זוועה של תכנית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הורסת12

New member
זוועה של תכנית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דווקא חיכיתי לראות את התכנית,היא נראתה לי ממש יפה ומעניינת,והאמת מבחינה אישית הייתי רוצה לגור בL.A. גם עניין אותי לראות איך הזמרים מתמודדים עם דברים, וכמובן לראות את הוליווד המקסימה. אחרי שראיתי את הפרק הראשון בא לי להקיא. קודם כל,אחד הדברים שאני אוהבת בתכניות ראליטי זה השיוויון. באח הגדול,בהשרדות לא משנה מי אתה,מאין באת,כמה כסף ומעמד יש לך. אין פרוטקציות. אין פריווילגיות. כולם גרים בבית אחד (או חוף) ולכולם אותם החובות והזכויות וכל מה שמבדיל בינהם הוא האופי שלהם. היכולות שלהם להתמודד עם מצבים. האישיות שלהם. מה הם מביאים למסך וזה ורק זה מה שקובע מי מנצח ומי מפסיד. ציפיתי בתכנית הזאת לאותו הדבר, אך מהרגע הראשון התבדיתי. קודם כל,על הפקת התכנית לדאוג לכרטיסי טיסה,מגורים, ושאר ירקות וזה לא לעניין לאפשר לאדם שיש לו יותר כסף "לשדרג" את הכרטיס טיסה. חשבתי בהתחלה שזה רק זה, אך אחר כך הוא גם קיבל חדר לבד-WTF? הפקת התכנית יכלה לארגן לכולם חדרים לבד או ביחד ללא אפליות-בשביל מה זה היה טוב? באף תכנית שמכבדת את עצמה אין אפליות כאלה. עכשיו בוא נדבר על הגבר השמן עם המשקפיים,שחושב שהוא אלוהים,מי שהוא לא יהיה. המנהל שלהם? האחראי? ה"עוזר" שלהם? לא משנה מי הוא, אבל הוא חלאה של בנאדם. בשיחת ההכרות הראשונה כל הזמן השפיל את ג'ולייטה והקטין אותה. לבסוף אפילו לא נתן לה לשאול שאלה. ככה מתנהגים בני אדם? זה נראה לכם בסדר? ולבסוף,שהביאו רק לדודו אהרון ספר,למרות שג'ולייטה ביקשה לפניו, רציתי לכבות את הטלויזיה. אנשים לא צריכים לעבור כאלה השפלות, אפילו כדי להתפרסם! זוועה!ג'ולייטה-חזקי ואמצי-אני איתך! נכון שבעולם האמיתי יש פריווילגיות, אבל כאלה דברים לא צריכים לעשות בתכנית ראליטי. אם זה מה שהייתי רוצה לראות, הייתי הולכת לעבודה שלי. חבל,עוד פרק כזה ואני לא רואה את הסדרה

moshavnikit

New member
זה ברור שזה נסיון של ההפקה ליצור מתחים

כבר על ההתחלה.. אבל זה לא מזיז לי כ"כ כי ברור לי שאין לו סיכוי לנצח, אז שיהנה לו עם הטיסה במחלקת עסקים, עם החדר הפרטי ועם המיקום באמצע בתמונה, כי רק מזה הוא יוכל להנות שם.

למעלה