זכויות בגזית גלוב

• פותח הנושא ppc1
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

ppc1

New member
זכויות בגזית גלוב

זכויות בגזית גלוב
יש לי מניות של גזית ופתאום שמתי לב שקיבלתי מהם זכויות. הסתכלתי במאיה כדי לברר במה מדובר בדיוק והסבתר שאלו זכויות לקניית מניות נוספות בהנחה של 15% על מחירן הידוע בבורסה. למי בדיוק אני מודיע אם אני רוצה לממש את הזכות? ואם אני לא רוצה לממש אותה, יש אפשרות למכור אותה למישהו אחר (אני חושב שכן כי היה כתוב בתשקיף של ההנפקה הזאת שקיים יום מסחר בהם)? אם באמת זה המצב יכול להיות שהזכויות נסחרות רק במשך יום אחד? ואם אני עסוק ביום הזה? איך אני יודע כמה הן שוות?

ppc1

New member
מקפיץ

זכויות בגזית גלוב
יש לי מניות של גזית ופתאום שמתי לב שקיבלתי מהם זכויות. הסתכלתי במאיה כדי לברר במה מדובר בדיוק והסבתר שאלו זכויות לקניית מניות נוספות בהנחה של 15% על מחירן הידוע בבורסה. למי בדיוק אני מודיע אם אני רוצה לממש את הזכות? ואם אני לא רוצה לממש אותה, יש אפשרות למכור אותה למישהו אחר (אני חושב שכן כי היה כתוב בתשקיף של ההנפקה הזאת שקיים יום מסחר בהם)? אם באמת זה המצב יכול להיות שהזכויות נסחרות רק במשך יום אחד? ואם אני עסוק ביום הזה? איך אני יודע כמה הן שוות?
מקפיץ
אני בטוח שמישהו כאן יודע איך מתנהל המסחר בזכויות... אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי

conundrum3

New member
מסחר בזכויות מתקיים בתאריך אחד בלבד

מקפיץ
אני בטוח שמישהו כאן יודע איך מתנהל המסחר בזכויות... אני אשמח אם מישהו יוכל לעזור לי
אחריו הזכויות מתאפסות. לכן חשוב לשים לב ולבצע את המכירה או את המימוש.

ppc1

New member
תודה רבה

אחריו הזכויות מתאפסות. לכן חשוב לשים לב ולבצע את המכירה או את המימוש.
תודה רבה
וביום המסחר, המסחר נראה כמו מסחר במניה רגילה, ואפשר לבצע אותו דרך האינטרנט, או שחייבים לעשות את זה בפעולה טלפונית מול הבנק?

conundrum3

New member
נראה לי שאפשר בטלפון

תודה רבה
וביום המסחר, המסחר נראה כמו מסחר במניה רגילה, ואפשר לבצע אותו דרך האינטרנט, או שחייבים לעשות את זה בפעולה טלפונית מול הבנק?
נראה לי שאפשר בטלפון
תברר מראש, בבנק

ofer100

New member
מהו שער מימוש הזכויות

זכויות בגזית גלוב
מהו שער מימוש הזכויות
האם זה A, לפי הנוסחה שבהודעה? באיזה יום ניתן לממש את הזכות? רק ב-25 לספטמבר? תודה

shagam11

New member
מישהו יודע מתי היום היחידי שבו

מהו שער מימוש הזכויות
האם זה A, לפי הנוסחה שבהודעה? באיזה יום ניתן לממש את הזכות? רק ב-25 לספטמבר? תודה
מישהו יודע מתי היום היחידי שבו
ניתן לסחור בזכויות?

shagam11

New member
../images/Emo35.gifשאלה

זכויות בגזית גלוב
שאלה
ברשותי מס' מניות, ביניהן - גלוב גזית. מסוף שבוע שעבר מופיעה שורה בתיק ניירות ערך שבה כתוב המשפט הבא: גזית גלוב זכויות להנפקה עד 27.9.06 , כמות - 9.96. מישהו יכול להסביר לי בפירוט, ככל האפשר, מה בדיוק זה אומר? תודה, שרון.

ofer100

New member
גכויות - גזית גלוב

זכויות בגזית גלוב
גכויות - גזית גלוב
שלום, הנפקת הזכויות היתה 6 מניות לכל 100 מניות. יש ברשותי 65 מניות, ב-ORDERNET הונפקו לי זכויות בכמות 3.9 (באופן יחסי) האם אני עדיין יכול לממש את הזכויות ולקנות את המניות? תודה!

ofer100

New member
כמובן שהכוונה בכותרת ל-"זכויות"

גכויות - גזית גלוב
שלום, הנפקת הזכויות היתה 6 מניות לכל 100 מניות. יש ברשותי 65 מניות, ב-ORDERNET הונפקו לי זכויות בכמות 3.9 (באופן יחסי) האם אני עדיין יכול לממש את הזכויות ולקנות את המניות? תודה!

יפה15

New member
עופר שלום

עופר שלום
גם אני קיבלתי שורת זכויות כנל בחשבון ואני לא יודעת מה זה ומה עושים עם זה.אתה יכול לתת לי הסבר קצר ברמה שהבין? תודה מראש. יפה

ofer100

New member
ליפה

גכויות - גזית גלוב
ליפה
מדובר בזכות לרכישת מניה במחיר מוזל. במקרה זה כ-15% פחות ממחיר השוק. תקראי עוד במאיה

יפה15

New member
עופר תודה....

ליפה
מדובר בזכות לרכישת מניה במחיר מוזל. במקרה זה כ-15% פחות ממחיר השוק. תקראי עוד במאיה
עופר תודה....
ואיך עושים זאת? אני מנהלת חשבון באוצר החייל עם עמלות מופחתות. תודה.

lionardo11

New member
יפה, ב-25.9 יש מסחר ובו תוכלי לקנות

עופר תודה....
ואיך עושים זאת? אני מנהלת חשבון באוצר החייל עם עמלות מופחתות. תודה.
או למכור את הזכות שקיבלת עם הכמות שקיבלת . המסחר הוא מסחר כמו בכל מניה רק שהמחיר יהיה נמוך ב-15% ממחיר המניה . אופס, לא שמתי לב שאת אישה ....איך מוחקים את ההודעה ???

יפה15

New member
תודה../images/Emo140.gif

או למכור את הזכות שקיבלת עם הכמות שקיבלת . המסחר הוא מסחר כמו בכל מניה רק שהמחיר יהיה נמוך ב-15% ממחיר המניה . אופס, לא שמתי לב שאת אישה ....איך מוחקים את ההודעה ???
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה