זועק לעזרה

Pastless Guy

New member
זועק לעזרה

היי לכל חברי פורום הסוד, רציתי קצת מה שנקרא באנגלית Blow some steam כאן בפורום בנוגע לחיים שלי בתקופה האחרונה אהבת חיי עזבה אותי והייתי שבור ודכאוני, אני עדיין כזה, היא המשיכה הלאה ולא מביטה אחורה אפילו, לאחר שנים של מערכת יחסים מדהימה, לאחר שבועיים בן משפחתי מדרגה שניה נפטר, אני חייל כך שגם ההתחשבות היתה מזערית עבורי (אולם הלילות הלבנים בבסיס היו רצופי דמעות), המשפחה שלי כעת במשבר רציני והמריבות חמות, המצב רוח דכאוני ויש חיכוכים כל הזמן, יש לי מעט חברים טובים שאני יכול לסמוך עליהם (ממש מעט), והתקווה שלי די צונחת בכל רגע, פניתי כבר לאלוהים, דמות שאינני מאמין בקיומה, לשמיים, זעקתי לעזרה אינספור פעמים. בכיפור האחרון התיישבתי לקרוא את הספר "הסוד" ובעקבותיו חקרתי את הנושא ואף הורדתי והדפסתי את הספר The Masterkey System לאלה מכם שמכירים. אין שינוי בחיי, הם רק גורעים יותר כל הזמן. אני באמת שמנסה להאמין, אני מנסה להאחז, אבל היום אני פשוט נשבר. שום דבר לא טוב, ולא מראה סימני התאוששות. מה אני עושה לא בסדר? אני מאמין בכוח המשיכה, אני מאמין ב"סוד", אני מאמין בכל ליבי. אני שומע את קלטת האודיו בכל יום, אני קורא את הספר כל הזמן, ורואה את הסרט שוב ושוב, אבל שום דבר לא מתיישם בחיי. שום חדשות טובות, שום דברים שרציתי לא מתגשמים, כל התקופה הזאת היא רק מדרון תלול מטה ואני מרגיש שאני מתמוטט, בכל פעם שאני מרגיש אסיר תודה ליקום, בכל פעם שאני מבקש ממנו משהו, בכל פעם שאני מאמין - אני רק מקבל חדשות רעות שוב ושוב ושוב. אני לא יודע איזה מזור אני מחפש במחוזותיכם אבל אני מקווה שיש לכם משהו שיכול לשפר את הרגשתי... אני מאמין. אבל אני כבר לא רואה סיבה להאמין כי שום דבר לא משתנה, רק נהפוכו. עזרה?
תודה מראש....

המילה בשבילך היא אמונה

תאמין שיסתדר, שהולך להיות יותר טוב... תרגיש את זה בעצמך ו"היקום יתאים את עצמו אלייך". עושה רושם שנשברת וזה רק יגרום לכך שהמצב ישאר אותו דבר. נכנסת ללולאה של דברים רעים ממש כמו בסרט, שמשהו רע אחד קורה ימשיכו לקרות דברים רעים נוספים. אתה צריך לעשות את ה"סוויצ' " בראש שמגיע לך טוב, וגם אם קרה משהו רע בסוף זה יסתדר. בכל אופן אני חושב שכן כדאי שתפרוק קצת מטחים, והתרגילים בתחילת הספר של צ'ארלס הנל - מאסטר קיי סיסטם יכולים לעזור לך (אם תשים לב הם מאוד דומים להרפיה ומדיציה) מה שאני מציע לך זה לגרום למשהו טוב לקרות... לך לפיקאפ באר ותתחיל עם מישהי חדשה, תיקח רגילה, צא לחופשה קצרה או כל דבר שיגרום לך לשבור את הלולאה. דבר נוסף שאני ממליץ לך לעשות זה לנצל את המסגרת הצבאית שאתה נמצא בא וללכת לקב"ן, הקב"ן שם בשביל לעזור במקרים כאלה ולאו דווקא כמו שהוא מצטייר בעיני החיילים בתור דמות שמורידה פרופיל, מוציאה מהצבא או מונעת התאבדויות. גם למקרים של דכאונות, בעיות בבית, הרגשה שלילית הוא שם בשביל לעזור לך.

Pastless Guy

New member
אף פעם לא הזיקו מילות עידוד מכנעני מתוסכל ../images/Emo13.gif

בנימה יותר רצינית, אני מודה על תגובתך אבל להגיד הרבה יותר קל מלעשות, אני מרגיש את זה ואני מנסה להאמין ובאמת האמנתי, ועדיין מאמין. אולם האמונה שלי בוגדת בי כל פעם מחדש וכרגע אני מרגיש חסר ציפיות... מהכל ומכולם. כן, אני מנסה את התרגילים, אולם בספר הוא לא ממליץ לעבור מפרק לפרק עד לפרק זמן של שבוע בין לבין אז זה לוקח קצת זמן אני לא מעוניין בללכת לקב"ן, כי לפני הקב"ן יש מפקד ישיר, מפקד מסגרת, מפקד שלו, ואז קב"ן, ואני לא מעוניין לחלוק בבעיות שלי לכל הבסיס

naty3

New member
היי

מציעה לך לקחת דף ועט ולרשום את מה שאתה רוצה לראות ש-יקרה בזמן הקרוב. חשוב לרשום הכל בזמן הווה. הכתיבה משחררת מתחים. אני מכירה מישהוא שכותב כמעט כל יום (אם לא כל יום) כמה דפים-פשוט שופך הכל על הדף. האם אתה משתף את החברים שלך במה שעובר עליך? מישהוא מהמשפחה? הרבה יותר קל להתמודד ביחד.

scorpion86

New member
אחי, החיים אוהבים אותך!

