זמרת הארץ

זמרת הארץ

מישהו שמע על חברת זמרת הארץ מקבוצת ראדיסון?
הם מציעים לקנות זכות לקרקע בשכונת "רובע הים" בחדרה לאחר שיש לה תקן 22. מישהו מכיר את הפרויקט?
* מעריכים כ-5 שנים עד לאישור היתרי בנייה.
* מוכרים לי את זכות בנייה שמותאמת לתקציב שלי (ונמוכה מזו המגדירה את הזכות ליחידה), האם עדיין כדאי להיכנס לעסקה כזו בתור השקעה ולא במטרה לקבל דירה בסוף הבנייה?
* הפגישה התקיימה עם יועץ נדל"ן ולא איש מכירות כמו שנהוג בחברות אחרות.
* טוענים שלא לוקחים עמלת משווק (לפחות לא מציגים אותה בתחשיב, אך אף אחד לא עובד בחינם בימינו).

כמו ההבדל בין משפטן לעו"ד

או ההבדל בין חביתה לאומלט
או ההבדל בין סמבוסק וקלזונה.

איש מכירות לא אמור להיות עם רקע בנדל"ן או אולי רישיון תיווך אפילו, אלא מטרתו למכור מוצר מסויים, כמו איזו קרקע עלומ עפ תקן 22 שרק אלוהים יודע מתי תופשר לבניה.

לעומת יועץ נדל"ן (אני מקווה) שהינו בעל ידע מקצועי ומעמיק בתחום, ואני מקווה שהינו יועץ חיצוני ולא מטעם החברה היזמית/המשווקת.

משקיע בב"ש
WWW.BIALIK2.COM

aeonf

New member
בין משפטן לעו"ד יש הבדל גדול מאד

משפטן הוא אינו בהכרח עו"ד, ואם הוא יציג עצמו שכזה הוא אזי הוא עובר עבירה פלילית.
היום כל מתווך קורא לעצמו "יועץ נדל"ן", אין על זה פיקוח כלשהו וכל אחד רשאי לקרוא לעצמו יועץ נדל"ן (כן, גם איש מכירות כזה או אחר).
&nbsp

שיווק קרקע בשכונת רובע ים חדרה - התייחסות.

זמרת הארץ היא חברת שיווק נדל"נ הדומה באופיה לעשרות חברות שיווק דומות בתחום, בעלי החברה ומנהליה באים מתחום ההשקעות [ ישראל מורגנשטרן, יו"ר, ו - מאיר פרי, מנכ"ל]

הם מספיק הוגנים לכתוב ש: "הקרקע אינה זמינה לבנייה מיידית וזאת ההזדמנות ליהנות מפוטנציאל ההשבחה".

ראדיסון עיר ימים – חדרה
ממבט לאתר שלהם ולתמונות המצורפות הם הסתירו את העובדה שהקרקע שלהם נושקת לגדר רידינג חדרה , לנמל הימי, ולארובות, כמו כן הקרקע שמסומנת בחץ קרובה מידי לקו החוף והיא לדעתי מופקעת לצרכי שצ"פ או שתופקע בעתיד ולא ברור מה יהיו אם בכלל זכויות הרוכשים בעתיד.

וזאת בלי להתייחס לעובדה שבניית מגורים בסמוך למפעל עצום ליצור חשמל לא מטיבה במיוחד עם איכות החיים.

הבט בתמונות המצורפות מטה והחץ - https://kradison.com/chadera/
שאל את עצמיך מדוע התמונות כולם לכיוון דרום או דרום מערב [לים] ולא לכיוון צפון.

עפ"י תכנית חד/2020 השטח מיועד לפארק וגן ציבורי - https://apq9h.app.goo.gl/7WrT
כפי שניתן לראות בתשריט התכנית הנוגעת לקצה הצפון מערבי של התכנית, לי לא ברור האם בעתיד יקבלו הרוכשים זכויות במסגרת איחוד וחלוקה במתחם אחר.

התייחסות לשאלותיך :
האם הוצג לך דו"ח שמאי המבוסס על תקן 22. ?
"מעריכים כ-5 שנים עד לאישור היתרי בנייה" , מי מעריך ? האם זה מצויין בדו"ח השמאי ? או שזו הערכה של איש המכירות [יועץ נדל"נ] ?
איזו זכות בניה הם מוכרים כשאין עדיין תכנית מקומית מפורטת ומאושרת, הם כמובן לא יכולים להבטיח לך "זכות ליחידת מגורים" [זכות לדירה] כל זמן שלא פורסמו טבלת הזכויות ואיחוד וחלוקה, אף גורם מקצועי/יעודי לא יכול להתחייב על זכויות ומיקומם לפני פרסום תכנית מקומית מפורטת למתן תוקף.
יועץ נדל"נ/איש מכירות אלה מילים מכובסות, לאותה מטרה, כלומר...ניסיון לשכנע אותך לקנות.
לא כדאי להכנס לעניין עמלות המשווקים, כיוון שברור לי ולך שהם לא פילנטרופים, הם עובדים למטרות רווח ומכאן שיש להם רווחים לא קטנים מהפער בו נרכשו הזכויות [או באופציה] ובהם הם נמכרים לצדדי ג'.

למעלה