשת את המושלם אבל כן מחפשת משהו בריא וטוב רציתי לברר, מה את רואה שצופן העתיד ומתי אפגוש כבר את בן זוגי / בעלי לעתיד? תודה רבה ותמשיכי לעשות מצוות ולעזור לאנשים גלית אברהם תאריך לידה 15/7/77

תשובה

שלום גלית את צריכה ללמוד לזמן לחיים שלך דברים טובים וגם זוגיות. למדו לזמן - זה הכל מחשבות = יוצרות מציאות !! סביב חודש 10/09 תגיע הזוגיות. תכירי דרך האנטנרט. בלי דעות קדומות. הביטי בתוכן ולא רק בחיצוניות. לא ניתן להכיר אדם לעומקו בדייט אחד לחוץ במיוחד לשני הצדדים. למדי לאהוב את עצמך. עשי דברים למען האושר הפנימי שלך. למדי לקחת תגמול על מעשיך, כן, גם בצורה כספית. את טובה בעלת נתינה ענקית וטוב לב מדהים- זכרי שהיקום בנוי בהדדיות- נשימה ושאיפה. התכווצות והתרחבות כך גם את- לדעת לתת = לדעת לקבל חזרה. אחרת מה שניתן הינו חסר ערך וחשיבות ואינו באמת עוזר לאדם המקבל טיפול. לכן אינו נירפא וכו'.. את טובה בכל הנושא של הריפוי . עבדי עם קבסטלים, קווצים בעיקר. הילינג...ע' נעימה גלי . מדיום

למעלה