אני שומע שאתה שבור ומיואש אבל תאמין לי שאם יש משהו אחד שאני ארצה לזכור כל החיים זה זה: החיים אוהבים אותי, אלוהים אוהב אותי. אתה יכול להגיד עכשיו: מה פתאום אלוהים אוהב אותי? אז איך הוא שולח אליי את כל הדברים האלה??? איזה מין אהבה זאת?? אז אני אומר לך.. מפני שהראייה שלך צרה, אתה לא מסוגל להעלות על דעתך אהבה כל כך עצומה הכל בחיי קורה לטובה, הכל! שום דבר לא קורה לרעתך, אין דבר כזה. ותאמין לי.. שה"טובה" הזאת תקרה, השמחה שתפרוץ מתוכך.. אתה לא תוכל להביע אותה במילים, אתה תעבור שינוי. אחי, משברים כמו אלה הם סימן ברור שזה מה שאתה צריך לחשוב. תאמין שאלוהים אוהב אותך. שיש כאן שיעור חשוב שהוא בא להעביר לך. כאב גדול הוא סימן ברור שטמונה פה הזדמנות גדולה. רק תבטח תבטח תבטח. תבטח בחיים, תבטח ביקום. תגיד: אלוהים, אני בוטח בך, אתה מגלה לי פה דרך, תראה לי את הדרך לפני ה"מה לעשות" וה"איך לשנות" אני ממליץ לך לקבל את המציאות כמו שהיא מזה אומר? זה אומר להרגע, לנשום עמוק. רגע.. נרגע,. ננשום, נתבונן, נראה מה קורה פה אז חברה שלי עזבה אותי, אני חוויתי אובדן, המשפחה שלי במשבר, אוקיי... אני אבחן את המחשבות שלי אני אתן לעצמי להרגיש מה שאני מרגיש, ואדע שהכל בסדר, אני במקום בסדר אושו אמר פעם: "רק לוזרים יכולים להצליח במשחק הזה". ובאמת.. כשאין איפה לאחוז, שהאדמה נשמטת, רק אז אפשר להשיל את האגו, את הפחד נניח שאתה נכנס לחדר חשוך, אם תתחיל להשתולל ולהפתרע ולהתנגד, שום דבר לא יקרה, מקסימום תפגע בעצמך. אבל אם תרגע, תנשום עמוק, תקבל את המצב כמו שהוא.. אז דברים יכולים לקרות... הנה, היתה פה מנורה ולא ראיתי אותה ממקום של שלווה, ממקום של הכרת תודה, אתה יכול לברוא כל מה שתרצה בעזרת מחשבה מכוונת אבל ממקום של כעס אתה לא יכול לברוא את זה. ייאוש לא בורא שמחה, זה נוגד את חוק המשיכה. תן לעצמך לחוות את הרגש במלואו, תרגיש אתזה בכל גופך, את שתרגיש שליו, ומכאן אתה יכול להתכוונן למשהו, אתה יכול להתפלל אני לא יודע אם אתה מאמין בתקשור ובמלאכים.. לא כל הנשמות בוחרות להתגלגל כגוף פיסי, זה משהו מאתגר ביותר ומפחיד, אבל יש לו שכר עצום. אני מבטיח לך שיש אלפי נשמות שמסתכלות עליך עכשיו ואכולות קנאה.. לראות בנאדם מתמודד עם דברים קשים כדי לעבור שיעור חשוב. זה עושה אותך גדול

לדעתי במצב כזה כדאי להתחיל בקטנות

עניין של מיקוד הקשב בדברים החיוביים. אפשר להשתמש בטכניקה של אבן התודה שמוזכרת בסוד. אפשר להשתמש ברשימות של דברים חיוביים (עופרה המליצה בזמנו לעשות מדי יום שתי רשימות: דברים טובים שקרו לי היום, דברים טובים שעשיתי היום, ולוודא שיהיו לפחות 5 פריטים בכל רשימה). כשעושים רשימות כאלה, אז גם במשך היום שמים לב יותר לדברים הטובים (נגיד אני קוראת בדיחה טובה, אז ישר אני אומרת לעצמי: הא! אני אוסיף את זה לרשימת הדברים הטובים של היום). זה מאריך את הקשב שאנחנו נותנים להם. נכון שהכול נראה שחור, אבל הרי אתה יודע שלא כך הוא. אם אני מבינה נכון, אתה בריא וצעיר. יש לך משפחה (אומנם הם במשבר, אבל לפחות הם קיימים), אתה משרת במקום די נורמלי בצה"ל. כמובן שאני מסיקה מסקנות על סמך מידע חלקי מאד, אבל זה לא משנה. גם אם מה שאמרתי לא נכון, אתה יודע את העובדות, ואתה יכול למצוא את הנקודות החיוביות. אני ממליצה להפסיק לטחון את האודיו ואת הסרט, ולהתחיל להתרכז בבחינה מחדש של החיים שלך, תוך חיפוש ממוקד אחרי נקודות האור.

למעלה