זו ציפור? זה חד
ן? לא, זו המכשפה!

Witchcrafts

New member
זו ציפור? זה חד ../images/Emo32.gifן? לא, זו המכשפה!

ולמה היא מכוונת טיל על האוהל של סנופקין? (מלחמה שתפרוץ בעמק זה מצב אפשרי? בכלל, יש להם אמצעים לקיים כזו?) מה שלומכם? מי מהדרום? איך חלף השבוע? מתנצלת על היעדר הנוכחות שלי, ברחנו מהבית בעקבות המצב, אז אני משתדלת להתחבר בכל פעם שיש לי גישה לאינטרנט. אני לא חושבת שבייביסיטינג נחוץ כאן (אתם מוזמנים לחלוק על דעתי), אבל כמובן שבמידת הצורך אדאג לזה~ סופ"ש שקט!

אני מהדרום(באר שבע)

ומלחמה בעמק זה לא נשמע משהו שיכול לקרות אלא אם כן הם ילחמו כולם נגד אויב משותף..זו לא תהיה מלחמה עם הרוגים או משהו,סתם מלחמה שבסוף יהיה טוב ועם מסר חיובי..
ונראה לי היחיד שיש לו נשק או מסוגל לבנות נשק זה סנורק...

Witchcrafts

New member
פלישתית מאשדוד.

אם כי מזה כחודש וחצי שאני מרגישה כמו סנופקין; נודדת ממקום למקום.

מיקי10 א

New member
לי דווקא נראה

שסנורק הוא פציפיסט .. אפילו לשוטר שם אין אופי להילחם

ninitz

New member
אני מרחובות. \: הגראדים יגיעו גם הנה לדעתי...

בשלב מסויים, בכל אופן. ממש עצוב לי על החיילים היקרים שלנו שנמצאים בשטח ומגנים עלינו. שאלוהים ישמור עליהם, אמרו שתשעה נהרגו היום (?). תאמרו תהִלים... שיהיה לכולנו אך ורק טוב.

cockta

New member
O:

את מרחובות? גם אני! תני להם שבוע שבועיים הם מגיעים גם לפה. גדרה ממש לא רחוקה ואנחנו ממש על הגבול של הטווח.

ninitz

New member
מסכימה. |:

לפעמים אפילו שומעים בומים, זה באמת לא רחוק מאתנו כמו שאולי נראה.

cockta

New member
ידידים שלי שמעו את הבומים..

אמרו שזה נשמע כ"כ קרוב שהם ביו בטוחים שמישהו משחק בנפצים לידם.

ninitz

New member
שמענו פעם אחת בבית-הספר,

והיינו ממש בטוחים שנפל בקרבת מקום, אבל זה כנראה היה מכיוון גדרה או משהו...

נשמות!!../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif

מה שלומכם?? כל הדרומים למיניהם.. תשמרו על עצמכם
... [גם מי שלא
] וממש התגעגעתייי
סופשבוע מקסים שקט ורגוע שיהיה לכולנו!!!!!

Witchcrafts

New member
חסרים לי יבחוש וקרמבו וטל וכל החבורה ההיא,

תמיד הנוכחות שלך מזכירה לי את ההיעדרות שלהם. איזה כיף לגלות כל פעם מחדש שלא שכחת אותנו.
מה איתך? מה שלומך? מה חדש? (אגב, מישהו יודע דבר אודות העלמותם של ולאד ושל וולפהרט?)

VIK האחד

New member
דיברתי עם ולאד לא מזמן...

והוא אמר לי שהוא רוצה לעשות הפסקה לכמה זמן מ"המומינים"... עם וולפהרט אני לא יודע כלום...

Luna Sphere

New member
חברים, בקשה קטנה ../images/Emo140.gif

אני כותבת לכם עכשיו, גם בציפייה כי תקראו את המילים שלי ותבינו. אני כותבת ואיכשהו נראה לי שלא אקבל התייחסות רצינית, ושאולי אני מבזבזת את הזמן שלי אבל איפשהו שם אני כן רואה למה אני עושה את זה. אז נכון, זו עוד איזו שהיא תחרות, אולי מטופשת ואולי נחמדה, אבל לזכות בה, במקום הראשון, בשבילי, זה הכל. לקבל את הדבר המדהים הזה, זה כל מה שאי פעם רציתי והנה, עכשיו יש לי הזדמנות לקבל את זה. עם ההצבעה הקטנה שלכם, אתם תגרמו לי שמחה עצומה. וכמובן שאחזיר את הטובה :) אני אשמח לראות אם יש כאן אנשים שאכפת להם ורוצים לעזור לי המון המון תודה לכל המצביעים אתם לא יודעים מה זה אומר בשבילי
http://www.tapuz.co.il/albums/contests/cp-3032686-126.html את התמונה הזו צילמתי (היא לא ערוכה) כשהייתי באיטליה באוקטובר השנה (או יותר נכון שנה שעברה). עכשיו זו היא ההזדמנות האחרונה, ואני מתחננת. באמת.

cockta

New member
באמת שהייתי מצביעה לך..

פשוט ראיתי תמונות שהן בעיני מיוחדות יותר. בהצלחה בתחרות

למעלה