זוכרים את הדיון שלנו על הסמים?

faith2

New member
זוכרים את הדיון שלנו על הסמים?

לא סתם אמרתי, ידעתי שאני אגיע לפסקה הזאתי בעבודה שאני עושה... תקראו אותה אנשים- ותזכרו הכל מתחיל מהתנסויות...(הרוב...) רבים מן התלמידים רוכשים סמים ומשתמשים בהם בשטח בית הספר. תופעה זו הינה מדאיגה מהסיבה כי השימוש בסמים בגיל צעיר מהווה קרש קפיצה לצריכה גוברת בעתיד ולשימוש בסמים קשים יותר.

רוני61

New member
שלום לכולכם, פעם ראשונה כאן,

הנושא בהודעה משך את תשומת ליבי- סמים- מחר למי שלא יודע מתחיל שבוע הסמים הארצי. רציתי לשאול אם מכירים את הסרט "רקוויאם לחלום" והאם מתאים לדעתכם להקרין אותו לתלמידי תיכון כחלק מהתכנית של השבוע? אני צפיתי בו היום כי לא אקרין סרט שלא ראיתי, לדעתי סרט מעולה אך גרם לי לכאבי בטן לא קטנים והוא כולל קטעים מאוד גרפיים ובוטים. אשמח לתגובות. תודה מראש רוני.

faith2

New member
לא ראיתי../images/Emo4.gif

אבל שמע כל הקטע הוא להרתיע את הנוער... תלוי עד כמה הוא מזעזע, אם באופן סביר אז דעתי שכן צריך להקרין אותו רגע רגע זה הסרט עם ליאונרדו דה קפריו?....על נער שמתחיל לצרוך סמים בבית הספר באופן חד פעמי ולאט לאט מתדרדר ונזרק מבית הספר, אם אני לא טועה.....

עינת

New member
לא שאיננו מסכימים

אבל זוכרת מה אחותו של שייקספיר כתבה??? כן תופעת הסמים מדאיגה מאוד מדאיגה בדיוק כמו האלכהול והאלימות לא פשוט היום להיות הורים

למעלה