זיוג ובריאות ועל וצב כלכלי

jakliu

New member
זיוג ובריאות ועל וצב כלכלי

שלום לך שמי זקלין לין זירח בת 36 וגרושה +ילדה בת 13 וחצי אני לבד מיזה שנים ומחפסת בין זיוג . אבל אני סובלת מכאב ראש חזכים שכול דבר מפריע לי כגון : רעשים טלויזה . אראש שלי מיתפוצץ לי אני לוקחת אנטיביוטיקה ונגד כאב אבל זה לא עוזר לי יש לך מוסג למה אני סובלת. אני השמח עם תעזרי לי תודה זקלין תאריך לדה שלי - 1973\03\25 ועולי מצב כלכלי שלי תודה לך נילי אני חברה בעטר תפוז אבל לא יודעת להשתמש בא תודה

זקלין

היי זקלין את חייבת לטפל בכאבי הראש כעובדת קופת חולים אני יודעת שכיום יש פתרון כמעט לכל דבר.. למרות שאם מדובר במיגרנה זה קצת בעיתי.. ממליצה לך לפנות לנאורולוג שיעשה לך בדיקה מדוקדקת כדי שתדעי מה שורש הבעיה.. ובמקביל גם להעזר ברפואה ההוליסטית.. יש פורום של תרופות סבתא וצמחי מרפא תתיעצי גם איתה את אישה רגישה מאד נפגעת מכל מילה ומבט.. במינון מסוים גם ילדותית ותלותית .. יש לך נטיה לעזור לכל העולם ואשתו אבל עליך גם לעזור לעצמך.. הפגיעה שלך מהנשואין השאירה בך חותם.. הפן הקורבני התחדד ראשית ההמלצה לטפל במצב הבריאותי כי הוא חוסם ומעכב ושנית אין סיבה שלא תמצאי מישהו כלבבך.. את רכה ונשית.. אבל חסרה לך שמחת חיים.. מאחלת לך רק טוב שולחת אליך אנרגיות של אור ריפוי ושמחה חג שמח ומאושר נילי רווה

למעלה